Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Подарявам уредчетата от таблото на 80/90/Coupe за ниво на бензина и температура на водата

Благодарско на колегата! :bia: Днес ги отнесох, дано да ми свършат работа :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ляв преден бял мигач без уплътнението за В3.

Офертата важи за София,зала Фестивална.

0886410720 - Цветан

Само за залата ли ? :hilezh: За някой около залата не става ли ? :hilezh: Шегувам се.

Между другото явно сме комшии, щото и аз живея "около" зала Фестивална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам батерия за нокиа 3220,на 1,5г. е и държеше по 3-4 дни.

Просто счупих телефона и батерията остана :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ей тоя приятел(на преден план). Бяха 3 - намерих ги в кофа за боклук :bia: и ги прибрах :rolleyes: . Пораснаха - вече са на около 1.5 месеца и остана самичко - другите ги взеха добри хора :hilezh: Имам си в къщи една лудетина и за тоя приятел нямам място :)

От мен е ваксинация, обезпаразитяване и каквото е необходимо :) забравих да го видя дали е момченце или дама, но ако има интерес ще погледна :hilezh:

IMG_0252NEW.jpg

Голяма е симпатяга и е много сладко песче ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ,кутрето ако е мъжко ми трябва, дай координати :hilezh:

По късно или утре ще ти напиша дали е мъжкарче :hilezh: Напиши ми за какво ти трябва и от къде си ти, защото след време ще искам да го видя. Не се сърди, но има всякакви хора които се подиграват с животните, защото те са повече от безпомощни и някой си казват дай да ги ритаме и тъпчем. Такъв ако го видя той си знае :) Сори, отплеснах се от темата. Та ще ти пиша по късно. Весела Коледа :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По късно или утре ще ти напиша дали е мъжкарче ;) Напиши ми за какво ти трябва и от къде си ти, защото след време ще искам да го видя. Не се сърди, но има всякакви хора които се подиграват с животните, защото те са повече от безпомощни и някой си казват дай да ги ритаме и тъпчем. Такъв ако го видя той си знае :steinigung: Сори, отплеснах се от темата. Та ще ти пиша по късно. Весела Коледа :bia:

Колега, гарантирам ти, че Емо е ще се отнася много добре с кученцето и иска да го вземе наистина с добри намерения. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гарантирам ти, че Емо е ще се отнася много добре с кученцето и иска да го вземе наистина с добри намерения. :D

Ние се разбрахме с него, писахме си на ЛС :steinigung:

Аз не казвам, че ще се отнася лошо просто искам да осигуря хубав дом на малкия приятел :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам капачка за джанта не знам за кое ауди е и за колко цола джанта е, ето как изглежда:

ако някой има интерес да пише ЛС

post-3075-1198685801_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам батерия за нокиа 3220,на 1,5г. е и държеше по 3-4 дни.

Просто счупих телефона и батерията остана :hilezh:

Подарена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ще подарявам пукнат ляв стоп за Ауди 80 Б4, но след като ми го сменят застрахователите. Ако някой иска да ги измами може да ми пише лс да се разберем :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще подарявам пукнат ляв стоп за Ауди 80 Б4, но след като ми го сменят застрахователите. Ако някой иска да ги измами може да ми пише лс да се разберем :hilezh:

Audi80 B4 1993 Avant моят направо е счупен. Твоят става ли, ако да давай го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам горивен филтър Фиамм за Ауди 80 Б4 6А двигател.Купуван е за седан с предно предаване.Струваше 30 и няколко лева.Бях го взел за резервен,но продадох колата преди да направи километрите за смяна.Опитах се да го сложа на следващата ми Б4/АСЕ двигател/,но заради куатрото много трудно го вмъкнахме,издържах няколко дни и след като установих,че за куатрото поради окачването филтърът е с различна форма,го смених.Така,че е ползван 50-100 км..Ако някой има път към Враца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Подарявам радио-касетофон Panasonic. Остана ми от един бус и ми е жал да го разфасовам за забавление....

Панела му се сваля (не че има голям смисъл де, ама...) малко е позахабен но може да огласи някое и друго пътуване :respekt:

Ако има интерес: 0897 808 716

аа... ето и снимки:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам радио-касетофон Panasonic. Остана ми от един бус и ми е жал да го разфасовам за забавление....

Панела му се сваля (не че има голям смисъл де, ама...) малко е позахабен но може да огласи някое и друго пътуване :respekt:

Ако има интерес:

Бих искал аз да го взема , ще ти звънна днес да се разберем :hilezh:

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам радио-касетофон Panasonic. Остана ми от един бус и ми е жал да го разфасовам за забавление....

Панела му се сваля (не че има голям смисъл де, ама...) малко е позахабен но може да огласи някое и друго пътуване :hilezh:

Ако има интерес: 0897 808 716

аа... ето и снимки:

ако колегата по-горе не го вземе... бих искал аз да опитам.... ще пасне перфектно на московеца :flipoff:

0883 32 30 77

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих си едно тасче оригинално от б3 на бул Бъкстон,ако някой е губил да свирка,ако някой го иска също,мен ми ги откраднаха всичките и не мога да се занимавам да търся отново комплект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих си едно тасче оригинално от б3 на бул Бъкстон,ако някой е губил да свирка,ако някой го иска също,мен ми ги откраднаха всичките и не мога да се занимавам да търся отново комплект

Ще ми свърши работа.....

Без тасовете на "гозното пате" прилича :unsure: .

Задигнаха ми 3бр. за една вечер :hilezh: (само този, който бе към най-осветената част на улицата са оставили)....Сега си закачих(завързах с опашки) един който е без никакви щипки...

Така, че ако никой за сега не е проявил мераци.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...