Jump to content

Въздушно, една кратка история и въпрос.


Xizario

Recommended Posts

Хммм за задните възглавници цената би трябвало да е 462 Евракис (с парт номер 4F0616001J ) ... но както и да е пак си е доста при условие, че на ARNOTT са по 250 евракис.

 

п.с. Иначе относно цените най-добре по мейла с партномерата иначе вероятността за объркване нараства неимоверно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

хаха даа. аз ползвах този парт номер като ги питах за задните. ами 462 както беше написал е без ДДСто и като сложиш малко данъци предполагам става 550 евро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина интересно стана сега хаха.

А по принцип като ги гледаш така от ЕТКА, после има ли начин да ги купиш на тези цени онлайн от някъде? Въпреки че това е цената с монтажа в Ауди в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа....монтираха ми стария амортисьор докато сменят новия по гаранция, майсторчето я тествал и след като ми се обади да дойда да я взема ми каза че от предната вечер я е оставил и не е била мръднала до сутринта.Сега аз ще видя утре сутрин дали е така.От ауди ми написаха и номера на грешката която излиза ако не се бъркам.

За сега е това,ще пиша след като пристигне новия „мунтисьор„и го сменя отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във ауди питах какъв е проблема точно , но ми отговориха че трябва да разглобят амортисьора и да тестват ,за да ми кажат какъв проблема.Дали клапан или спукана възглавница.

А сега го пращам за рекламация ,ще питам и там дали ще разберат какъв е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото разбирам е бил прецакан клапана на възглавницата, а не самия амортисьор. И понеже Ауди ги продават само комплект ги сменят на едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Важното, е че сте я оправили и си караш.

Някой случайно да е свалял калъфа/ботуша на задните възглавници? Има 2 скоби в двата края, дали се сваляят трудно или изискват по-специални инструменти?

s-l300.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/6/2020 at 9:59 PM, kikson1979 said:

Всъщност сега като го погледнах пак видеата и ми направи впечатление, че те правят това кримпване (пресоване) на въздушна възглавница, което аз не искам да правя. 

Аз искам да сваля предпазния маншон/хармониката като откача ей тия 2 скоби (долното ми прилича на проста свинска опашка):
83945147_141835833970797_2312931504843390976_o.thumb.jpg.25be932d7cd5183795ab811357f05aa0.jpg

За да мога да видя самата възглавница както се вижда ей на тази:

83886979_141836623970718_7071768570325106688_o.thumb.jpg.068f139ae597e6c98945dc48afaf9755.jpg

 

@Audi V6, бях срещал мнения по чужди форуми, че се скапвали 1-2г след като ги слагат ама знае ли човек :Д.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, Audi V6 said:

Арнота става ли? Май ще се мятам на предните... За а8 д3.

 

6 hours ago, marinnik said:

 

@Audi V6, бях срещал мнения по чужди форуми, че се скапвали 1-2г след като ги слагат ама знае ли човек :Д.

 

Arnott имат и чисто нови тяхна разработка, и remanufactured. Добре е да се има предвид това и да се гледат продуктовите кодове като се купуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quote

 

Здравейте аз наскоро си сложих Арнот (чисто нови) но имам изпускане от някъде,най-вероято е от някой фитинг. Тези дни ще се разбере.

Иначе амортисьорите ги взех от АУТОДОК на доста добра цена 2350лв за двата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Здравейте, за да не отварям нова тема пиша в тази. 

Имам Ауди А6 4f с въздушно окачване. 

На други коли с въздух съм забелязал, че след заключване леко изпускат и колата пада малко. 

При мен това липсва и се замислих дали клапана за налягането нещо да има проблем. 

Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не се замисляй сега. Изчакай да започне да пада я преница...я задница и тогава го мисли. Хич да не ти пука сега

Набързо прехвърлих последните две страници....ами де"А знам.....останАх със смесени чувства. Чес'но к'ви хиЙ левове се разхвърлят по арно(т)...по разни други "марки.". Не е истина. Нема лошо...всеки сам решава.

Ще споделя моя опит. Карам 2 години и 10 месеца с китайски задни въздушни възглавници(без амове), купени по 40 паунда всяка. Има-няма - 60К + км. И 1 година със същата китайска "марка" :hilezh: предни въздушни възглавници (с амовете комплект) за 550 лв.всяка. Т.е. за 1300 лв. две предни и две задни възглавници. Преди това съм плащал на некадърници в София, някои дори им казват "майстори" по 300 лв. за смяна на заден балон( който в китайско е  8$.....btw, дет'се вика) и са изкарвали месеци. Ма това е друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Един въпрос относно температурния сензор, дето е на компресора.

Той само за прегряване на компресора ли следи или мери и някаква друга температура?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери постоянно температурата, може да се види првз вагком, каква е, при достигане на максимална за опредвлено време, го спира и пише грешка. Ама не  помня колко време чакаше и каква темп. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...