Jump to content

Да го купя или не?


jmiim

Recommended Posts

човека търси икономия = дизел, ако търсеше кеф = на бензин друго щях да кажа :hilezh:

Къде го тоя кеф дет само бензинджийте го виждате, може би като качиш двама трима приятели и усещаш се едно губиш един цилиндър или като летиш с 200 към бензиностанцията :flipoff:

Кое не му харесваш икономичността или вървежа щот и двета при равни условия са му по-добри от бенца :)

или пък да видиш как вървят 85kw дизел на по -голяма кола и пак да ми разправяш къв невероятен кеф е да те скъса на квот си пожелаеш такава кола дори и с 300 кг повече и един размер отгоре пак говорите колко да му наакате темата на човека :hilezh:

и тва за теглича изби рибата с 80-ката 90кс пича е теглил тир не триосев камион аре стига бе :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отказах се да я купувам.

:hilezh::flipoff:

Дай боже секи му да направеи "моята грешка" и да се качи на толкова благодарна кола! Никога не съм имал толкова безпроблемна и непретенциозна машина! И за знака - пред 20 не само е верно, ами ме е доста яд, че не продължи да пада, да видя кога АДЖАБА ще заработи правилото, че ДИЗЕЛ не пали ЗИМАТА!

Адаш объркал си темата, тва не е нашата и прочувствените истории с хели енд се тълкуват като спам. :):hilezh:

п.п. Абе я им разкажи за подлакътника, кожата, цигарата в ръка и плавно разгръщащата се мощ на дизеловия мАтор, нема само нас да ни веселиш. :hilezh:

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...п.п. Абе я им разкажи за подлакътника, кожата, цигарата в ръка и плаво разгръщащата се мощ на дизеловия мАтор, нема само нас да ни веселиш. :bia:

Не! Тва е само за просветени! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нищо лично.... но тук ли му е мястото? Можели все вашите глупости да се прескачат! Що не се видите на по бира или да влезете в mIRC....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и тва за теглича изби рибата...

Не nick, собствено име трябва да ти е optimist, за да отхвърлиш вероятността дизеляка да е изръшкал стотина хиляди км. филигранни бургерски магистрали в хомота на семейна караванка. Той теглича е за това, нищо че тука сме го преквалифицирали на таран.

Редактирано от Freestyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нищо лично.... но тук ли му е мястото? Можели все вашите глупости да се прескачат! Що не се видите на по бира или да влезете в mIRC....

НАли трябва да се подържа и тоя раздел на форума, кво рИвете ся. Вие така или иначе не можете да стигнете да пишете щото не мое да излезете от сервизите, та ние ви подпомагаме с мнения :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нищо лично.... но тук ли му е мястото? Можели все вашите глупости да се прескачат! Що не се видите на по бира или да влезете в mIRC....

Не помага! Имаме си си Кютата, Скайповете, а и се гледаме сека сряда на по бира! :hilezh: Кво да праиш! ЛюбоФ!

Мое ли да спреш гората да се разлисти?!?!?

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осрахте темата,

а на колата и беше проблемно само парното и евентуално термостат.

Едното струва 40 лева, другото 20 лева. И за труд вярвам има колеги от форума, които биха му го извършили за символични пари.

Ма не - демагогия. Аз пък бих я взел. На изгодна цена е. За жената, да се вози.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мение е- прегледай я обстойно при някой който разбира,едно радиаторче на парното едва ли е причината тази кола да не бъде купена...

п.п.За теглича не се притеснявай,аз имах В4 TDI авант с теглич и то от италия...колата си е в супер състояние

Редактирано от kinjal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря отново на всички отговорили по темата,макар, че има и отклонения от рода на ракията :wall: .и темп подбони.Та по въпроса за колата.Ктегорично се отказах да купувам тази кола.Започнах да търся друг дизел Ауди 80 Б-4 TDI и намерих един на цена от 4700лв. за съжаление нямам снимки на колата за да я видите. След обстоен преглед на колата в сервиз на цена от 60лв. Прегледаха окачване и сходимост на автомобила,а също така и състоянието на двигателя''Майстора" каза че по окачването няма място за притеснение и,че не е болка за умиране,а на двигателя му бил развален температурният датчик на дебитомера. Моля Ви кажете цена на този датчик или трябва да се смени целия дебитомер?Между другото има някакво заглъхване и прекъсване на мотора при 3000об.в мин.И на втора предавка сама се изфорсирва :P Благодаря на всики фенове на Audi

Редактирано от jmiim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо искаш сам да се набуташ. Намери автомобил, който поне при покупката да е здрав ( до колкото може да е здрава кола на 15 години)

Колегите ти казаха, че Б4 1,9 ТДИ много добър автомобил, но намери някой читав. Заглъхването и самофорсирането не са от датчика за темпертура на входящия въздух, а от нещо друго, което поне мен би ме притеснило доста.

