Jump to content

Ауди А6 C5 ЦЕНА!!!


Recommended Posts

Възможно ли е това?Ауди А6 98 1.8т с газов инжекцион автопилот и други на цена познайте..... 13900!!!Какво става колеги те А6 станаха по изгодни от А4 пък говорим за къде по луксозен клас!!!Явно цените доста се сринаха надолу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми да,забелязъл съм ,че на година падат с 4-5 бона за съответната година.

Прогнозирам, че към края на 2008 г.първите произведени А6(Ц5) (97-98г)ще се предлагат вече на петцифрени суми.

Който има търпение да чака,аз за мойта кихнах 21к-миналото лято,кво да праиш -мерак :verweis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф абе ще поизчакаме ама като си представя цените на частите за А6 и алергията ме хваща!А и тези носачи с 4 повече от А4 незнам после как ще стигат парите за подръжка!!!Иначе манията да караш А 6 е велика,няма такава возия и класа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вторичния пазар,палачинката се обръща и по-малките коли,повече държат цена,защото повече се търсят.Така е по цял свят,само в Блгария се чудим защо А6 струва колкото А4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф абе ще поизчакаме ама като си представя цените на частите за А6 и алергията ме хваща!А и тези носачи с 4 повече от А4 незнам после как ще стигат парите за подръжка!!!Иначе манията да караш А 6 е велика,няма такава возия и класа!

Носачите са същия брой като на А4, може би спрямо C4 си искал да кажеш. Ама имаш брадичка - взимаш и гребенче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е това?Ауди А6 98 1.8т с газов инжекцион автопилот и други на цена познайте..... 13900!!!Какво става колеги те А6 станаха по изгодни от А4 пък говорим за къде по луксозен клас!!!Явно цените доста се сринаха надолу!

И колко трябва да струва според теб ? само газовия инжекцион е поне 2000 лв ;) на тази цена не бих я и погледнал вероянтостта на собственика да му трябват спешно пари е минимална най- вероятно е "дръндолетник" от класа отдавна забравил реалните си километри :bia: не знам и тва Т-то как понася газта аз лично ако имах такава никога не бих си сложил пък и нали 1.8т е мега икономично ;)

Цените се сринаха щото има голямо предлагане на колите от първото поколение С5 след 1998 а и вижте кво чудо са новите А6 ци от 2004 година ;) коренно променени а моторите са просто невероянтни като динамика :flehan: (2.7 и 3ТДИ също и бензините с авангардно като технология впръскване и добър разход като за бензин де)

Освен това запазените и подържани коли а6 си държат цена по мое скромно мнение под 8-9- хил Е 98-2001 не можеш да я пипнеш в германия например без значение дизел или бензин ;)

Тва за а4 и цената и мен ме изумява единствено тея от мисля 2004 насам са много красиви и изглеждат доста по-сполучливи от старите ама да им се търси цена като за А6 ;) на мен ми звучи несериозно но си е факт де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тази цена си е напълно нормална, чувал съм и за по-ниски, но там вече е друго - трябват ми спешно, ама много спешно пари. Или пък не успях да си върна заема - и аре земи тази А6 1,8т за 11к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази ли говорите колеги? http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=details Ами че тя е скъпа щото е 1.8Т има по-напред 2,5тд и по 9999 лв

Сега сериозно,обадих се била от Италия и ГУ е слагана там,така че със сигурност е карана повече и от дизел ! !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега точно за тази иде реч!Карана,карана, те всички по много са карани преди да дойдат до бг!А 4-ките да не би само в гаражи да стоят?Принципно се учудвам на спада на цените на А6-ците и защо това е така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените падат с годините и не само на А6 .Купуваш от магазина и започваш да караш -колата всяка година се обезценява прим.с 15% ,но със всяка година/години+изминати км./ се увеличават и парите по подръжка.Идва един момент в който колата е стара/много км.+ остаряла като модел/,но за техн.обновяване трябва да изсипеш много пари и или го правиш или я продаваш "ефтино" и този след теб го прави.Затова има А4 96год.и им искат по 13500 и А4 2000г. на същата цена.

Карах на бензин,после и сложих газ,сега карам пак кола на бензин и да знаеш само как при таз цена на бензина ми липсва газтаааа...!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeee,газта му е майката в днешно време!Всичко останало е "вътрешно отделение"!Я виж хората и блу форс измислиха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми да,забелязъл съм ,че на година падат с 4-5 бона за съответната година.

Прогнозирам, че към края на 2008 г.първите произведени А6(Ц5) (97-98г)ще се предлагат вече на петцифрени суми.

Който има търпение да чака,аз за мойта кихнах 21к-миналото лято,кво да праиш -мерак :hilezh:

Колега, извинявай ама нещо не те разбрах:

Прогнозирам, че към края на 2008 г.първите произведени А6(Ц5) (97-98г)ще се предлагат вече на петцифрени суми.

Ами те и сега си се предлагат да речем от 13 900, да речем до 25 000 което си е точно 5 цифрена сума. :icon_arrow:

Май си имал нещо друго в предвид, ама и аз се чудя какво.

Ще обясниш ли какво е 5 цифрена сума за А6(Ц5) (97-98г)? Защото така казано без никакви граници е точно от 10 000 до 99 999 хил .лв.

Поздрави.

Георги

п.с. Колега, не искам да те засегна, така че не се впрягай. Просто разясни какво имаш предвид.

Може би 4 цифрени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, извинявай ама нещо не те разбрах:

Ами те и сега си се предлагат да речем от 13 900, да речем до 25 000 което си е точно 5 цифрена сума. :hilezh:

Май си имал нещо друго в предвид, ама и аз се чудя какво.

Ще обясниш ли какво е 5 цифрена сума за А6(Ц5) (97-98г)? Защото така казано без никакви граници е точно от 10 000 до 99 999 хил .лв.

Поздрави.

Георги

п.с. Колега, не искам да те засегна, така че не се впрягай. Просто разясни какво имаш предвид.

Може би 4 цифрени?

Като броя на Ум винаги бъркам :hilezh: Имал съм предвид 4 цифрени и то масово ,а не случайни екземпляри,

през 2003 А6(Ц4) трудно се намираше по 1 бона

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като броя на Ум винаги бъркам ;) Имал съм предвид 4 цифрени и то масово ,а не случайни екземпляри,

през 2003 А6(Ц4) трудно се намираше по 1 бона

И АЗ КАЗВАМ - ИМА ТАКАВА ЦЕНА. АЗ СИ ВЗЕХ А6 99 Г. 1.8Т ЗА 13 000. ИМА ДРЕБНИ ДРАСКОТИНИ ПО ЕДНАТА ВРАТА И НЕЩО ОТ ТОЗИ СОРТ ЗАБЕЛЕЖКИ, КОИТО ДОРИ НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ ДА ОПРАВЯМ. НО КОЛАТА Е ВЪРХА. ПРЕДСТАВЯМ СИ КАКВО Е НОВО ПОДОБНО АУДИ !! :flipoff:, АМА АЙДЕ ДА Я ПОКАРАМ МАЛКО ПА КАТО Я ПРОДАМ, ЩЕ ВЗЕМА ПО-НОВА ДЕТО СЕ ВИКА. ТАКА, ЧЕ АКО ТЕ КЕФИ - КУПУВАЙ СМЕЛО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...