Jump to content

Recommended Posts

не бе ше ви кажа нещо темата е кой колко дига аз казах 260 и вие ми се нахвърлихте всичките.Килметража хич не ми бяга измервал съм го с един приятел с форд фокус карахме заедно и бехме с една скорост така че.А това че на вас не ви се вярва е ваш проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 154
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

не бе вие не можете да разберете нито ми бяга килметража или нещо от сорта качете се на 90 2.0 20V и пробвайте карам от страшно много време AUDI-та и знам.Преди 2.0 5 цилиндъра 116 коня 220 без проблеми.Не ми давайте статистика а просто некой да се качи на такъв мотор и да пробва стига да ви стиска до 260

направо с W12 6.0 ако ме питаш мен.

P.S. с това изказване си за награда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cпоред мен няма смисъл въобще какво да се спори по тая тема...вси4ко си е кристално ясно !!!!!!!!!!! Все пак караме коли а не изтребители.... :roll: .......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе вие не можете да разберете нито ми бяга килметража или нещо от сорта качете се на 90 2.0 20V и пробвайте карам от страшно много време AUDI-та и знам.Преди 2.0 5 цилиндъра 116 коня 220 без проблеми.Не ми давайте статистика а просто некой да се качи на такъв мотор и да пробва стига да ви стиска до 260

Пич аз карам изтребител също, преди карах едно сеатче на мотора на което пишеше System Porsche и това сеатче ми показа 180 км/ч а беше с мотор 1.2 м2, мислиш ли че е верно, с мойто ауди съм вдигал 250 по километраж до прекъсвач и колата щеше да се разпадне, но дали това е вярно??? имам приятел който кара тунинговано порше карера 4 с 2 турбота разкошна кола и какво се получи като карахме един до друг? изненада оказа се че аз се двиша с 210 и аудито прекъсва като полудяло а той като даде газ от 210 и се изтреля в космоса с 260 вече се беше загубил в точка а при 300 вече въобще не се виждаше на хоризонта а мойто ауди упорито показваше 250 доколкото можех да видия километража при тези вибрации. А да ти кажа, че на старт режа такива като с твоя мотор е излишно всеки ще го потрърди. :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм няколко 2.0 20В-та мислех да си взимам такова че 2.3 бяха доста скъпи заради акциза.. Обаче се отказах. 2.0 дъраше по-слабо от моето 2.3 10В! Докато няма поне 4000 оборота няма никой, върви си като обикновена 2.0-ка. Нагоре се усеща, обаче не е нищо особено, и ако го караш с 95 бензин направо се губи тая мощност. 2.3 вентилирано наистина ми хареса как върви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ти кажа, че на старт режа такива като с твоя мотор е излишно всеки ще го потрърди.

хаха никога дори буталата да му извадиш неможеш.И случайно да не си бегал 2.0 116 коня а? :twisted::):D А това че килметража ти бега еми оправи си го шото ако дигаш 210 немаш шанс с мене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се бегал с 2.0 20V и на 400м ме би с 1кола не повече така че не си мисли че е кой знае какъв изтребител :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампи, баровец! Искаш ли да се хванем на бас за по пачка пари ако щеш, че колата ти не може да отлепи повече от 210-210км/ч? Споко ве, ще ти платя и бензина дори - нали треве си тЕрикат, нема се излагаш я. Та викам да отиваме на пловдивската магистрала 'га каеш, спираме след карулката и тръгваме съвсем спокойно да си ускоряваме.... Аз обещавам да спра да набирам до към 240, а на теб оставям да ме надбЕгаш, брато. Навитак ли си?

Аре, молим ти се ве! Имай сърце ве, не мойм спим от твоето Ауди вече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ти кажа, че на старт режа такива като с твоя мотор е излишно всеки ще го потрърди.

хаха никога дори буталата да му извадиш неможеш.И случайно да не си бегал 2.0 116 коня а? :lol::lol::lol: А това че килметража ти бега еми оправи си го шото ако дигаш 210 немаш шанс с мене

Еми щом казваш може :zustimm: като гледам какви глупости дрънкаш май всички разбраха, че тая ти е първата кола която имаш :D и аз като бях на 18 моя трабант беше най-бързия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампи, баровец! Искаш ли да се хванем на бас за по пачка пари ако щеш, че колата ти не може да отлепи повече от 210-210км/ч? Споко ве, ще ти платя и бензина дори - нали треве си тЕрикат, нема се излагаш я. Та викам да отиваме на пловдивската магистрала 'га каеш, спираме след карулката и тръгваме съвсем спокойно да си ускоряваме.... Аз обещавам да спра да набирам до към 240, а на теб оставям да ме надбЕгаш, брато. Навитак ли си?  

Аре, молим ти се ве! Имай сърце ве, не мойм спим от твоето Ауди вече!

не иска бе...и аз вчера му предложих,ма не сака и туйто, не иска да вади бегачката от бокса защото знае че няма да отидем защото немам сърце да се движим с 260. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

де да ми беше първата кола а още по-малко 1-то ми Ауди карайте си машинките и си мислете че 20в не е конкуренция ама като ви мине некъде после си трайте.И второ с никой нема да се бегам къв е смисъла да ти доказвам нали нема ти да караш колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

де да ми беше първата кола а още по-малко 1-то ми Ауди карайте си машинките и си мислете че 20в не е конкуренция ама като ви мине некъде после си трайте.И второ с никой нема да се бегам къв е смисъла да ти доказвам нали нема ти да караш колата

kakav e smisala li?

mi neshtesh li da vzemesh 1000lv?

ako iskash gledam 4e ima navitaci.. i az ako triabva sha izkaram edni shlep.. toi e samo 10v, ama mislia 4e i teia 10 klapana sha mi stignat....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложи си още 10 щото нема да ти стигнат

сигурен ли си?

ако да давай да действаме.. какво те притеснява?

не само сам с 10 клапана по-малко, ами сам и с поне 300кг по-тежък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140 к.с. имам 260 на километраж  8)

Аз пък имам 220 на километража на 1,3S(1297cc)- 75 кончета :zustimm:

Колеги, не мислите ли, че темата стана от типа "пък мойта пи**а е по- дълга"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

["пък мойта пи**а е по- дълга"?

хахаххахах добре казано :zustimm: Ама ми е интересно защо lampard спори за толко невъзможни неща и не се предава :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...