Jump to content

Мнение за 2.5тди?


Recommended Posts

Боже.... той малко изключение ли е :steinigung:

Е точно за тва може пък и колата му да е изключение, ма в добрия смисъл на думата. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е точно за тва може пък и колата му да е изключение, ма в добрия смисъл на думата. :steinigung:

Се едно да кажеш,че пинко е нормален <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Се едно да кажеш,че пинко е нормален :steinigung:

Нищо не казвам, че ей ся се почна новата война, па не ми се занимава пак с него. Нормален си е та приклека. И те така! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не казвам, че ей ся се почна новата война, па не ми се занимава пак с него. Нормален си е та приклека. И те така! :steinigung:

Такива ми ти раЛти викаш...... <_<

П.С.... бае ше мое ли си направа при тебе застраховка живот,че на едно друго място,пинко ми отправи оферта за побой...той срещу мене и БрънБрън :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Муаххаха....със сигурност е малко по вещ от великия ти майстор ;)

А за това дали 2.5 е боклук.... казах ти,кат ти мяцне мотора ше го разбереш самичък :lol:

И тили се проявяваш като некоя врачка :lol: .

Как па така от разстояние без да познаваш въпросния човек го определи че не бил толкова добър :bia:

На ушенце да ти кажа ли че тои е наи добрия в околността и като имат проблем от Юнитреид му се молят за помощ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тили се проявяваш като некоя врачка :bia: .

Как па така от разстояние без да познаваш въпросния човек го определи че не бил толкова добър :lol:

На ушенце да ти кажа ли че тои е наи добрия в околността и като имат проблем от Юнитреид му се молят за помощ

Бухаххха.... те нали и у Юнитрейд са едни разбирачи и можачи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бухаххха.... те нали и у Юнитрейд са едни разбирачи и можачи....

Именно че не разбират му звънкат на мобилния - и му викат Абе бате моля те помогни .

Така че можеш да си пишеш колко да не заспиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така да стане, никога няма да ни го сподели, така че е безсмислено да го убеждаваш. Може пък и да е попаднал на некво изключение, знеш ли?!? :lol:

Аре, не се мазни. Нема избегаш от шамарите. :lol:

А по темата, не зная дали този двигател е проблемен, ама на вървене го докарва като на нормална /бензинова :bia:/ кола. Е не чак, но имитира, поне малко. А и А62,5дизел вика че като този двиг. нЕмало друг.

Така че и при този мотор са май до късмет и до поддръжка нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре, не се мазни. Нема избегаш от шамарите. :lol:

А по темата, не зная дали този двигател е проблемен, ама на вървене го докарва като на нормална /бензинова :lol:/ кола. Е не чак, но имитира, поне малко. А и А62,5дизел вика че като този двиг. нЕмало друг.

Така че и при този мотор са май до късмет и до поддръжка нещата.

Бре и сред вас имало обективни и здравомислещи хора :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива ми ти раЛти викаш...... ;) П.С.... бае ше мое ли си направа при тебе застраховка живот,че на едно друго място,пинко ми отправи оферта за побой...той срещу мене и БрънБрън :lol:
А бе аз ше ти нАпраа, ама за смърт от смех нищо се не плаща. :lol:
Аре, не се мазни. Нема избегаш от шамарите. ;)
Бе знам ли? Длъжен съм да пробвам. Че тоа агресор тъкмо беше забегнал и се поуспокоихме и пак доде да ни стреска и да ни образува нощни напикавания. :bia: Пак ми отидеха париците по терапевти :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... .Понеже в четвъртък ще водя жена ми в чужбина на почивка в ЕЛЕ куалити ресорт (страх я от самолети та затова с колата ).....................

Бате, като я закараш, ще я оставиш да си купонясва сама и се връщаш ли? А после ще ходиш ли да си я прибираш или тя няма да и се връща при теб с това 2,5 тдиии...ибаси мотора... :lol::bia:

ДОбре че от време на време цепиш некой лаф, щот във форума е пълно с кретени ... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

['RaDi_b4'

Аз пък забравих че ти поне 5-6 аудита а6 2.5 тди 2000 година си имал

Та си много компетентен и ги разбираш нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 3 г имам малко над 120 000 км с 2,5 ТДИ AFB съм имал следните проблеми по двигателя - течове на масло поради запушен филтър за картерните газове ,дебитомер ,виско съденител ,спукани маркучета за обратната нафта (това ми е бил най-големия проблем ,нафтата тече а най-близния сервиз е на 60 км) - преди всичко проблеми са ми били от неграмотни майстори при смяна на ремъци и дискове на спирачките .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kakво става ако некадърен майстор ти смени дискове на спира4ките?Аз има подобни проблеми ве4е 3-ти дискове сменям и пак си ми вибрира волана при спиране и то доста яко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами понеже и аз карам "най-калпавия" мотор,да споделя - за 130 000 км (освен консумативите) съм сменил един дебитомер,и то защото като я взех беше с фабричния си BOSCH... :hilezh: Колата си я гледам както трябва и досега не съм имал "митичните" проблеми... а А6 2.5 TDI се чувства най-добре точно на дълъг път,на аутобана! А който иска да се дърпа по светофарите,да си взима 1.8Т,който също е уникален мотор според мен (а и според много други)! Но да си кажа честно,надписа А6 1.8Т не ми допада (нито на вървеж,нито на звук),предпочитам А4 1.8Т или пък А3 1.8Т... :stupid: А по темата: мисля че за Пасатор-а все пак златната среда си е 1.9 TDI 110/131к.с.,няма нужда от повече "мускули",дори и при 4motion... :gut:

Редактирано от X-Style
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми установих че само в Дизел-бензин печките дават такива разходи. Реално се оказА че не е точно така. :hilezh:;)

Реално понякога се пада и по-нисък :-)

Личен опит при последната засечка -- 6.7/100 чисто градско :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...