Jump to content

Recommended Posts

хахаххахах добре казано  Ама ми е интересно защо lampard спори за толко невъзможни неща и не се предава  

ми незнам сигурно щото си вярвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 154
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И за това изписъхме 6 страници щот вярваш в задгробния живот :lol::D:D .... Аз на твое място бих се отказъл да споря за невъзможни неща

П.С. Елвис е жив !!!!

:zustimm::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаххахах добре казано  Ама ми е интересно защо lampard спори за толко невъзможни неща и не се предава  

ми незнам сигурно щото си вярвам

аре ела на следващата среща на клуба да спреш да сънуваш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lampard имам приятел който кара Audi 80 quattro 2.0 16v 1990г. Та със него съм виждал как вдига 200km/h. без проблем и после до 220km/h. повече не може. Ти как успя да литнеш с 260km/h.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lampard имам приятел който кара Audi 80 quattro 2.0 16v 1990г. Та със него съм виждал как вдига 200km/h. без проблем и после до 220km/h. повече не може. Ти как успя да литнеш с 260km/h.

пич извинявай ама 2.0 16v до 2.0 20v разлика колко искаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lampard имам приятел който кара Audi 80 quattro 2.0 16v 1990г. Та със него съм виждал как вдига 200km/h. без проблем и после до 220km/h. повече не може. Ти как успя да литнеш с 260km/h.

пич извинявай ама 2.0 16v до 2.0 20v разлика колко искаш

Да 4 клапана и около 150 кг. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не претендирам да съм пробвал колата с готин бензин, но на газ повече от 220 км/ч не може моята.

А за 20V - имам познат с такова и със същите бръмбари в главата че може да прелита ниско с него. Не изглеждаше да вдига повече от мен като се гонихме до Пловдив. А после разправяше как направо летял с 260 :zustimm: по неговия колиметраж....та изводите си ги правете сами.

Иначе е готина бегачка, ма нали самочуувствието и на шофьора трябва да се повдига о време на време :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не претендирам да съм пробвал колата с готин бензин, но на газ повече от 220 км/ч не може моята.

А за 20V - имам познат с такова и със същите бръмбари в главата че може да прелита ниско с него. Не изглеждаше да вдига повече от мен като се гонихме до Пловдив. А после разправяше как направо летял с 260 по неговия колиметраж....та изводите си ги правете сами.

Иначе е готина бегачка, ма нали самочуувствието и на шофьора трябва да се повдига о време на време

пич начи на тоя твоя приятел ако сте били горе долу близо един до друг значи.

Първа причина-Колата ти върви добре браво :zustimm::lol::lol:

Втора причина да сте били близо е че.....Абе кажи на приятеля те да ходи да види колко живи коне има щото срещу мен шанс нямаш не че те предизвиквам ама си е така.Аз със голф 3 16v 150 коня няма шанс срещу мен да не говорим за твойто Ауди.

Но все пак ние сме в Форума за да се помагаме а не да спорим за глупости :roll: :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама стига разправя как всички нямат шанс.. вземи ни покажи как нямаме шанс.

аиде аз ти казах.. дай срещу 10V мотор и по-тежка кола, пък да видим дали е по-добре повече клапани или повече лопатки :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама стига разправя как всички нямат шанс.. вземи ни покажи как нямаме шанс.

аиде аз ти казах.. дай срещу 10V мотор и по-тежка кола, пък да видим дали е по-добре повече клапани или повече лопатки

ти луд ли си да се права са на пилот за да ти доказвам 8) 8) 8) Сега те чувам как викаш тоя го е страх ама жестоко се лъжеш просто нема да се бегам за глупости

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа причина-Колата ти върви добре браво :zustimm::lol::lol:

Втора причина да сте били близо е че.....Абе кажи на приятеля те да ходи да види колко живи коне има щото срещу мен шанс нямаш не че те предизвиквам ама си е така.Аз със голф 3 16v 150 коня няма шанс срещу мен да не говорим за твойто Ауди.

Те това си беше живо предизвикателство според мен "щото срещу мен шанс нямаш" ... Ама с др колега не искаш да се пуснеш,немога да те разбера и тебе :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама добре де.. няма да е за глупости..

..като искаш ще е за някой и друг лев.

или за каквото искаш ти.

