Jump to content

За номера на Ауди Клуб


D-M@X

Recommended Posts

Аре даите да турсиме от некъде такива лаисни а не да си чатиме тука :bia: :bia:

Е добре де в събота никой нема юрне да печата, в момента уточняваме детайлите :hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Наи напред да се види от къде ше се земат пласмаски и после да напраиме варианти!!!

Наи напред да се види от къде ше се земат пласмаски и после да напраиме варианти!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обяснявам пак щото някой не внимава

Най-честата практика е да черната тесна лента със заоблени ръбове да се лепи или завива върху долната плоска част на държача за номера. Нищо не се сваля и никой не го бъркат катаджийски нитове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме си направили такива подномера.

Топлата вода е открита вече.

За инфо питайте Иво Котев от алтернативния форум на ауди.

Принципно малко закъснявате с идеите меко казано :stupid: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно заповядайте утре на НИМ от 17:00 да ви направя по един кавал на целия алтернативен форум, по случай това, че сте избързали с идеята. Пионер-водопроводчици. Пък после ще ви падна на колене, за да ми дадете вашите уникални връзки и да си направя и аз такова харабийско нещо, че вие сте единствения ми шанс и не виждам как ще се справя без вас, вашата помощ и ценното ви know-how. Естествено ще ви се отблагодаря с по още един масов кавал. Става ли? :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, хора, недейте така, в крайна сметка и колегите от другия форум са от нашите редици.. спомням си първите срещи, на които присъствах, там бяха и RSQ, и i_kotev, и Koneto, който между другото все още идва и на срещите на форума на АКБ... Дори моите стикери са от Анани (RSQ) :stupid::stupid:

Нека един закачлив пост не Ви изнервя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля, че няма никакъв смисъл за кавга. Приятел съм и с "емоушъните" и хората са много добри в организацията. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то 5-6 човека не е трудно да ги организираш. :stupid:

Жорка, въпросът е в желанието, умението и готовността, а не в количеството. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих лайстните!!!! Тези дни ще ви дам примери, а вие ще ги корегирате или ще ми дадете нови идеи за това какво искате да пише на тях. Нека се спрем на максимум 2 цвята pls. Надявам се да са ви достатъчни, а и ако е един ще е най-добре :bia:

Предполагам ще се върже максимум два кинта за комплект лайстни. Надявам се да ви е поносимо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.audibg.цом :hilezh: ще бъде 100000% изписано!!! Това е 80% от целта на занятието, нали така? :( Прелагам един от вариантите, които ми се въртят в момента в главата да е логото в двата края или примерно само в левият край, а в стредата да пише AUDI КЛУБ БЪЛГАРИЯ WWW.AUDIBG.COM..... :bia: Предлагам като цяло да е с фирмените два цвята - сиво и червено.

... утре сядам на Corel-а да го мачкам и мъча!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен трябва предния и задния да са различни!! ако някой успее да прочете нещо ,то това ще е от задния номер,та на него може да има повечко инфо с по малки букви ,докато на предния номер трябва да се наблегне на логото.. мое мнение!!

логото в двата края а в стредата да пише AUDI КЛУБ БЪЛГАРИЯ :

:hilezh: това за предния номер е достатъчно!!!и то едноцветно ,ако може не сиво ,а огледално/хром ефект/

докато задния може да е от двата цвята !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, наблегнете моля на задния номер. Предния никой не го гледа. Или поне няма време за гледане. А като се спре зад друга кола се вижда най-вече задния номер, предния остава скрит зад задната броня.

Нещо такова

audib4003acv7.th.jpg,audib4019aiu8.th.jpg,audib4019bvx5.th.jpg,audib4019clr5.th.jpg,audib4019dir0.th.jpg,audib4019eqs9.th.jpg

Повече от това на мен ми се струва претрупано. Ауди лого си има на капака. "Ауди Клуб България" може би трябва да се напише също. Може едни номера да са с АКБ, други да са с адреса на web сайта. Само предлагам. За цветовете нямам претенции, въпреки, че бяло, мисля би седяло най-контрастно на черното.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно малко закъснявате с идеите меко казано :steinigung: .

Меко казано, колко автомобила били с тези вашите надписи?

Освен това, така предложена помощ, не е помощ, бате. Квот щеш ми говори... :wall:

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Меко казано, колко автомобила били с тези вашите надписи?

Освен това, така предложена помощ, не е помощ, бате. Квот щеш ми говори... :steinigung:

Явка бате ко се занимаваш с тия емоционалните...остай ги си мислат че са върхъ,че ссяка идея е тяхна,че те отвриват топлата вода,че те са Дъ Бест и тва е....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е. Имаме идея. Е може да е позакъсняла, но лошо няма. Но пък е идея. Да се концентрираме върху нея, моля. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...