Jump to content

Recommended Posts

Оптимист! :twisted:

А аз дигнах 150 по километраж и още събирам части от колата :)) Карба се беше развинтил целия :D От 5 болта само 4 стояха, но бяха отвити почти до край повечето.. Няма такива вибрации явно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 154
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако на теб ти лъже на мен не. :twisted:  :)  :D

Блаженни са вярващите..........

Чудно ми е само след като вие развивате такива скорости (пък на всичкото отгоре и още могло, разбираш уи) как аджеба RS-ките ще ви догонят и защо собствениците на Ферарита не правят разходки избън орбита - не виждам проблем да летят така или иначе....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене зависи от аеродинамиката. Ако е добра може да надвиши заводските данни с малко.

Един приятел баща му с А6 1.9 ТДИ 110кс равен път 210 при 19х заводски.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блаженни са вярващите..........  

Чудно ми е само след като вие развивате такива скорости (пък на всичкото отгоре и още могло, разбираш уи) как аджеба RS-ките ще ви догонят и защо собствениците на Ферарита не правят разходки избън орбита - не виждам проблем да летят така или иначе....

Пич ти некога возил ли си се на кола с повече от 90 коня под капака а? И не че се хваля щото определено несъм от най-мощните но 260 съм ги дигал :twisted::):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Der Audi 80 Avant RS2

Leistung 232KW/315PS Fahrleistungen 0-100Km/h in 5,4 s Vmax. 262Km/h

Незнам , незнам...пък и не разбирам :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич ти некога возил ли си се на кола с повече от 90 коня под капака а? И не че се хваля щото определено несъм от най-мощните но 260 съм ги дигал :)  :D  :D

Еи, смешен!!! Ходи малко се поинтересувай от физика и реалните неща на тая планета и тогава се изхвърляй като ****** на пясък.... :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре да говориме сериозно

Der Audi 80 Avant RS2  

Leistung 232KW/315PS Fahrleistungen 0-100Km/h in 5,4 s Vmax. 262Km/h

първо това е максималната скорост написана ат производителя иначе RS2 е с 300 на килметраж и съм обеден че ще ги дигне.Аз съм 160 коня и съм с 260 на килметраж и 260 съм ги дигал вие ако искате вярвайте то си е за вас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lampard

Незнам,всеки си чувства колата...Но щом завода производител каза 260...мисля че са прави.Даже щяха да спечелят ако Vmax беше 300,пук и с горница,щеше още по-добре да говори за колата,така или иначе е прекрасна... :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички производители дават по-малка максимална скорост за да се подсигорят

Всички производители показват до 10% по-висока скорост от реалната за да се подсигурят! Имам познати които са писали софтуер за табла на модерни автомобили при които скоростта идва от сензора в цифров вид, така че е точна обаче на таблото се показва винаги по-висока скорост! Да не вземе някой ентусиаст дето кара гуми с скоростен индекс до 190км/ч случайно да вдигне 220 например (колкото е реалното при 170 коня)

Ето ти топ спийда за по-мощния двигател 2.3 20В

Top Speed - купе

136 mph (Audi)

133 mph (Car and Driver)

Top Speed - седан

135 mph (Audi)

137 mph (Car and Driver)

Така като гледам максималната скорост понякога е по-висока от реално измерената.. Ама те не я мерят по километраж а с допълнително 5то колело.

Всъщност с какъв бензин караш че ми е интересно.. Ако не е 98 забрави да си 160 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич ти ле ми караш колата та знаеш че не е 160 и не е 2.3 а 2.0 и естествено че карам с 98 та той си е по книжка.Пак казвам по магистралата за Ботев град 260 с гуми 195/55/14 ако искаш вярвай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че като става дума за МАХ скорост и Мерцедес С600 е 500к.с. и дига 250 км/ч щото е малко ограничен ... но нали не мислите че това са му възможносите ? :D

Пък доколкото това че Ауди 160 к.с. или колкото е съм 101 % сигурен че не може да изкара 260 :D

1.8Т с 200 к.с. хваща 235 км/ч много ми е интересно как това Ауди ше вдигне 260 :D Много АМА мноооооооооого се съмнявам .. :twisted:

Освен ако не са направили коефициент на съпротивление 0.20 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре бе как да ви обясня че съм ги дигал 260 кво неможете да повярвате.Кара ли ли сте AUDI с такъв мотор който е карал знае освен ако не е с издухал мотор моя в никакъв случеи не е издухал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност проблема най вероятно е в километража, ако 260 са около 230 може и да успееш по лек налкон. Аз съм пробвал до 180 с 2.0 115 коня, можеше още, ама ми се видя прекалено да се гоня така и си свалих на 140. Пък и хората са ми казали максимална скорост 190.

На рекламата на последното БМВ М5 има снимка на километража който сочи 270 и е написано... електронния ограничител е настроен на РЕАЛНИ 250км/час. Но за 260 със 160коня.. мисля че не може да са реални.

