Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

Maлко е кофти снимката, автофокуса на телефона е хванал някъде предното стъкло и всичко останало е леко размацано /или поне на мен така ми се струва/

Поне се вижда колата де :hilezh:

dsc00751dj6.th.jpg

Автомобила е на Oto Katz от форума, аз просто го ползвам от време на време..

А само преди две седмици изглеждаше така :)

dsc00721er5.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Е такива жабки и тайници не бях виждал!Да не говорим за два от бутоните на централната конзола и този дисплей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е такива жабки и тайници не бях виждал!Да не говорим за два от бутоните на централната конзола и този дисплей!

Колата ми е била патрулка в немско, това в вратата е за рязана пушка, gабката под таблото се заключва там по принцип е било за пистолет, колкото до бутоните и дисплия просто предния собственик си е бил жичкаджия и се е правил разни шукариики. Имаше даше и ТВ монтирано над жабката на мястото на радиостанцията на полицаите, което като копувах колата ми се видя скъпо и сега се псувам що не го зех, колата щеше да е уникална...

Редактирано от mitaka_f1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те колеги,

от миналата седмица станах и аз собственика на B3 1,8 карбуратор,много добра кола бих казал че ауди си ми беше мечта да имам и най-накрая мога да споделя радоста си с вас за сега имам само една снимчица но скоро ще кача и други :bia:

post-14241-1203966082_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги ето я и моята красавица в която сам адски влюбен поне за сега дори и по малко да ме ядосва B)забравих да попитам колеги от каде си взехте тези маски с които прили4а на б4 , благодаря ви предварително

здр и аз штях дая купувам тази кола ама имаше една ако си спомняте то4но до тази обява едно ауди 80 бордо с лети джанти звезда с благоевградска регистрация купих я нея супер яка е по нататак можеби 6те ка4а снимки B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе моята защо никой не иска да я купува бе :hilezh::hilezh:

тази на снимката литие колата е хубава е што данея купят е ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две поколения на старта :hilezh: , паднах.

Нема да се оправдавам защо :D .

:D Снимката е много добра - даже се вижда и задницата на третото поколение (а4-ката) :D

Редактирано от Jesus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две поколения на старта :hilezh: , паднах.

Нема да се оправдавам защо :) .

Да ама б 3 -то на колегата наи наточено :):)

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И твоето е с климатроник,ама няма като нащо,кожен салон,климатроник,ел пакетец и ала бала :respekt:

Твойта явно е яко "ала бала". Е ти една още по-ала бала от твойта. :bia:

834375_orig.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...