Jump to content

Въпроси относно Ауди А6 4F


D. Bibow

Recommended Posts

и при мен само точките. Изглежда, че маркерът трябва да свети, но явно не...странно е, но то няма скала за силата на звука в mmi, какво остава за това :)

93DD4FF4-C65B-4E6A-8572-68987CF608ED.jpeg.8ab750aceb7881cc7263fcc149a3d69d.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово, това е стария върток. Има място за диод и ресистор, но такива не са сложили

9649455d.jpg

9649459f.jpg

 

За жалост, забравих да го снимам сглобен :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нашите ми викат, че аз съм маниак на тема коли! Показах им какво е направил колегата.....изпиха по една ракия от кеф, че съм нормален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здавейте. Какъв размер гуми трябват за джанти 18 и 19? А и ширина, ЕТ и централен отвор трябва да са за 18 и 19 цола. Тъй като в момента съм със 17ки и ще търся за лятото по големи. Поздрави :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се оборудвам на пролет. Аз обаче съм решил точния комплект и от къде ще бъде. Гумите ще са 245/40 R18, джантите 8,5J ET30, централния какъвто дойде - с втулки ще се оправи. Ако питаш мен, поръчай си от Германия пълен комплект. Ще ти го доставят до тук балансиран, със секретни болтове, винтили, абе разопаковаш и монтираш. Хич няма да се занимавам с нашите "търговци". Да си ги купя от дистрибутори тука, ще ми излезне по-скъпо от Германия с доставката барабар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 


От кой сайт ги поръчваш от Германия?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

felgenoutlet.de

 

Много добра 3Д визуализация има. Доставката до БГ е 72 евра за целия комплект с монтирани и балансирани гуми. Аз март месец ще викам комплекта. Ти ако викнеш от там по-рано, да кажеш дали всичко е така точно както го пишат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Едва ли при мен на фейсов седан с въздух 19х8.5J ЕТ48 и фланци 15мм = ет33 нямам никакви драми. 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Окачването ми е пружини но е доста твърдо. Надали ще закача дори и товарено с 4-5 човека :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се за размера на гумите.
235/35/19
235/40/19
245/35/19

За 235/40 в калкулатора за гуми го дава над 14 мм по висока от оригинален размер. Дали ще има проблем?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 9,5мм е разликата между 255/35/19 (оригиналния) и 235/40/19

235/35/19 и 245/35/19 по-добре не те са още по ниски от 255/35/19, а с оригиналните си вози твърдо дори и на въздух.

Има доста хора каращи/карали с 255/40/19, ама ще излъжа с какво окачване са. Със сигурност стават на нормално и въздушно.

Аз лично ще сменям с 255/40/19.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно казано незнам. По какво да видя окачването. Има червени белези по пружините.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...