По мои впечатления ако не е джип или микробус .. и не е английски спортист с маса 640кг.

60-90 коня 145-175 максимална скорост.

90-110коня 165-185 максимална.

110-120коня - 185-195 максимална скорост.

140-160коня 205-220.

170 - 200 коня до към 230-240.

над 230 коня - 250.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

--------------------------------------------------------------------------------

 

пич ти ле ми караш колата та знаеш че не е 160 и не е 2.3 а 2.0 и естествено че карам с 98 та той си е по книжка.Пак казвам по магистралата за Ботев град 260 с гуми 195/55/14 ако искаш вярвай  

ПИЧ гумите те лъжат по книжка са 195/60/14 с тея ти показва при 100км/ч +4км горница а при 200 може и да е над 10 . Като сложиш и 5% грешка в уреда като нищо 260можеш да отлепиш :twisted: На моята съм правил 245км/ч по километраж - това е на прекъсвач на 5та по нанадолно разбира се , но като сметнах чрез предавателните числа на скоростите са получи 221,4км/ч , а ако бях с гуми от сорта на 185/50/14 сигурно щтеше да превъпти километража :) За мойта Vmax = 210 съм съгласен че е напълно реално както го дават :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре бе как да ви обясня че съм ги дигал 260 кво неможете да повярвате.Кара ли ли сте AUDI с такъв мотор който е карал знае освен ако не е с издухал мотор моя в никакъв случеи не е издухал

Ти май така и не можа да проумееш, че всички тук ти вярваме какво ти е показала стрелката, но също така всички тук смятаме, че това е била стойност дооооста далече от реалността. Няма нищо лошо да си вярвяш, още повече ако това те прави по-голям пич в махалата и ако заспиваш по-лесно нощем, но мен ако питаш само не го казвай на висок глас пред хора, които карат коли вдигащи реални такива стройности, че може лошо да ти се смеят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе вие не можете да разберете нито ми бяга килметража или нещо от сорта качете се на 90 2.0 20V и пробвайте карам от страшно много време AUDI-та и знам.Преди 2.0 5 цилиндъра 116 коня 220 без проблеми.Не ми давайте статистика а просто некой да се качи на такъв мотор и да пробва стига да ви стиска до 260

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре бе как да ви обясня че съм ги дигал 260 кво неможете да повярвате.Кара ли ли сте AUDI с такъв мотор който е карал знае освен ако не е с издухал мотор моя в никакъв случеи не е издухал

Ти май така и не можа да проумееш, че всички тук ти вярваме какво ти е показала стрелката, но също така всички тук смятаме, че това е била стойност дооооста далече от реалността. Няма нищо лошо да си вярвяш, още повече ако това те прави по-голям пич в махалата и ако заспиваш по-лесно нощем, но мен ако питаш само не го казвай на висок глас пред хора, които карат коли вдигащи реални такива стройности, че може лошо да ти се смеят.

:twisted: Много добре казано :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе вие не можете да разберете нито ми бяга килметража или нещо от сорта качете се на 90 2.0 20V и пробвайте карам от страшно много време AUDI-та и знам.Преди 2.0 5 цилиндъра 116 коня 220 без проблеми.Не ми давайте статистика а просто некой да се качи на такъв мотор и да пробва стига да ви стиска до 260

аре утре да го изкараш на магистралата кам пловдив,аз ке взема една пе4ка която вдига 240 и ще ти повярвам само ако изрежеш пе4ката и

ще приключи тази тема....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе вие не можете да разберете нито ми бяга килметража или нещо от сорта качете се на 90 2.0 20V и пробвайте карам от страшно много време AUDI-та и знам.Преди 2.0 5 цилиндъра 116 коня 220 без проблеми.Не ми давайте статистика а просто некой да се качи на такъв мотор и да пробва стига да ви стиска до 260

Недей да пишеш такива неща, защото звучат много смешно. Аз съм вдигал максимално 230 с Ауди ТТ 180к.с. на равно, а това е доста по-лека, по-мощна и по-нова кола от твойта. 90-ката вдига не повече от 220 реално :?,какво пише на километрава си е чиста илюзия, на която не трябва толково настойчиво да вярваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам се един трабант колко ли му дават по книжка и да пробваме колко ше направи :twisted::):D По някое време може да слезнем да го побутнем :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mоита превърта километража минава покраи 220 подминава здраво и пак застава на 20 :twisted::):D :clowm: :clowm: :clowm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове вие нема да се откажете

аре утре да го изкараш на магистралата кам пловдив,аз ке взема една пе4ка която вдига 240 и ще ти повярвам само ако изрежеш пе4ката и  

ще приключи тази тема....

хаха нема да се бегам с тебе ама найстина ли дигаш 240 градуса на водата :twisted::):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е добре де, сега ти се правиш на клоун.....аз не мога да повярвам че вдигаш 260...аз ще карам след теб и ако почнеш да се отдалечаваш след 240(по моя километраж) ще призная че аз съм палячо а ти си играч и край на разговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...