Jump to content

Въпрос относно конкретна обява за Ауди Б6


Recommended Posts

преди 2 минути, jordanik написа:

Няма проблеми колата да има забележки на тия години,ама да лъжеш така нагло за реалния пробег си е долна работа.Аз се чудя на кво разчитат, при положение, че проверката по рама е вече лесно?Явно,обаче още има такива,които се връзват!

 

 

 

Пробега не е гаранция за нивото на износване.Много зависи от качеството на поддръжката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, audi+ написа:

...Много зависи от качеството на поддръжката.

И като е лоша поддръжката за изминалите 15 години,кво да ходиш да гледаш?Още по-весело става,ако решиш да я закараш в сервиз у Враца и установиш, че всички се познават и са в играта с лъжите.Играл съм го тоя филм и у Враца и в Казанлък-жалка работа!

.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българина иска да го лъжат, това е истината. Иска да вярва на приказките за малко карания 15 годишен дизел за 6 хил. лв.. Всеки в България като говорим за коли ми казва "Ее тука всички коли са манипулирани ама аз мойта я вземах истинска на 160к км". От време на време се появи някоя друга гледана кола на под 200к км и спецовете по форумите почват да обясняват как продавача е луд да и иска такава сума за 15 годишна кола и как тия вървят по еди-колко-си. Аз ако съм в България и си търся кола, ще търся отвън. От частник. Ама и цената няма да е като в БГ де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, jordanik написа:

Играл съм го тоя филм и у Враца и в Казанлък-жалка работа!

И аз го играх филма,преди години.Колата се продава от автокъща в Хасково,нов внос.Документите са във Враца.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички колеги, които изказаха мнения по въпроса. Отказвам се за сега от покупката на друга кола, по-нататък ще умувам пак :) 
благодаря отново на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...