Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Ми никой не е,само трява да се разберем къде да минеш да ти го дам,попринцип съм в Драгалевци аз и в Студентски град като съм на лекции.. ако е удобен някой от тези райони.. Борово и Красно село също често съм там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми никой не е,само трява да се разберем къде да минеш да ти го дам,попринцип съм в Драгалевци аз и в Студентски град като съм на лекции.. ако е удобен някой от тези райони.. Борово и Красно село също често съм там

Пускам ти ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се поразрових из килера и какво да видя - останали са ми задните спирачни дискове от екс-Аудито ми Б4 2.0Е 16v АСЕ Авант Quattro. Когато ги сменяше, майстора каза, че дисковете не са за смяна, но т.к. тогава сменях всичко по спирачната система, смених и тях. Не знам каква марка са старите. Дебели са около 1см.(вижда се от снимките), но те имат малки ръбчета по около 1мм. Може да се каже че останаха 7-8мм.

Преди време бях пуснал тема за продажба на дисковете, но нищо не стана. Сега предпочитам да ги дам на някой член от клуба(ако има желаещи), отколкото да ги изхвърля.

Снимки тук: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=22723

Ако някой има интерес - нека ми се обади или пише на лична.

0888748847 - Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам ей тоя кожен калъф за волан(изкуствена кожа) на снимката, и 0.5литра антифриз Тексако червен на цвят(сърце не ми дава да го хвърля, аз карам със зелен от Франс Ауто)

o633394939542067500.jpg

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :hilezh:

Из колата ми се мотае емблемката Куатро,която се лепи отзад на капака и тъй като моята не е такава реших,че на някой от вас ще бъде далеч по-полезна.

Молбата ми е само да звъннете на телефона или да пишете лс,че тук може да не видя веднага дали някой е писал.

0889194632

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 1 литър неразпечатвано масло Мотул 6100 10W40. Купих го да имам, ако се наложи да доливам, но не ми се наложи, а и след ремонта наскоро сложих 4100 и това ми е излишно :hilezh:

o633404194688728750.JPG

o633404194802791250.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 3 броя железни джанти (останали са май от едно от предишните ми Ауди-та 80)

размер 4,5 - JX13 на 4 дупки. Джантите са добри, не са удряни.

Подарявам и една гума Toyo Road Pro P610

185/60R1482H - става за резервна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, подарявам врата и преден капак за поло модел 86 година.знам ,че сигурно на никой не му трябват такива, но ако има познат,който има такава кола ще е чест за мен да му ги дам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам вътрешен ляв стоп за Б4ка седан ( поне е от такова , а дали става и за комби нямам идея ). Стопа е леко пукнат и е Хела. Ако някой проявява интерес ще го снимам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам надпис АУДИ и емблемата на АУДИ които стоят на багажника на АУДИ 80-ка.

Пичове, отказах се от надписа и емблемата, вие сте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...