Jump to content

Съвет относно покупка на A6 C5


Recommended Posts

преди 1 минута, 150hp написа:

 

Точно ти мъчиш мотора си с "мръсна газ" на 5-та, на баир и под 2000 оборота. Ти виждал ли си пикливата сток турбинка на тръца? Как според теб след 5000 оборота се изстрелва? 

с минимално газ върви по байра ;) а да ли съм виждал турбина на тръц пръц много ясно нали аз си го обслужих хахаха. 1750 оборота е макс нютон метра тоя мотор така че на 2000 оборота не му е мъка е за Вас че не можете да проумеете че даден автомобил може да се използва от по разумен водач от Вас и да му носи наслада от това хахаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За парите,нервите и разправиите да се засили тръца и да пребива доволно,си взимаш заводска кола и приключваш с драмите.

Същотото важи за 2.7ТТ и прочее......

преди 9 минути, 150hp написа:

 

Цецко, защо тогава наскоро казваше как твоето чипнато 3.0 тди, което хич не е бавно, нямало нищо общо като усещане и поведение и изобщо не те кефи толкова колкото сегашната ти кола, още когато е била СТОК? Беше се изказвал и за безсмислието на проектите в България, многото експерименти, "майстори" и хвърлени пари, както и за кофти усещането от нафтата. 

 

Отделно тия напомпани 1.8Т ако им завариш газта до долу, или пък лепнеш 240-250 и минеш 2-3 пъти магистралата София - Бургас дали няма да се разпарчетосат някъде още на първия транш? И колко такива обиколки ще издържат?

 

А да те подсетя ли какво сподели сам за точно този клип? И как човекът в С-ката вероятно се е чувствал комфортно от цялостното оборудване, усещане и поведение на колата? И че ти е писнало да наказваш големи мотори, докато чичките вътре се чувстват все едно са в хола си..... 

 

Изпреварил си ме докато пиша:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой да заключи или изтрие тази тема че се напълни с състезатели. И после по новинете се чудят как да се извиняват и какви връзки да намерят да се скатаят.

Заключвайте тази безсмислена епопея на лудостта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...