Jump to content

заслужава ли си парите Audi 80 B4/2.0 5000лв


Recommended Posts

понеже още не съм си взел кола изчаквам да ми преведът кинтите да попитам заслужава ли си покупката на Audi 80 B4/2.0 5000лв 94 година.

Много остаряло ми се вижда, пак и формата много много не ме кефи. Как е вътре удобството, имали място отпред, отзад за пътниците (не е комби)

Като разход със сигурност 10 ще ги минаеа предполагам. Бензинка е 90к. ето и снимка (има вид) другото което си харесах (но за тия пари толкова) е сеат толедо но 98г. Кое да взема.Сеата е много запазен. Дайте съвети. Благодаря

А и още нещо. За дълъг пат кое е по добре, защото в месеца ще патувам 4-5 пати пак неискам като слеза от колата да сам изгърбен и да ми бучът ушите

post-12901-1201434895_thumb.jpg

post-12901-1201435042_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти бъдещ колега.Между този сеат и АУДИТО няма бази за сравнение ,щом искаш да пътуваш удобно вземаш си АУДИ и забравяш за проблемите .Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен са и много 5 К макар и да не казваш с кви екстри е,но за сеат не си и помисляй,успех

П.С. пусни си една тема в купува/продава,може някой да ти предложи читаво ауди на добри пари

Редактирано от Vankata_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен за 5000 трабва да има ел. пакет, ел.фарове поне климатик, и да няма забележки по окачване, интериор и екстериор.Може даже да е с нови гуми или поне с лята джанта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен за 5000 трабва да има ел. пакет, ел.фарове поне климатик, и да няма забележки по окачване, интериор и екстериор.Може даже да е с нови гуми или поне с лята джанта.

според обявата има климатик, ел.пакет, ел.огледала.За друго незнам.Само чакам да ми преведът парите и тръгвам. Сън не ме хваща без кола.

Дано да има АБС поне.Като гледам по снимката няма халогени, но не е болка за умиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сешуар АВТ да му искат 5000 лева трябва да е нафукан с екстри от-до за да оправдае тази цена. И дори да е, цената му е леко завишена.

Редактирано от АЗИС
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сешуар АВТ да му искат 5000 лева трябва да е нафукан с екстри от-до за да оправдае тази цена. И дори да е, цената му е леко завишена.

Верно, сега виждам, че е АБТ, кофти, верно са му много парите. АБС трябва да има от 94 нагоре мисля всички имат, но ти се огледай хубаво, щото парите се дават един път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е. В мобилето има обяви между 3500 и 4000 за подобно. Аз имам такова, но е 93 година. Ако тръгна да го продавам едва ли ще му взема повече от 4к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толедото не е лоша кола,вътре е широко и не е най-дървено.Двигателите са Фолксваген.Май ламарините не са най-цвете.Като поддръжка не знам,но не вярвам да е по-евтино от Б4.Според мен,4 г. разлика не дава никакво предимство на Сеата.Най-много да има еърбеци.

Друг въпрос,че 5000 лв. за това Ауди са множко.Горублянецът ти е спестил само миенето и пудренето,оттук-нататък имаш поне 500-1000 лв.,в зависимост от късмета.90 к.с. върви,но нищо интересно,все пак е най-слабият бензинов двигател на модела.Позачакай да изпадне 2.0,но пълна инжекция-115 к.с..Не знам за какво я предвиждаш,но комбито е по-практично според мен/Ауди го наричат Авант/.

Както ти казаха-поразгледай форума за обяви/мисля,че сега точно няма нищо интересно/.Гледай да е някой с по-стара регистрация,тук има едно малко общество,в което хората държат на реноме,а доста се регистрират само и само да продадат нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да избираш точно м/у тези конкретни коли, то правилния отговор е Сеата! Все пак какви са му екстрите и мотора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти един авант /комби/ http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=33852, а на тоя телефон 0889630223 се продава това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=212826 за 4700 лв

ПП Не се занимаваи със сеати и фияти.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да избираш точно м/у тези конкретни коли, то правилния отговор е Сеата! Все пак какви са му екстрите и мотора?

EKSTRITE NA SEATA SA: ABS

Airbag

Аларма

Бордови компютър

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Имобилайзер

Серво управление

Халогенни фарове

Центр. заключване

Климатик

мотора е 101 коня 1.6i

Редактирано от lyuboo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EKSTRITE NA SEATA SA: ABS

Airbag

Аларма

Бордови компютър

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Имобилайзер

Серво управление

Халогенни фарове

Центр. заключване

Човек не се занимавай с глупости. Виж тоя червения седан. Двигателя му е правилния, има допълнителните три уреда, нови гуми с лети джанти и много хубав салон. Ти се решаваш. Минус е че няма ел. стъкла и огледала, но е от Германия.

