Jump to content

За номера на Ауди Клуб


D-M@X

Recommended Posts

  • Отговори 134
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не, нямаме си. Ако някой може да уреди самите пластмаски, аз ще ги напечатам на сито за един ден с каквото пожелаете на тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитах един познат,който работи в КАТ.Той ми каза,че номерата и подложките се правят от някаква фирма на МВР,намираща с в София в Захарна фабрика.Направо им изпращали заявени количества.Тази информация много не ви ползва.Утре ще питам един приятел с автокъща,чийто коли имат рекламни подложки.В тази връзка,Алеко/Насти/ не може да не знае.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това вече е добра идея. Лепенки не съм си слагал никога на никоя от колите, защото не ми стоят добре естетически, казвал съм го на срещите. Но такива пластмаски за номера са много идейно нещо! Поздравления за идеята, дано да се реализира! Не съм наясно с въпроса, но нека някой по-отворен от нашите клубни хора да каже. Ако не се намери никой, ще пусна агенти да проучат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-качествените номеродържатели са на немската фирма Wurth. Имат офис и магазин в бизнеспарка Младост 4, та ако някой е наблизо да попита. Пластмасата е с качеството на Ауди ( от най-здравите) B)B)

Вюрт България

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, в КАТ отзад на багажника не удрят ли един голям нит през номера, пластмасата и ламарината на багажника? И съответно няма сваляне. B)

Няма ли да стане по-лесно със стикери? Като на BMW ентусиастите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, в КАТ отзад на багажника не удрят ли един голям нит през номера, пластмасата и ламарината на багажника? И съответно няма сваляне. B)

Няма ли да стане по-лесно със стикери? Като на BMW ентусиастите.

Ми да то може и само с лепки....ма кой да се сети B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да стане с нови пластмаси - трябва да се разпломбира задния номер, а това не е добра идея.

Големите автокъши ползват едни пластмаски отдолу на номера, които с едни малко рапидки се хващат за старата пластмаса. Което си е идейно.

Другият вариант, разбира се, е стикер, който се лепи там. Само че трябва да се направи качествено, за да не пада след първия дъжд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да проверявам ли във Вюрт ... И какво точно да търся?

Явка, ако не ти коства големи усилия провери, но е много неприятен момента с пломбираните номера. :angry:

Търсиш цена на номеродържач и могат ли да направят надписа или ние да си търсим изпълнител. За пломбите ще попитам бащата на видна наша колежка. :hilezh::hilezh:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за стикери там наистина е добра. Наскоро си мислех за стикери на пластмасата на страничните огледала.. не съм сигурен няма ли да е много "тунинк", но пък определено ще се виждат от идващите отсреща коли :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво разпломбиране ви гони бе? Тея пластмаси са на щипки. Просто се набучкват на номера. Там има едни жлебове и само се щракат.

Wizi, колко пара е печатането, че искам да си напиша на моята едни неща. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво разпломбиране ви гони бе? Тея пластмаси са на щипки. Просто се набучкват на номера. Там има едни жлебове и само се щракат.

Wizi, колко пара е печатането, че искам да си напиша на моята едни неща. :hilezh:

Има пломба ва, поне мойта имаше и навремето ми се наложи си свалям панела, със секач съм го махал тоя нит деба :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...