Jump to content

Мнение за конкретна обява А3


Recommended Posts

Здравейте Колеги,замислям се да сменям колата на жената,основният критерии по принцип е да е автомат,другото са мои прищевки😄

Загледах се по това Ауди https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11671037878050565&slink=qrj5ox и имам няколко въпроса:

1.Адекватна ли е според вас цената?От вътре изглежда захабено-особено волана,все едно котки са се мъндрасали на него😁

2.Какъв е този символ който свети на таблото(при оборотомера) и какво изписва на борда при стартиране на двигателя(вижда се на клипа)?

3.Комбинацията двигател/трансмисия сполучлива ли е?

4.Какъв разход да очаквам за градско в София(в момента кара Фокус 2.0TDCI и гори между 7.5 и 8 литра дизел,не гоня по-малък разход от към пари)?

5.Около 3 000лв достатъчни ли са за адекватно обслужване?

Това е което ми хрумва на първо четене.

Поздрави и Весели Празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е ли масларката?

Ако да, разхода ти няма да е малък. И не говоря за бензин...

За километрите е ясно че са над 400к...

Други въпроси ше имаш лЕ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата преди мен - не е масларката. 

 

Колата изглежда доста лъскана, но недоизлъскана. И аз забелязах, че има доста забележки по интериора - изтъркани волан, ключ за фарове, рамка на дисплея на навигацията, изкъртена кора на пасажерската седалка. Отделно "модификациите" като карбоновото фолио по волана и странно претапицирания подлакътник, не правят много добро впечатление. Външно се виждат запотените фарове и джантите от преди фейслифта. Не че са сериозни забележките, но предвид обявената цена, е редно да ги няма. Отделно при оглед на живо вероятно ще се видят и още неща.

 

Символът на таблото е за окачването. Колата явно е с "magnetic ride", тоест има нормална и спортна настройка на окачването, което е дало някаква грешка. Това дето го изписва на таблото при палене няма общо. Пише да натиснеш спирачката докато местиш скоростния лост - стандартно съобщение за автоматик.

 

Комбинацията двигател/трансмисия е много сполучлива стига и двете да са обслужвани навреме.

3000лв са много повече от достатъчни за обслужване на такава кола.

 

Общо взето, както винаги нещата опират до добра диагностика на техническото състояние преди покуката. Както и проверка на официалната история по рама. 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "manoleo" може ли да дадете информация от 1.8 tfsi и 2.0 tfsi , кои двигатели не са масларки , като години на прозводство, кодове и т.н.? 

Знам ,че от края на 2011 тоя двигател е много променен и е доста ок (версията Евро 6) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте, да използвам темата.
Какво мислите за тази А3-ка , цената как Ви се струва за това което е автомобила https://www.cars.bg/offer/63dac2234ec86cbfa5060542 ?

След като не се виждат капачетата на задните седалки за Isofix, дали има но просто са под седалката или въобще няма скобите ( планките ) за закачане на детско столче чрез Isofix системата?

Ето и рама ако може някой да каже нещо повече WAUZZZ8P0AA012516

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене би ме притенил тоя s tronic . На 1.9 tdi и 1.6 tdi доколкото знам е сухото dsg. Колкото до изофикса , не мога да кажа конкретно за тая А3  , но доколкото знам зз ЕС след 2007 година всяка кола има изофикс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...