Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

В тази тема можете да публикувате нещата, които искате да подарите на АУДИ феновете :hilezh:

Тук ще има постове само на хората, които предлагат артикули. Моля заинтересованите да се свързват с тях на ЛС! След като подарите това, което ви е излишно, пуснете отново пост тук, за да не стават обърквания :)

ВНИМАНИЕ: Темата НЕ Е за това какво търсите да ви бъде подарено :), а за това, което сте готови да подарите! Всякакви постове на търсещи аванта ще бъдат трити без предупреждение :)

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па лли аз трее пишем :hilezh:

Подарявам бял мигач за ауди 90-този който е на бронята.Трябва само да погледна ляв ли е или десен.. ма какво значение има,на някой ако му трябва да го отнася

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам фар за мъгла за Ауди 80 Б2/100 С3.Мисля,че беше ляв.Австрийско производство,не е Хела или Бош.Купих го по погрешка за Б3,излезе по-стария модел,дето е с капаче от материала и в цвета на бронята,а не прозрачно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има нужда от литър и половина (горе,долу) двигателно масло Mobile 10W40 да свирка.Смених маслото на колата с 15W40 и сега не мога да го използвам....Та иначе казано го подарявам :hilezh:

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам окновни лагери Колбеншмидт за 1.8 Ауди Фолксваген Сеат, първи ремонт 0.25 с бордове/не с аксиални шайби/

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам РК туниК стайл аксесоар :wall::hilezh: по неволя ми бяха на колата до днес, поради разпад на старите бутончета на вратите. Намерих си оригинални и тези ми не трябват. Който си го хареса негови са си.

259674_orig.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам РК туниК стайл аксесоар :wall::hilezh: по неволя ми бяха на колата до днес, поради разпад на старите бутончета на вратите. Намерих си оригинални и тези ми не трябват. Който си го хареса негови са си.

Ако станат на Кордобата, аз ги искам. Ако не станат- пак ще ги пуснем в темата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не станат на пича с кордобата,давам си заявката аз братт :bia: Че на мен 2 такиви ми липсват,та екстра ше ми дойдат тия :)

И БЛАГОДАРЯ ЧЕ НАПРАВИХТЕ ТАЗИ ТЕМА!!!! :wall::hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам около 2 месечен интернет абонамент към BGMREJA - ако някой има техен кабел, веднага получава user и парола за тях :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали се разбрахме, че дискусиите ще стават на ЛС?

Нека оставим темата чиста, за да се вижда ясно кой какво предлага, а не да стане 10 страници с коментари само за един артикул ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам механизмите за сваляне на стъклата на В4/ на предните врати/, щото бях сложил ел. стъкла на колата преди време, и ми седат сега. Едни жила и прочие боклуци са.

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едни стари халогени за Б4. Ляв и десен. Заедно с крушките. Закрепването им към бронята е малко "с пиниз", но става без проблем и нямат странични капачета. Който си ги хареса. Подарявам му ги. :birthday:

Ето и снимка на продукта ;);):hilezh:

audib40032lc5.jpg

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За АСЕ двигател ремъци алтернатор,хидравлика и климатик.Първият е Дайко,останалите-Фленор. Смених ги есента,като километри съм минал неколкостотин.Започна да пищи алтернаторният и въпреки,че съм почти сигурен,че е от некарането,ще го сменя тия дни,а и другите барабар с него,да са от една марка.Към края на месеца ще имам ходене до София,мога да ги донеса.Не е кой знае какво/като пари бяха 35 лв./,но все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яворе ако колегата се откаже от фаровете за мъгла имай ме в предвид обаче измисли няква цена щото все пак са си пара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::bia::bia: Живи и здрави да сме ... :flipoff:

Вече имам и едни за продаване... Ама си има тема, където трябва. ;)

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам основата на десния фар , шофьорския. Тя всъщност е на Любо/AudiV6 :hilezh:. Даде ми го, когато имах нужда. Съответно от него остана основата, така, че който има нужда + стъклото на ААLEXANDROV и хоп - готов фар :-))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавете към подаръците и ляво стъкло за фар, Бош, с чукнато от камъче по ръба, но не пропуска влага.

За съжаление от В3, иначе аха- да стане комплекта :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури и сладурки, понеже от преди 15 минути съм с нови халогени(ей тая кола най-накрая заприлича поне малко на кола) ;) та им дойде ред на старите ми халогени ги пуснем в обръщение, но предупреждавам ЗЛЕ СА!!! и на двата са им счупени стъклата, единия свети другия е полуизтърбушен има няква карантия ма си тряя доработка за да светне :) По принцип за идеални за минаване по каско, тия са минавали 2 пъти до сега :hilezh::) така, че който ги иска негови са си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури и сладурки, понеже от преди 15 минути съм с нови халогени(ей тая кола най-накрая заприлича поне малко на кола) :dance: та им дойде ред на старите ми халогени ги пуснем в обръщение, но предупреждавам ЗЛЕ СА!!! и на двата са им счупени стъклата, единия свети другия е полуизтърбушен има няква карантия ма си тряя доработка за да светне :) По принцип за идеални за минаване по каско, тия са минавали 2 пъти до сега :hilezh::) така, че който ги иска негови са си.

Дай ги ако стават за Audi80 B4 1993 година, по-добре такива отколкото никакви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...