Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

Колега,стига с тея пружинки,мружинки и т.н.

ше напрайш ниска и после кво прайм,ше лази по корем по пътищата

а като натовариш багаж,а като седнат хора отзад ко прайм

нашите кошници не са такива спортни коли,че да са ниски и т.н.

мойто скромно мнение да не се занимаваш с глупости :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си ма пусто да е различна.

Пък и скоро няма изглед да товаря зарзаваТя в нея.

В смисъл возя се само с нея без да товаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си ма пусто да е различна.

Пък и скоро няма изглед да товаря зарзаваТя в нея.

В смисъл возя се само с нея без да товаря.

Когато купих моята кола, беше с къси пружини - червени! Определено не беше излязла така от завода - т.е. някой се беше правил на спортист! карах я така около 2 години и имах чувството, че карам не кола, а селска каруца - то не беше друсане, всяка дупчица сякаш я усещах в бъбреците си! да не говорим, че купето издаваше звуци, които човек никога не био предположил, че могат да излазат от огънати ламарини! накрая едната пружина се счупи - задна дясна! Дори не го разбрах веднага, а чак след 2 дена, когато миех колата! И добре, че стана така, защото си купих нови пружини, нормални! Родих се за нов живот, а колата вози като лимузина, каквато е по конструкция! не мога да разбера защо хората искат от един стандартен автомобил да правят нещо по различно! няма да ти хареса, уверявам те! Освен ако не си решил да си караш тази кола само по писти, а нашите селски пътища не са такива! не е необходимо да товарш в нея, просто няма да ти хареса возията, а последствията за купето ще бъдат още по лоши! най-вече за окачването, което на тези автомобили и без това им е много слабо място - най-вече предното окачване! Но ти си решаваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти си прав но вече го правих тоя филм с ниското окачване.

Лошото беше че беше прекалено ниско 60мм и вече имам ясна представа какво е друсане.

Но пък хубавото е че няма да продавам нормалното и ще мога всеки един момент да си върна него.

Бе дет се вика човек без работа си мисли само за глупости.........

Загледай се в линка на Vorsprung durch technik в подписа там бях с въпросните ниски червени пружини.

Тея до колкото разбрах свалят 40мм което е една идея по добре.

А пружини се сменят за час работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам, дали може само самите спортни прожини да се сложат без спортни аморт.? че и аз си търсех тука из плд ма нема, и съм замислих и аз за едни прожинки ако намера само да турна за летото :hilezh: пък зимата си връщам нормалните, та и аз нема да откажа на 1 комплект от тия :hilezh:

Редактирано от van4o_recer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ти си прав но вече го правих тоя филм с ниското окачване.

Лошото беше че беше прекалено ниско 60мм и вече имам ясна представа какво е друсане.

Но пък хубавото е че няма да продавам нормалното и ще мога всеки един момент да си върна него.

Бе дет се вика човек без работа си мисли само за глупости.........

Загледай се в линка на Vorsprung durch technik в подписа там бях с въпросните ниски червени пружини.

Тея до колкото разбрах свалят 40мм което е една идея по добре.

А пружини се сменят за час работа.

аз не разбирам защо се занимаваш с глупости?карай си колата така, ами ще се занимаваш всяка зима със смяна на гумите да сменяш и пружини!нали пробва с мойте, не ти допадна спортна пружина, не ти е функционанална защо пак ще се убеждаваш, че е за теб?аз например карах с тези пружини 2 години и зима и лято и нямах грам проблем!е да по-трудно се качих на мальовица в снеговете с повече заобикаляне, но аз свикнах с препядсвията по пътищата, а и с твърдата возия!спопед мен ще си изгубиш времето и резултатът пак ще е същия като след първия опит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам, дали може само самите спортни прожини да се сложат без спортни аморт.? че и аз си търсех тука из плд ма нема, и съм замислих и аз за едни прожинки ако намера само да турна за летото :hilezh: пък зимата си връщам нормалните, та и аз нема да откажа на 1 комплект от тия :hilezh:

Има ве тряя търсиш само, тея са комплект 4 пружини + 2 регулируеми пълнителя за тея пари.

И ги вземах от Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ве тряя търсиш само, тея са комплект 4 пружини + 2 регулируеми пълнителя за тея пари.

И ги вземах от Пловдив.

Кви са тея регулируеми пълнители ? :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тея регулируеми пълнители ? :steinigung:

Сигур амортсиьори искаше да каже... ма един вид,за по голема тежест го вика пълнител :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хилете му се колко искате на Стилян, ма за тия пари удря кьорча от секъде. Само предните пружини са 430 леа доставна цена. Ако ще на стената да си ги окачи, се е на нема такава далавера, па вие карайте със стоковиците или разни лоУ ВейтеЧ макарони и си мислете, че сте мноЛ модни. Бхахахахахахахахахахахах. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хилете му се колко искате на Стилян, ма за тия пари удря кьорча от секъде. Само предните пружини са 430 леа доставна цена. Ако ще на стената да си ги окачи, се е на нема такава далавера, па вие карайте със стоковиците или разни лоУ ВейтеЧ макарони и си мислете, че сте мноЛ модни. Бхахахахахахахахахахахах. :)

H&R- :hilezh::hilezh::hilezh::) ТЕЯ УБАВИ ЛИ СА ВИЖ КАК СТОЯТ

Редактирано от auditeam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

H&R- :hilezh::blink::blink::blink: ТЕЯ УБАВИ ЛИ СА ВИЖ КАК СТОЯТ

Деа знам дали са убави, знам, че с Айбах е ТТ-то у DTM. :lol: Не разбрахте ли, че една пружина не е най-важното ква стойка ше извади колата с нея. Стойката е за мегдано вечер с 30 кат минаваш да припадат мометата. :lol: Предпочитам да неам модна стойка, ма кат ми се наложи нещо да заобиколим на пътя да го направя, а не да срутим 2 тополи с яко изглеждащата си кочина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Мамин убавец :hilezh: ,па си турил и цЪрвения габарит :blink:

Иначе тия джанти,дето се карахте чак за тях са най-доброто,което съм виждал да стои на Б3 :blink: Невероятни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали се сещата,че на нашите 20 годишни издъхнали,немощни и изтормозени амортисорченценца тея твърди пружини ше ги товарят допълнително много

според не си е работа това

ама само според мен :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега тея пружини слизат в мазата, ще видя в какво състояние са амортесьорите дет идват с тях и ако преценя ще си взема още два.

Пък ако не ще има тема в купува/продава за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...