Jump to content

Recommended Posts

хора моля ви помагайте, че дисковете вече много взеха да стържат :all_coholic: , цяла седмица обикалям и една от тези марки накладки които казвате че са добри не чух в цяла Варна ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масово се внасят евтини накладки от неизвестни марки. Същото касае и части по ходовата. Тези за които пишем тук се купуват от самите вносители - аз, Димо и още неколцина работят с тях директно.

За Варна не мога нищо да ти кажа. Принципно е възможно с наложен платеж, но другата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето ти и още няколко варианта

AUTO HELP - От тях можеш да си вземеш Лукас. Макар, че не ти го препоръчвам.

Варна: бул. "Влад. Варненчик" № 82

Тел.: 052/ 60 51 79

052/60 51 78

за Паджит,Брембо и още там каквото продават :hilezh: Цените са им добри.

AUTO 1

град Варна

бул."Сливница" 145;

тел.: 052/62 03 68;

GSM: 088/855 91 90;

e-mail: varna@a1-bg.com

Ето ти и Ауто плюс

гр. Варна

ул. Александър Дякович №20

Тел: +359 52 60 49 06

GSM: +359 887 59 10 56

E-mail:varna@autoplus-bg.com

Успех :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като питаш за добри накладки - Textar

M&D Auto

гр. Варна

ул. Александър Дякович №2 (срещу изхода на обръщача)

052610074

или Ate

Манимпекс ООД

бул. Владислав Варненчик №124

052650224; 052650225; 0887274813

Manimpex.varna@manimpex-bg.com

примерно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Интересно... а моите не са свирнали ни веднъж :hilezh: .

А дали наистина си си взел Textar ? Между другото винаги може да докараш едни накладки до състояние да "свирят", колкото и качествена и реномирана марка да са. Въпрос на стил на шофиране :bia: .

Но не мога да се съглася по никакъв начин с крайното ти твърдение, че са пълен боклук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммда хората немогат да проумеят че това е ФЕРОДОВО изделие и си има определени експлотационни зависимости!

Понякога има несъвместимост : диск-феродо на накладката. А накладките на ФЕРОДО от ниската серия са..........

Аз съм имал клиенти с АТ идват и викат "егати боклука глей как свирят дадох 90лв. за тях" а те дисковете му леж! Е как няма, свирят не еми няма и да спират! А АТ си е АТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммда хората немогат да проумеят че това е ФЕРОДОВО изделие и си има определени експлотационни зависимости!

Понякога има несъвместимост : диск-феродо на накладката. А накладките на ФЕРОДО от ниската серия са..........

Аз съм имал клиенти с АТ идват и викат "егати боклука глей как свирят дадох 90лв. за тях" а те дисковете му леж! Е как няма, свирят не еми няма и да спират! А АТ си е АТ.

Колега МИМО аз ще споделя своето патило със моите накладки АТЕ. Сменям всичко по спирачната система на Аудито. Нови спирачни маркучи, нови дискове /предни/ Брембо-вентилирани със сертификат за качество и чисто нови накладки АТЕ на ценичка 80 кинта. Монтирани лично от мен според инструкцията вътре в кутията на АТЕ. Супортите почистени според предписанията въобще всичко най-старателно направено. Следващите и до момента 650 километра разработване не съм натискал рязко педала на спирачките. И ето разочарованието - след 350 километра при леко обиране на спирачката едно много тънко свирене като настаро жигули. Е тва ако не е кофти нема кво друго да кажа. А сега колеги вие кажете защо ми свирят чисто новите скъпи накладки със чисто новите скъпи дискове Брембо. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Колега МИМО аз ще споделя своето патило със моите накладки АТЕ. Сменям всичко по спирачната система на Аудито. Нови спирачни маркучи, нови дискове /предни/ Брембо-вентилирани със сертификат за качество и чисто нови накладки АТЕ на ценичка 80 кинта. Монтирани лично от мен според инструкцията вътре в кутията на АТЕ. Супортите почистени според предписанията въобще всичко най-старателно направено. Следващите и до момента 650 километра разработване не съм натискал рязко педала на спирачките. И ето разочарованието - след 350 километра при леко обиране на спирачката едно много тънко свирене като настаро жигули. Е тва ако не е кофти нема кво друго да кажа. А сега колеги вие кажете защо ми свирят чисто новите скъпи накладки със чисто новите скъпи дискове Брембо. Благодаря

щото не си си купил румански от 22 лв. :) майтапя се щото такава реклама ми направиха в един магазин че леееееееееееее показаха марковите и казана не се набутвай с 80-90 лв.

