Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Подарявам един счупен ляв халоген и един счупен десен мигач от Ауди 90 от тези, които са на бронята!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз пък подарявам 3 оригинални стелки ( 2 предни и 1 задна) за А3 <00 сиви на звят, относително запазени, но са без копчетата! ако някой проявява интерес, може да ми драсне един ЛС!

Редактирано от Audi TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Подарявам 2 бр. летни гуми 205х55х16 с грайфер 7-8 м..Измамата е,че са отчайващо стари-1994 г. и 1995 г..Но може би за резервни?!Ако някой има желание и път през Враца-да сигнализира на ЛС.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам решетка без емблема и жълти мигачи(единия е със счупено долно ръбче,ама става) HELLA за АУДИ 80.

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък подарявам 3 оригинални стелки ( 2 предни и 1 задна) за А3 <00 сиви на звят, относително запазени, но са без копчетата! ако някой проявява интерес, може да ми драсне един ЛС!

не знам как да я изтрия обявата, но отдавна не е валидна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пода рявам един волан за АУДИ 80 Б3, но става и за Б4, с голямата емблема е вътре, облицован фабрично с кожа. Грабете....

Ама ще тряба поне разходи за куриер ;) може би...как го правите това?

А имам и два мигачи оригинални жълти от тези дето са в бронята. щото си сложих бели.

Редактирано от PROFESIONALISTA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана го отнасям само колегата си прочете личните.

аз го чакам от два дни но ни вест ни кост

Редактирано от tisho_g
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Подарявам уредчетата от таблото на 80/90/Coupe за ниво на бензина и температура на водата.

А случайно някой да има останала платката за таблото зад километража и оборотомера ,че мойта даде фира леко... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От твойто табло не стана,то е с часовник,а не с оборотомер и съм на изходна позиция:respekt:

А м/у другото оная джада ,дето ми я иска още се търкаля из колата ми....не ти ли требва вече??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...