Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

Продават се такива тъмни бе чук.Знам бая колеги с такива.На ДЕПО мислим беха

Да продават се и черни на хелла също :gmorning: , ти чете ли че са пръскани или пак не чети всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

898124Q.jpg

мръсния дзверо..... скоро ще влиза в бокса за смяна на тампони на макферсона и гумички на клапани...

преди известно време като пътувах сам към Шумен, с гуми 185/55 на магистралата подмина 200, на едно леко нанадолнище направи 210 по километраж, но реално е било не повече от 190... учудващо добре се държеше колата, колкото е възможно за 19-годишно МПС.... е, с тая скорост 5к оборота ги беше подминала и поръмжаваше повечко, но съм доволен, както си е на газ, добре си върви като за 90 магаренца. Моментно ги направих и после върнах на 140-150, защото не ми се рискува с тоя стар варел.

п.п. един с една Е38-ца беше доста учуден как една стара и мръсна кола му светка да се изнесе вдясно, после известно време му трябваше, за да ме догони (725тдс :respekt: ) и да види какво, аджеба, го е изпреварило :hilezh: като отровен гледаше

Редактирано от Martineli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

От около седмица и аз вече съм собственик на Audi Coupe 2.3 10v 91' края. Невероятно учуден съм от способностите на този двигател (преди се возех с Opel Astra GSi 170ks.) молко по муден в ниските обороти и доста "пъргав" във високите. Та ето и малко снимчици от мен. :hilezh:

pic18.jpg

IMG_1373.JPG

IMG_1368.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това купе,ако не се лъжа се продаваше тук във форума.Уникално е просто :blink:

аз го намерих от нет-а и за 1 седмица каране се влюбих в него... не съм и вярвал че ауди може да се представи толкова добре. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да продават се и черни на хелла също :hilezh: , ти чете ли че са пръскани или пак не чети всичко.

тия страничните са се кур като имаш предни.Ма с тия твойте лайна отзад не говори по-добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дето фаща английския, да му напише на тоя че са му грозни стоповете. :hilezh:

http://www.s2forum.com/forum/showthread.ph...8308&page=2

:hilezh:

Редактирано от penmark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Мани ше кажат са че тоя е давал пари за тва е убаво муахахаххахахха.

Мен ме кефи как седи на червеното черно тва е положението

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Мани ше кажат са че тоя е давал пари за тва е убаво муахахаххахахха.

Мен ме кефи как седи на червеното черно тва е положението

Ти за пореден път се обърка мноо и реши, че твойте мацаници имат нещо общо със стопките на словенчето. :):):box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дето фаща английския, да му напише на тоя че са му грозни стоповете. :)

http://www.s2forum.com/forum/showthread.ph...8308&page=2

:)

yavor20v

S2Forum Buff

Join Date: Apr 2006

Location: Sofia

Posts: 38

Виж кой пише в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти за пореден път се обърка мноо и реши, че твойте мацаници имат нещо общо със стопките на словенчето. :););)

A отначало ми оБеснявахте как не се връзвало на червеното :dance: , са за мацаницата мое се оплачеш на бояджията бухахаххаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A отначало ми оБеснявахте как не се връзвало на червеното :unsure: , са за мацаницата мое се оплачеш на бояджията бухахаххаха.

Ми за мен дори и на тоя словенеца не ми харесват стоповете, нищо че са джикс. :lol: А твойте са.......... :dance::tear::gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На словенеца Скул ако му беха черни джантите щеше да е ганц със черните стопове...ама като са бели или сиви ,по-добре да са цървени тия стопки...Още повече ,че на В4 нема оранжеви гоМна,червеното си е топ....

Ма не го мислете СтАлян брее...неговите чернилки се махат с лакочистител,стилните халогенки се махат за една минута,както и някои други подобрения и колата придобива вид на стоковица...лошо обаче ,че никога нема да го направи :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи за другите тунеци :hilezh: мухахаххаха.

Що не му пръснеш жантоците черни хем ше се разходиш до Словения.

Така е решил така го е направил, кат не ви харесва лошо няма, ма да обеснявате че не било така ам било иначе.....

Ми за мен дори и на тоя словенеца не ми харесват стоповете, нищо че са джикс. ;) А твойте са.......... :hilezh::lol::lol:

Ем добре кат толко се дразните на "нестоковите неща" та запитам леко странично.

Къде ти е хром пакета Уа, що е черен?

Нали си моден и всичко да е наред глеам така е от как е в тебе колата ма все си седи боядисан с баданарката хрома ;) .

Пък на купето кат глеам как куцо се е сбръчкал червенИо лак на стопките седи кат наакано върхо стоковия бил някога ораНжев.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма да обеснявате че не било така ам било иначе.....

Кво така, кво иначе ве?!? Казах ти мойто лично мнение е, че на червена кола тъмни стопове не "ходят" говориме за истински тъмни стопове, твойта маняшка мацаница е извън секви сметки и критерии. Тъмен стоп/пак подчертавам тва е изцяло мое мнение/ тича на тъмни разцветки и от по-светлите нюанси на сиви разни цветове и пак не на всички, ае да иам некви естетически виждания, надявам се шсе съгласиш с мен. :hilezh: Има една Б4 постоянно седи паркирана на Пиротска, със стопове като на словенеца, е ходи се разходи и я виж и се разплачи с крокодислки сълзи, колко си далече от истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стиляне по-мойта кола отвън всичко си е сток и има супер изчистена линия и стойка.Ако подобрим нещо ще е само с оригинално,а не лайна кат твойте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ти е хром пакета Уа, що е черен?

Нали си моден и всичко да е наред глеам така е от как е в тебе колата ма все си седи боядисан с баданарката хрома :hilezh: .

Къв хром пакет ве заухав, мойта няма хром пакет. Мойта е с черни лайсни тънки. Ти си по хром пакета/поне отзад де/ :hilezh:

Мойта е като тази:

PICT0150.jpg

И като тази:

2426313.jpg

И като тази:

audi90b3.jpg

Оооо шок и на тези им го няя хром пакета. :lol: МноЛ пъти съм ти казвал, че си прост селяк "естет" , теб не ти ся вярва. :lol:

И ласни съм си купил орЕгенални, на есен кат я вкарам у бокса шси ги сложим и стаам магазински, а твойта колиба шси остане все така глупава многоцветна и никва селска сергия. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко upgrade от днес в колата:

imgp42638491227.jpg

Ясно се вижда какво е, но най-полезното за мен е че при температура по-ниска от +2 градуса алармира.

Зимата може би веднъж да се наложи но да ме предупреди за евентуални хлъзгави терени.

Има два вида аларма диодна и диодна+звукова, Целзий или Фаренхайт , вътрешна или външна температура.

Час, ден и месец са ясни.

п.с са естетите мноЛ моля не серете, целта на тая "джаджа" е да помага.

Същото се отнася за лаМбите и третия стоп, та си спестете напъна за писане!

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се нагледал на нещо подобно, но на мястото на часа искам да има волтметър и двете температури външна и вътрешна да ги показва едновременно. Откъде го взе това чудо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са обмислям сивата рамка да стане черна, да подобря подсветката и да стане червена в тон с уредите.

Ако подсвета ти е със светещо фолио няма стане лесно, нещо ми се струва че тоя дълъг дисплей няма как да светне раномерно по метода на ПИФ (или поне не и в тоя тесен корпус). Другия вариант е при

X-tuners ама там ще е по-дебело от това да си вземеш оригиналния термометър. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...