ПП. Нямам никаква връзка с продавача на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червената б4 седана за 4700лв е гледах вчера на пазара колата е много стегната и запазена има блясък всичко.колегата мишов я продава от форума.обади му се и се оговори да я видиш мисля че ще останеш очарован.поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично съм чул че след 95г. Сеат е с качеството на Фолксфаген, но преди 4г. имах Сеат Толедо 93г(демек 10-11годишен) и завинаги се отказах от тая марка..., та ако ще к'во Ще да Е

Не че аудито не се троши, ма сеата въобще не се оправя...

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Кое да взема...

Колега, от три седмици търся В4 комби за приятел и да ти призная не съм намерил нито едно читаво до 5000лв. Оказа се, че добрите екземпляри все още струват над 5 бона. Според мен си има причина тези автомобили да държат цена и тя е, че са много здрави и функционални. ИМал съм 2 АУДИ-та и от опит мога да кажа, че е така. С други думи, цената не е много висока, стига колата да е НАИСТИНА в отлично състояние. Ако не разбираш от коли, по добре вземи някой с теб и освен това отиди до някой сервиз ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Цената може да се коригира, тъй като винаги има пазарлък (все пак е на Горубляне) и аз допускам, че може да се спазари за 4500 - 4600лв. Относно СЕАТ-а ... не мисля, че е по добър избор. Ако ти е за годината на производство... за тези пари можеш да си купиш някой ФИАТ 2000-та че и по нов сигурно, ама... не си е работа, нали искаш да разчиташ на автомобила си.

пп: Ако нямаш подходящ човек който да огледа АУДИ-то ми пиши на ЛС, ще измислим нещо (и без това тази седмица имам няколко огледа)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вЗеми сеата. тази италианка е удряна отпред вдясно, а и щом ти се вижда остаряло аудито, няма какво да коментираме повече, явно си настроен към другата кола :flehan:

само на мен ли ми се вижда или цената на стъклото на аудитката е 5990 :hilezh:

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вЗеми сеата. тази италианка е удряна отпред вдясно, а и щом ти се вижда остаряло аудито, няма какво да коментираме повече, явно си настроен към другата кола :hilezh:

само на мен ли ми се вижда или цената на стъклото на аудитката е 5990 :hilezh:

да и аз го видях това 5990, но на обявата пишеше 4990

а откаде разбра че е удряна отпред в дясно. Да не си го гледал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lyuboo Не се чуди изобщо земай аудито. Няма да сажеляваш Се пак Ауди са коли с трдиции а и не само това много по надеждно е аудито пт сеата,за подражката незнам коя е по евтина но на аудито е сравнително евтина а и няма да ти се налага често да го ремонтираш(зависи от састоянието разбира се) А и По добре вози по меко от сеата. по-удобно и комфортно е аудито казвам ти го от личен опит. се пак ти си решаваш огледаи ги и двата и си реши. Audi :flehan::hilezh: Seat :):hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглеждах един такъв Сеат и с ръка на сърцето мога да кажа,че и Б2-та ми има по-качествена изработка на интериора :hilezh: ,а за Б4 не ми се мисли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета, знам че е кофти нацяло се обърках, но ми предлагат една хонда сивик- 97 година е готина колица, но долколкото знам частите им са много скапи. Какво ще кайете за тези сивици. Имам още малко време и оглеждам и приемам оферти. Ей да не забравяме че сам много навит за ауди. А като стана дума да попитам, гледам има А4 в мобилето за около 6 хил. 95 година. Дали ще са читави

Редактирано от lyuboo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ако не ти харесва това ауди (макар че изглежда ОК) намери си друго :hilezh:

Аз лично трудно бих си взел кола от друга марка.

Може да пробваш да вземеш аудито, да го покараш и ако не ти харесва да го продадеш (макар че просто няма да стане, сигурен съм че ще ти се хареса)

Сеата и хондата са друг по-нисък клас коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... гледам има А4 в мобилето за около 6 хил. 95 година. Дали ще са читави

Най-читавите в България :stupid::stupid::blink:

Колега, и аз съм за Б4-ката, но ти си решаваш. А тия А4-ки - :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един съвет от мен за нищо на света не си купувай кола от Горубляне, а що се отнася до Б4 аз 3 години имах такава и на дълъг път е перфектна, абе няма да збъркаш ако си купиш ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...