Sign in to follow this  
Wildkid

AUDI Connect

Recommended Posts

Здравейте, интересува ме някой използва ли AUDI Connect в колата си, какви услуги са достъпни в БГ, както и как процедирате за връзката - отделна карта, или през мобилен телефон? Също така - Порше могат ли да подновяват лицензи за Connect, и ако да - какво струва и как се случва. В сайта, естествено, инфо няма, на мейли не отговарят, по телефона е някаква тотална мъка и искат да си запиша час и да ходя при тях, а бих си спестил разходката до Сърбия, ако мога да намеря инфо тук.

Колата е В9 авант....

Аз имам Audi Connect - връзката при мен е с отделна SIM карта, не съм гледал колко данни харчи на месец (но явно не са много).

Честно казано не виждам да има много опции, които да се ползват.... на мен са ми интересни геолокация на автомобила, отключване / заключване през телефона, статус (отключена, заключена, предупреждения, ниво на масло), аларма, сервизна история, гаранционен статус.

Не съм си добавял разни адреси на навигацията през апликейшъна, иначе теоретично трябва да работи.

Благодаря. Картата ти ли си я взимал от оператор, или през Порше? И работи ли ти ползването на Google maps за навигация, върху "стандартната" (съответно разните благини като инфо за трафик и прочее)?

Картата си е моя и си работят разните му допълнителни функции като трафик инфото... реално погледнато имаш и стандартен Google Search през колата.

Това разбира се има смисъл в страните от EU, защото ако минеш в Сърбия или Турция с пуснати мобилни данни цената е олеле мале.

E, това е ясно, нямам и намерение да го ползвам извън ЕС. Благодаря. Остава да видя тия палячовци от Порше какво ще ми поискат за "лиценз" за Connect, че на тая кола дава, че е изтекъл.

Тя цената май е някаква "глобална" за Европа и е нещо от рода на 200 Евро/година (по спомен)

Хм, не съм убеден, че си струват, но може би ще ги дам, да опитам как е една година, и ако не ме кефи ще им пея за следващата...