Jump to content

Audi 100 Rulzzzzz (1983-1990)


Recommended Posts

По AUDI TV дават ретроспекция на 1989 година, и тя е точно с този модел!!! Гледайте я!!! Ако някой може да я запише по някакъв начин, ще е велико :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То хубаво, че са давали филм, в който е участвала стотицата, но как да го гледаме сега след като е минал?!?!

Аз се порових в Ауди ТВ, но не открих този филм :(

Някой знае ли дали има някакъв архив с всичките филми по дати в Ауди ТВ :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ми незнам какво да кажа . стара била старата стотица , прибрах се преди два дни от морето и натам и насам нищо не можа да прескочи баба настя. за какво си купуват тези нови и скъпи коли като ги карат само до 140 не знам?или баба настя много бяга или тези не си карат колите?

post-6478-1189332423_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми незнам какво да кажа . стара била старата стотица , прибрах се преди два дни от морето и натам и насам нищо не можа да прескочи баба настя. за какво си купуват тези нови и скъпи коли като ги карат само до 140 не знам?или баба настя много бяга или тези не си карат колите?

Защото в тази държава в която живеем има ограничение на скоростта, а и в последно време толкова много хора изгинаха по пътищата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аеродинамичен световен шампион.

6324audi1001983av3.jpg

Най-аеродинамичната серийно произвеждана кола в класа - Cw-0.30

hertimeline1982li8.jpg

На пътя :steinigung:

100typ444r02ti5.jpg

В аеродинамичния канал

100typ444r04xr9.jpg

На проектантската маса - скици, чертежи, студийни разработки

sil2ktwn1.jpg

cw2kal9.jpg

newpicture5rk0.jpg

newpicturety7.jpg

newpicture1co3.jpgnewpicture2hf7.jpg

newpicture3mp3.jpgnewpicture4vd7.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

ех тоя немски, ама грам не му фащам, а виках на тия от класа ми пишете немски бе! пишете немски да учиме! ма не, писаха английски :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечните Автомобили са 100-та и 80-та.За мен това са коли със стойност.Зареждат ме с положителна енергия винаги,когато съм умрял.Като карам А4-та и ми е скучно.Климатроника,ел.стъклата не ме блазнят.Нещо в Б2-та ми лично мен ме кара да потрепервам като я карам.В момента,в който седна зад волана и ми се оправя настроение и всичко.Затова ще се боря да я оправям и карам,докато мога и не ми писне <_< Живи и здрави ще я направя като от завода след време и тогава клуба ще има читав ретро екземпляр :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо, ако ме питаш събери пари4ки и си купи една 100-тица или едно 200 - задължително с 5-цилиндъра и 80-ката си я остажи за всеки ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

V8 :flipoff::flipoff::hilezh: Такова чудовище съм виждал на живо.Невероятно е.Има невероятно присъствие на пътя.Също толкова красиво и стилно като по-старите А8. Адски много ми прилича на тях , само дето е по-ръбато :hilezh::blink: Уникално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега за темата и хубавите снимкови материали!!! :hilezh: Аз карам Ауди 100 C4 (като преди това имах ме С3, после 80 В3). Просто великолепни автомобили, които както и други хора казват изпревали ли времето.

Продължавай в същият дух. :flipoff:

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спира ме шибания акциз за В8,но накрая ще я карам с Берлински номера,че имам човек там.Обаче май по кофти е с частите и :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За частите казват, че са по-съпи от тези на първата А8-ца - нормално все пак от В8 са произведени само 21000 бройки /не знам точния брой, но беше там някъде/

Иначе няма как да не е красива, при условие, че е естествен завършек и дообработка на иначе така красивата 100-ца С3 :wall::angry::)

П.С. Държа да подчертая, че 99,9% от снимките в тази тема са оригинални - ровил съм се години, за да ги открия!

Продължавам да търся и да допълвам в темата, за да се радват феновете на този модел, така както аз се радвам :blink:

Audi 100 Rulzzzzz (1983-1990)

;)

Редактирано от petertyp44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам бях се позатрил, защото си търсих Мерцедес, вече го намерих и преждевременно се състарих - станах пенсия вече :blink::angry::wall:

Ама Ауди си е АУДИ - Старата любов ръжда не хваща, за разлика от Мерцедес :)

Редактирано от petertyp44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink: тц тц, дръж се, да те не те изгубим дядооо :wall: едно хубаво изречение у тоя пост само, кво е тва? :angry:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спира ме шибания акциз за В8,но накрая ще я карам с Берлински номера,че имам човек там.Обаче май по кофти е с частите и :angry

Eто ти едно лачено от бг http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu...&f1=details

Редактирано от more
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...