Jump to content

Някой пазарувал ли е от (аутоинс ,motorni-masla) и истински ли са маслата ?


Recommended Posts

Здравейте искам да попитам,Някой пазарувал ли е от (аутоинс ,motorni-masla) и  истински ли са маслата ? 

Понеже цените са супер ниски сравнени с останалите фирми в България дори и европа не намерих по ниски цени на пазара - за акумулаторите гледам че цените са наровно с другите сайтове конкуренции но примерно Ravenola му е най -ниския в европа  и почвам да се чудя дали не са някакви оригинални шишета пълнени с нещо, дето не е от равенол,  ако някой е пазарувал масла от там да сподели опита си.

 

И най - интересното скъпите масла от сорта рейсинговите ги няма т.е. може би на тях се правят по трудно ментаци знам ли, знам,че го има в ауторизираните дилъри на мотул но, става въпрос за Равенол  които те предлагат .

За съжаление продавача не каза от къде му е стоката аз го питах което също е странно

https://www.motorni-masla.net/index.php?main_page=product_oil_info&cPath=97_334_336&products_id=4071

 

в немския сайт 

https://www.ato24.de/en/ravenol-vmp-sae-5w-30.html същото масло примерно е 120лв 60 евро, а от там пазарува голяма част от европа... и щом при тях е такава цената не знам как малък дистрибутор може да ги бие с такава голяма разлика + безплатна доставка по куриер...

 ще се радвам някой да сподели мнение...

Интересува ме главно ravenol който се предлага от него.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените в ато24 са официалните на Равенол, без никакви отстъпки......а от равенолшоп има и безплатна доставка до БГ при поръчка над 150е.

 

Купувал съм преди време от този магазин (на място, не онлайн), имаха останали масла от официалната промоция 4+1....какво се предлага в момента само те знаят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.04.2021 г. at 2:00, Bladest написа:

ще се радвам някой да сподели мнение...

Споделям веднага.

аз, лично мога да бия и ато24 ако искам с цени, но не е в това въпроса.

Нямам намерение да си обезценявам труда и стоката.

Освен това работя сам - не плащам заплати, не плащам наеми , не съм затворил сума пари в стока.И мога да съм конкурентен .

Тия колеги от линка не знам защо го правят, но няма да е задълго, защото само за месец цената на VMP редовна клиент стана от 147лв на 167 лева и ще се покачва още.

Та в момента продават тубата буквално през 10лв, което няма как да си го причиня.

И скоро ще трябва да вдигнат цените.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В аутобокс Варна не са им актуални нещата в сайта , ако някой иска да пазари нещо да се обади да пита да не се разходи напразно . Визирам промоцията на Равенол VST 4+1 подарък го нямат от доста време а беше актуално на сайта им когато отидох и си купих 4л разфасовка на по висока цена . 

Съгласен съм с Цецо , но манталитета ни е сбъркан . Всеки иска хубав продукт на ниска цена или да му се направи отстъпка близка до доставната / няма как да оцеляват хората с малък бизнес / . Мой приятел си има девиз - правим бизнес , но не на всяка цена . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой за какво говори, но 20л туба от ravenolshop.de с доставката ще ми дойде за 454лв. В ravenol.bg я дават за 544лв (намалена от 640)!!! 90 лева горница. Таман филтрите без горивния. Мерси!

Редактирано от Gangbango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Gangbango написа:

Не знам кой за какво говори, но 20л туба от ravenolshop.de с доставката ще ми дойде за 454лв. В ravenol.bg я дават за 544лв (намалена от 640)!!! 90 лева горница. Таман филтрите без горивния. Мерси!

Само да вметна, че при мен е на 445лв 20л тубата, да не говорим, че ще направя и супер цена на филтри, а най-важното е , че има и съпорт от мен за каквото и да било.
Та..................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Цецо, в коментара ми нямаше лична нападка. Знам, че предлагаш масла и много колеги са доволни от теб и т.н. и т.н. Аз просто си се възмущавам с пример за един от дистрибуторите на нашия пазар. Иначе като дойде момента сигурно ще вземам 20 кила (масло не рикия) и много филтри за 2 коли. Тааа, сигурно ще те ползвам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Gangbango написа:

Колега Цецо, в коментара ми нямаше лична нападка.

Ооооо
далече сме от това, просто си коментираме и се радвам, че се споделят цени.🤘

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вари ме - печи ме вътрешно не мога да се убедя сам себе си че ще изкара 50000 км  с 1 смяна / 2/3 от колите ще го изгорят преди да го сменят :) /  . В щатите слагахме / канадско / масло /пълна синтетика / за 50 000 мили на камионите , ама го сменяхме на 30-35 к . Не казвам че няма такива масла ама вътрешното ми усещане е че аз лично не бих си сложил такова . Ако са 2/3 извън-градско бих се замислил и зависи от колата . Аз лично си го сменям на 7-8000 км , сега за 1 път сложих Равенол VST 5W40 малко под максимума е и ще пиша ако го хапва / зависи от карането / разлика в работата на мотора не правя . :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...