А да те е страх няма защо да те е страх, койт падне няма да го бият с тояги я? Най-много та накараме да платиш бирата. Пък може и да те насочим към добър сервиз да ти обърнат малко внимание на километража :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие мъже ли сте или п...и!!! :lol::lol::D

Моята върви повече, ами давай я на хората дет си мислят че техната върви повече и да се види! Ама мен ме е страх да не ми се смеят, нема такива, щом си се хванал на хорото ще го играеш до края! 8)

Аз по принцип не обичам моята кола да я гледам във стрийт рейсинг, ама веднъж с един пичага нещо спорехме и му викам нема какво да говориме давай! Момчето беше с Голф 3, а мястото беше на ОМВ бояна и след гонката.............. го теглих до тях. :D:D:o:o:o:o:o

Случи се следното Голф 3 1.6, 101к.с. VS Ауди Купе 2.0 115к.с и двамата на 17 цола, тръгваме и той още на 1-ва ме дърпа с половин кола и нататък на равно положение един от друг и обаче пичагата вместо от 3 на 4 предавка вкара.......2 и аз понеже бях зад него какво видях??!? показа се един негър отзад заедно със мнооо искри и като стигнахме на ОМВ-то момчето загаси колата и неможа да запали повече, оказа се че се беше прецакало нещо по делкото, и го потеглих до тях, ама стига оф топик ами вие давайте по темата!!! :zustimm::lol::o:o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаххахах добре казано Ама ми е интересно защо lampard спори за толко невъзможни неща и не се предава

ми незнам сигурно щото си вярвам

ский ся брат. Мощността за преодоляването на съпротивлението на въздуха се увеличава със 3-тата степен на скоростта. т.е. ако при 1 км/ч ти трябват 1 кон <киловат> при 2 ще ти трябват 8. горе долу е така.

и като вкараш и аеродинамиката. и загубите от триено на гумите в асфалта <поварвай ми има и такива> макар че те са постоянна величина. т.е. не с3е изменят или се изменят малко в зависимост от скоростта... сам ти си прави сметката. прочети малко книжки и тогава. и километражите винаги дават грешки и показват пове4е от реалната скорст. има буквар4ета по теория на автомобила- 4ети.

айде Peace

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии, некой да пусне линк в тунинг.бг за тази тема

Направо ги скъсахме децата :twisted:

Абе хора, я да седнем всички да почетем и после да пишеме, че само се излагаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на браточката и аз не му вярвам, и темата наистина трябва да и се смени заглавието. И по новата тема искам да питам, как става това:

http://free.data.bg/tstracing/kelesha-0-280+++.MPG :D:wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. на вси4ки километражи им е заложен 15-20 % толеранс при макс. скорости. Изкл. правят електронните километражи на някой коли.

Дори на М5 /старото/ когато стрелковия показва 300 ... цифровия е на около 270.

2. ако искате точни замервания ... платета на някой полицай които е застанал на подходящо място на магистралата, ползвайте ДжиПиЕс .. или такива работи...

и стига сте ръсили глупости и сте си мерили п*****е. Ходеда да се гоните и пиите после по една бира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори колега, но няма километраж, който да не дава грешка и поне от 10 години насам масово километражите са цифрови.

Принципно GPS дава отклонение до 10м, само някои яко скъпи модели дават само 2 метра и ако си засечен от повече от 10 спътника. Ако ти се смята при 260км/ч каква грешка ще отчете GPS може да споделиш с нас, аз съм зле с мате...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти уби вече тотално коня , мойте уважения ама за тебе нема изгода братче ГПС-и , километражи , лазери глупости всички дават отклонение от около +-200км/ч . Епа освен да се примирим че колите ни прават некви 120 и тва си е. Сорри ама яко се нервирах с това изказване за ГПС-а,който доколкото знам дава с точност до 10та от километъра . :D:wink:

П.С. Дай неква идея как да си засеча Vmax че вече и аз незнам кое не лъже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В краина сметка не е чак толко важно с колко караш...важно е като тръгнеш на някъде да стигнеш - жив,здрав и безаварино... другото са си изцепки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В краина сметка не е чак толко важно с колко караш...важно е като тръгнеш на някъде да стигнеш - жив,здрав и безаварино... другото са си изцепки...

Ман повтаряш се:wink::D:D Всички сме на ясно че требе да стигнеме живи здрави до мястото което отиваме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lampard

ako e нужно и ще потретя...ти като си тръгнал да излиташ с твоита машина... :wink::D:D ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...