"земи си руманските" сложил бил маркови не му харесали свирели - та след 2 месеца сложил румънските, направо ме изкуши бях се навил да ги сменям щото се появи едно скърцне.

и моите Паджит свирят от кога се помня - защо не знам а наистина са Паджит не са купувани в България /то не е гаранция де ама от страна от 1-вия свят са/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук http://www.autoreview.ru/new_site/year2002/n04/kolodki/1.htmбратушките са направили малко тест на накладки

Редактирано от bojo06
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моите Паджит свирят от кога се помня - защо не знам а наистина са Паджит не са купувани в България /то не е гаранция де ама от страна от 1-вия свят са/

От където и да са купувани си имат степени на качество PAGID. Абсолютно подвеждащ и лъжлив е теста на руснаците цитиран от bojo6 - не се знае какво е качеството и дали това не е платена реклама. :steinigung:

Относно прехвалената марка АТЕ - също се произвежда с няколко вида качество. :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около 2мес. реших да сменя предни накладки защото на една от накладките се беше счупила пружинката

и подрънкваше.Засилих се към един от магазините край нас в който работи мой съсед с предварителната нагласа

да купувам АТЕ или нещо от класиката.Човека обаче ми каза ,че в момента нямат АТЕ и ако държа на тях ще

ми ги поръча за другия ден.В същото време ми каза ,че от дълго време кара с италиански накладки на фирмата

TRUSTING и е изключително доволен.Понеже бях разхвърлил каручката и не ми се чакаше до другия ден за

АТЕ-то реших да го послушам и да взема италианските.Освен това цената им от 33лв. не беше от тези дето те

хвърлят в размисъл. :)

От тогава съм набухал към 3000 км. с тях ,спират отлично и студени и горещи.Не съм ги чул да проскърцат ни

най малко при всякакви условия.Дори АТЕ-то с което съм карал преди това при горещо време леееко се

обаждаше. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека обаче ми каза ,че в момента нямат АТЕ и ако държа на тях ще

ми ги поръча за другия ден.

Значи въобще си няма представа какво качество са. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи въобще си няма представа какво качество са. :wall:

Това не го разбрах :)

За АТЕ-то ли си няма представа или за другите - италианските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За АТЕ-то ли си няма представа или за другите - италианските.

Това, че ги поръчва означава, че не ги внася и още повече: не разполага с документите по доставката. Освен ако не е много близък с вносителя няма как да знае за нивото на качеството.

Пример: Често оплюваната марка Top Ran има ниво на качество почти това на оригиналното, но то се внася в ограничени количества в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PAGID - сложих такива, колата придоби уникални спирачки. Другото ми ауди АДА още не съм го правил ама ще му сложа PAGID!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко производство си има горни и долни допустими граници!

Когато в дадена партида по-голямата част от тези граници се завишат или понижат(визирам смесите)изделието вече не е със същото качество. Познайте къде заминават тези партиди Германия, Италия,Франция?Не мисля!

П.П. малко дърводелкси се изказах ма.....

Редактирано от mimo_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. малко дърводелкси се изказах ма.....

Много добре се изказа и те разбирам прекрасно, но не знам умственият капацитет на някои потребители. :flehan::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам FERODO RACING - има различни типове смески .

Ако някой се интерисува от цени , може да си даде данните на автомобила си .

http://www.adventurecar.com/prodotti.bl.php

http://www.adventurecar.com/catalogo.tuning.bl.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък сложих-Lockheed-понеже нямаха други и ми ги препоръчаха де-пълен боклук са-колата спира с тях-ама не както преди-по-силно трябва да натискам педала а и скърцат.А ако пък се загреят както трябва-не ми се мисли.

Не ги купувайте!!!И да ви ги подаряват-пари искайте за да ги вземете.

Редактирано от Lion_Heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък сложих-Lockheed-понеже нямаха други и ми ги препоръчаха де-пълен боклук са-колата спира с тях-ама не както преди-по-силно трябва да натискам педала а и скърцат.А ако пък се загреят както трябва-не ми се мисли.

Не ги купувайте!!!И да ви ги подаряват-пари искайте за да ги вземете.

Последно и на мен ми сложиха такива, от спирачния път съм повече от доволен, обаче така свирят че не е истина. Почти нови са но съм решил да ги сменям че вече това свирене не се трае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Последно и на мен ми сложиха такива, от спирачния път съм повече от доволен, обаче така свирят че не е истина. Почти нови са но съм решил да ги сменям че вече това свирене не се трае.

Идвай ще те сервизираме. :hilezh: Лоокхеед

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...