Jump to content

Мнение за 2.5тди?


Recommended Posts

Е има ли сми, после ше се чуди да го чипира ли, да го продава ли, или да го бухне у гуходолскио гьол. :bia::respekt::flipoff:

НЕма така да говориш за Станчо. :bia: Върви си му колата. Миналата седмица разцепи една В3-ка /1,6/. :):bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз се бех загледал в ц5 2.5 163 коня след фейслифта, тази я взех малко извън планово но засега съм много доволен.Аре КРО не се прави ами давай да направим един ластик да ни се смеят на бояна гаргите :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се бех загледал в ц5 2.5 163 коня след фейслифта, тази я взех малко извън планово но засега съм много доволен.Аре КРО не се прави ами давай да направим един ластик да ни се смеят на бояна гаргите :respekt:

Мъжка приказка!

айде ако оня нема планов ремонт, ше видиме коЙфициентЪ у еврофутбол

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъжка приказка!

айде ако оня нема планов ремонт, ше видиме коЙфициентЪ у еврофутбол

Ще ми поникне брада докато го чакам :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чупещият се според вас 2.5 тди .Все още не съм и дал стотинка по двигателя освен смяна на масло маслен и въздушен филтър.

А и много ме кефи как късам задниците на 1.8 т 150 коня .И имам раазход на гориво такъв че 1.8 т припада като чуе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чупещият се според вас 2.5 тди .Все още не съм и дал стотинка по двигателя освен смяна на масло маслен и въздушен филтър.

А и много ме кефи как късам задниците на 1.8 т 150 коня .И имам раазход на гориво такъв че 1.8 т припада като чуе

Не се праи на умен...шот и ти ше ревнеш след време...еле кат те видях 2-3 пъти как я караш :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чупещият се според вас 2.5 тди .Все още не съм и дал стотинка по двигателя освен смяна на масло маслен и въздушен филтър.

А и много ме кефи как късам задниците на 1.8 т 150 коня .И имам раазход на гориво такъв че 1.8 т припада като чуе

Къде си ве приятел. Отдавна не ме беше веселил. :hilezh: Та я кАжи на кво 1,8Т късаш задника. На монтирано на ТИР. :steinigung:

п.п. Скоро се зачетох в една тема за А6 /нещо от рода харчи ми масло и т.н. бла-бла/ Ми установих че само в Дизел-бензин печките дават такива разходи. Реално се оказА че не е точно така. :bia::)

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се праи на умен...шот и ти ше ревнеш след време...еле кат те видях 2-3 пъти как я караш :steinigung:
Именно нали си видял как я карам .Въобще не я жаля .Понеже в четвъртък ще водя жена ми в чужбина на почивка в ЕЛЕ куалити ресорт (страх я от самолети та затова с колата ) Та ходих на чек контролк при маистор .Всички скептици да си затворят очите и ошите сега .По колата АУДИ РУЛЗ както ти сам забеляза как я юркам и няма абсолютно нищо .За мене 2.5 тди е железен мотор .
Къде си ве приятел. Отдавна не ме беше веселил. :hilezh: Та я кАжи на кво 1,8Т късаш задника. На монтирано на ТИР. :bia:п.п. Скоро се зачетох в една тема за А6 /нещо от рода харчи ми масло и т.н. бла-бла/ Ми установих че само в Дизел-бензин печките дават такива разходи. Реално се оказА че не е точно така. :):hilezh:
Приятел като се върна от почивката ще пием по бира .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти си луд човек да пътуваш на дълго с 2.5...
Абе насти да нямаш някое 1.8 турбо за продаване та така уплюваш дизела .Да не би 2.5 тди като види дълъг път да започва да се разпада от всякъде.Наи мразим такива краини и неразумни отговори като твоите .Или пък да не би инженерите от Ауди да са ти прошепнали на ушенце че 2.5 тди кара максимум до 10 к км.Според теб след като 2.5 не става за дълго то за какво са направили такава кубатура 2500см2 за градско ли бе човек?И понеже не разбирам от коли и карам според теб наи калпавия мотор - можеш ли да ми обясниш как па точно на зверска експлоатация от моя страна именно моито 2.5 е перфектно ?Как па като я карам основно на дълго колата нито веднъж не съм имал никакъв проблем А мога и сам да ти отговоря - това било грижа за автомобили т.е. подържане .Ходи бегаи разправяи на друг врели некипели Редактирано от audi a6 2.5 dizel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от продажби не се оплаквам, а ти го казвам защото съм го ял с гръмнала помпа на 2.5 на сред Италия а и аз не съм единствения...

А ти вместо да ми ръмжиш слушай малко, защото бая аудита са ми минали през ръцете и говоря като човек който има някакъв опит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Nasti'

Я ми кажи тебе ли ще слушам или моя маистор .

Ти ли си по умен от него ?????Като врачка от разстояние да ми оценяваш колата .

Това че си взел скапана кола от Италия прави ли всички 2.5 ТДИ БУКЛУК ?????????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Nasti'

Я ми кажи тебе ли ще слушам или моя маистор .

Ти ли си по умен от него ?????Като врачка от разстояние да ми оценяваш колата .

Това че си взел скапана кола от Италия прави ли всички 2.5 ТДИ БУКЛУК ?????????????

Муаххаха....със сигурност е малко по вещ от великия ти майстор :steinigung:

А за това дали 2.5 е боклук.... казах ти,кат ти мяцне мотора ше го разбереш самичък <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Муаххаха....със сигурност е малко по вещ от великия ти майстор :steinigung:

А за това дали 2.5 е боклук.... казах ти,кат ти мяцне мотора ше го разбереш самичък <_<

И така да стане, никога няма да ни го сподели, така че е безсмислено да го убеждаваш. Може пък и да е попаднал на некво изключение, знеш ли?!? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така да стане, никога няма да ни го сподели, така че е безсмислено да го убеждаваш. Може пък и да е попаднал на некво изключение, знеш ли?!? :steinigung:

Боже.... той малко изключение ли е <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...