Jump to content

Съвет за Audi A8 W12 - конкретна обява


Recommended Posts

За едно трябва да те поздравим, писа вчера и днес капарира. Повечето теми не завършват с покупка, колата която взе от към изпълнение е доста добре, дано имаш късмет и не я платиш още един път първата година. Това като цяло е много здрав мотор, ако е поддържан правилно. От към вървеж и разход също е много добре, успех и късмет ти пожелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, няма значение дали си свалял от цената, важното е, че си усетил, че е твоята и си я капарирал. Само тунджа и даване на гааааз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па честито! 

....сега ще изчакаме да премине еуфорията...., не че нещо, но раздела за проблеми е тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 minutes ago, NIKO said:

Е па честито! 

....сега ще изчакаме да премине еуфорията...., не че нещо, но раздела за проблеми е тук.

Предполагам, че ще пусна някоя тема със сигурност :D, ама дано не е много скоро поне малко да се порадвам първо.

Иначе свалих доволно според мен,защото се заядох за километрите и това, че е с летни гуми и са празници все пак :D

Сега имам един спешен проблем.Тоя кораб е на 20ки и е с летни гуми.Някой може ли да ми каже какъв размер да сложа за зимата ?

Оф са няма да спя до четвъртък, че тогва излизам отпуска да си я взема и даже  още не знам с какво ще ида от София до там.

Това си ми беше мечта да си купя такава а8 от както съм взел книжка.Миналия месец чукнах 30 и реших , че сега е момента докато още няма деца, че после не се знае :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш рейса и си ти! Мисля че може на 18-ки или 19-ки, търси въора употреба направо джанти с гуми, ще спестиш няколко стотин на година само от смяна на гуми:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито и дано да е ОК. 

Един вид е на 290К....тЪй ли...бАааа..тоя ашкЪн бей е карАл по-малко от средно статистически софиянец с 2 (поне) морета на ръкАвите, пакет за 8-ми декември на пампоровец и банско уЙкенд ски пакет ол уинтър лонг. 

Т'ва с втората употреба гуми с джанти...е бъзик налЕ :tear:

И за четвъртък напраО си уговори час при маднес....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Аз извървях подобен път преди три години, търсих 4.2 дизел/бензин, за малко да купя 6.0 бензин, и финиширах с 3.0 дизел. Беше единствената неубита от каране.

Милион километри ти желая, да се радвате взаимно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за пожеланията колеги.

Гледах във форума за таблици с размерите на джанти и гуми, но нещо не намирам такъв раздел.

Имам предвид нещо такова : http://www.mercedes-bulgaria.com/polezno/1687-dzhanti-i-gumi-za-mercedes.html

Или ако е възможно някой колега да каже какви размери стават за тези 20ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...