Успех с търсенето.

Редактирано от дани---д
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря отново на всички отговорили по темата,макар, че има и отклонения от рода на ракията :) .и темп подбони.Та по въпроса за колата.Ктегорично се отказах да купувам тази кола.Започнах да търся друг дизел Ауди 80 Б-4 TDI и намерих един на цена от 4700лв. за съжаление нямам снимки на колата за да я видите. След обстоен преглед на колата в сервиз на цена от 60лв. Прегледаха окачване и сходимост на автомобила,а също така и състоянието на двигателя''Майстора" каза че по окачването няма място за притеснение и,че не е болка за умиране,а на двигателя му бил развален температурният датчик на дебитомера. Моля Ви кажете цена на този датчик или трябва да се смени целия дебитомер?Между другото има някакво заглъхване и прекъсване на мотора при 3000об.в мин.И на втора предавка сама се изфорсирва :flehan: Благодаря на всики фенове на Audi

Колега, всичко може да се оправи, НО както каза адаша Дани, потърси си нещо по читаво, а не от самото начало да започваш с ремонтите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кола нов внос винаги ще се намери какво да се дооправи, но нека не са по двигателя. Изключвам консумативите като ремъци, ролки, масла и т.н, които задължително се сменят при покупка на нов "стар" автомобил. :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак казвам:

Никой не си продава колата защото му е много хубава и добра...

Дали е нов или стар внос, винаги има какво да правиш по нея, защото предният собственик в последните месеци, а понякога и години е пестил пари за новата си придобивка...

Ако една кола от вън я гледаш много ''лачена'' знай че под капака има нещо гнило, и обратното... Ако външно има забележки, то най вероятно другите работи са в ред... А понягога, някой попада на неистова кочина, която е с много външни забележки, но и под капака нищо не става от нея...

Е това не го пожелавам на никой да се сблъсква с него...

Дано не съм ви оттекчил и да съм ви бил полезен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Благодаря на всички отговорили.А сега по темата, колата я купих вече.Дали съм уцелил или не времето ще покаже.Отидох в "ЮНИТРЕИД" и ми казаха ,че нямат софтуер за този автомобил и ме пратиха в СУПЕР ДИЗЕЛ.След диагностиката в СУПЕР ДИЗЕЛ ми казаха,че всичко е наред само датчика за оборотите на коляновият вал трупа грешки на комп. и трябва да се смени. На ул.Симеон го намерих за скромната цена от 190 лв с доставката.А в кв. Банишора го намерих за 80 лв. :blackey: -много яко нали? :blackey: ОБИРДЖИИ ПО СРЕД БЯЛ ДЕН номера на датчика е един и същ.Утре го сменявам и ще пиша дали се е решил проблема. :hilezh: ДАНО :hilezh:

Редактирано от jmiim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не пропуснеш ремъци ролки масла филтри и течности да смениш

кво значи в юнитрейд да немат софт за Z1 :blackey:

Редактирано от rdk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не пропуснеш ремъци ролки масла филтри и течности да смениш

кво значи в юнитрейд да немат софт за Z1 :)

Ами в Юнитрейд нямали софт.за Z-1 Била стара колата 1993г :2gunsfiring_v1: А по въпроса за ремъците,ролки и масла малко по нататък

имам предвид до 2-3 седмици.И сега ще помоля за помощ от публиката. :) Имали вероятност това придърпване и глъхнене и гаснене на мотора

при 3000об.в мин. да не е от датчика за оборотите на коляновият вал? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в Юнитрейд нямали софт.за Z-1 Била стара колата 1993г :hilezh: А по въпроса за ремъците,ролки и масла малко по нататък

имам предвид до 2-3 седмици.И сега ще помоля за помощ от публиката. :) Имали вероятност това придърпване и глъхнене и гаснене на мотора

при 3000об.в мин. да не е от датчика за оборотите на коляновият вал? :hilezh:

Да най вероятно не е от него, НО щом си го поръчал го смени и тогава ако не се оправи се свържи с мен на лично, да видим какво можем да направя за твоята нова любима...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава си, колега, заслужава си :rolleyes: !!!

За съжаление ще го сменя в сряда чак тогава ще дойде от Германия.Пък незнам ще видим,а как да се свържа с теб между другото? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...