Jump to content

Искам да си купя кола


Recommended Posts

Здравейте, може ли да ми дадете мнение за тази обява https://www.mobile.bg/obiava-11712050255369653-audi-a4-2-0-tfsi-200k-s. По точно в описанието пише "Повреда в автомата, но автомобила се движи!" бихте ли ми казали по точно какви може да са проблемите за този автомат и горе долу каква цена ще ми струва за да я поправя. Също така бих искал да ви попитам като цяло за Аудитата кое е по добре да е на дизел или на бензин. И бих искал да ме насочите какви Аудита до към 5000лева. Благодаря предварително. 

Редактирано от Stasko10
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонта на тая въртигумка / автомата ще ти струва повече от бюджета на колата - ако изобщо е ремунтируем тоя мултитрошляк, не се знае какво му е състоянието на конусите…

 

А за до 5к лева не можеш да си купиш Ауди от това поколение, което да е в движение… смени марката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи какъв ти е бюджета и какви са ти критериите за избор на автомобил? Дизел/бензин, хечбек/седан/комби, автомат/ръчка и т.н., че да можем да те насочим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, pampo написа:

Е той е написал - 5 000.

Аз бих гледал Е46 или А4/А3 1,8т от предните поколения за тоя бюджет. 

Сега видях, че е писал, но с този тъмен шрифт на тъмната тема нищо не си личи :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал, ама 5000 за колата само или 5000 за кола и регистрация, евентуално обслужване....  Щото варела от горната обява е под 4к. Ако реши с 5к да купува, да регистрира, обслужва и да му останат за ремонт, ще е доста интересно.

 

1.8Т за 5000лв няма. Има същите съборетини, като горното TFSI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5000 лева само за колата (ако няма регистрация не е проблем). Също така ако миже да ми предложите седани.

А да попитам за горната обява защо не е добре този автомат. Ако някой знае по точно какв може да е проблема бих искал само информативно да знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, s7r3l0k написа:

Писал, ама 5000 за колата само или 5000 за кола и регистрация, евентуално обслужване....  Щото варела от горната обява е под 4к. Ако реши с 5к да купува, да регистрира, обслужва и да му останат за ремонт, ще е доста интересно.

 

1.8Т за 5000лв няма. Има същите съборетини, като горното TFSI.

 

Нещо по-старо визирах, от тея поколения:

https://www.mobile.bg/obiava-11712699952412327-audi-a3-1-8t-auq-180ks

 

А колкото до автомата от първата обява, ВЕСКО вече е казал каквото има да се каже. Приготвяш 4-5000лв за ремонт, караш кутията в сервиз за автоматици и разбираш какво може да й има. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, как този варел струва 5300х лв.... 2012г бяха пак по толкова. На тази кола интериора ще мирише на мухал от старост. Препоръка към автора, събери още 2-3хл и си вземи по-модерна колa - https://www.mobile.bg/obiava-11708712978246769-audi-a4-2-0t-s-line-4x4-top-sastoyanie

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такава без 4х4 и я взех 2014 за 3500 :D

И все пак изглежда сравнително свежа колата за 20+ годишна. В бюджет 5000лв много трудно се намира нещо, дето хем е кола, хем не е на 1млн км пред разпад. 

 

Авторът също да помисли защо здрава В7ца струва 9500, а такава със счупен автомат под 4к.

Между другото предложената е без регистрация и много лесно ще лапне 2500-3000лв с регистрация, първоначално обслужване и комплект гуми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На жена ми бяхме купили такава 2013 година за 3600 😁 Продадохме я 2018 за 2000 с монтирано газово ланди ренцо. Какви са тези 5300 направо се изумявам. 😄

 

За 5000 има сносни колици, но не Ауди. Препоръчвам ти да смениш марката с този бюджет. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 5000лв бюджет има коли, които се вместват и са на сходни години с ония строшен автомат, само че не са от ВАГ групата и не са седани. На мястото на автора, бих се огледал за евтин и доста по-маломощен хеч от бюджетна марка.

 

Б7 е Б6 в нова кожа с няколко нови моторетки, които не ги знам влизат ли в "онзи" списък с масларниците 1.8 и 2.0TFSI до 2012/2015г. Не знам кое ѝ е модерното. Добрите екземпляри се търгуват по над 10 000лв.

Горния DTM с разход от 15/100 градско не бих му обърнал внимание даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и някакъв модел Сеат, който интериорно беше почти 1 към 1 с В7цата, но беше с 5г. по-нов модел. А ценово беше под или около В7ца, може и той да е добра опция. 

ПС. Стана ми интересно и се разрових, Ехео е моделът. Най-евтините не ми вдъхват доверие, но са 2009та и нагоре...

По-свежите се въртят около 10-12к.

Абе много са скъпи колите, не знам. 

https://www.mobile.bg/obiava-11710359558552089-seat-exeo-2-0-tdi-143-k-s-6-skorosti

Редактирано от pampo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...