Jump to content

Въпрос относно А2


Raino

Recommended Posts

Някой може ли да ми даде компетентно мнение относто А2,цени,предпочитан двигател,производствено дефекти,поддръжка и дриги любопитни факти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, прегледай прикачения pdf. Това е статия копирана от mobile.bg. Надявам се да ти е полезна....

Успех с избора :flipoff:

Доста интересна статия. Повечето неща не ги знаех. То било революционен модел това А2. Евалла на Инголщадци! :)

С варианта 1.2ТДИ ти трябват 55 лв за маршрута София-Бургас-София. Не е зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много,за пореден път ме спасяваш:flipoff:

За нищо :hilezh:

Доста интересна статия. Повечето неща не ги знаех. То било революционен модел това А2. Евалла на Инголщадци! :steinigung:

С варианта 1.2ТДИ ти трябват 55 лв за маршрута София-Бургас-София. Не е зле.

В mobile.bg има някои доста интересни статии, тъпото е че искат пари за да ги видиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А2 е супер кола.Навремето имаше сравнение на А2 ТДИ с Астра като на Жората 1.6 бензин и Аудито я смаза по всички параграфи.За мен лично е много красива машинка и е АУДИ :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз останах учуден от прочетените работи.Количката наистина е хубава,но скъпичка,ама нали знаете като на една жена и влезне нещо в главата и край

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грешна посока пичове това е наи големия боклук създаван от ауди.много са трошливи.не си вземаите голяма грешка ще е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път требва да си викаш инженерите от Инголщадт,да ти отварят предния капак...Да не говорим,че на външен вид е стил-"отмъщението на дизайнера"!При 120 на Цариградско,ще духне некои силен вятър и ще те метне от моста при Малдост...

Кво остава-че харчело 3 литра-е мерси,нема нужда!По-добре да харчи 13 ма да прилича на кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грешна посока пичове това е наи големия боклук създаван от ауди.много са трошливи.не си вземаите голяма грешка ще е

това е първото негативно мнение,което чувам за тази кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом Deliveryman не мисли, че е трошлива => колата е добра

По разните статистики е най-зравото от Ауди. Иначе субективно ми допадна, возих се на 1.6FSI, много удобна широка, за класа си и комфортна машинка, а 1.6 двигателя я изстрелва, като А6 1.8Т.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммммм, относно малката ``консерва``.... Някакси audi не са марката която се е наложила на пазара с точно такав тип коли!Са че на някой от шашавите из инженери, дизаинери или кавто там ще да е е решил че ще блесне тва е....По добре за такъв тип кола да се насочиш кам друга марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-малко от А3 вече е трърде малко, а мотор по-слаб от 1.8Т е твърде слаб. Мое виждане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А2 е супер с 1.4тди имх преки и дълготрайни наблюдения

1. върви като самолет ...няма 140 със 160 не мърда от пътя!!!!!!

2. супер икономична

3. 4 4овека си сядат спокойно

4. за 2те години не е имала никакъв проблем , освен консумативи, хем беше със 17ки

аз лично след наблюденията си съм приятно изненадан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А2 е супер с 1.4тди имх преки и дълготрайни наблюдения

1. върви като самолет ...няма 140 със 160 не мърда от пътя!!!!!!

2. супер икономична

3. 4 4овека си сядат спокойно

4. за 2те години не е имала никакъв проблем , освен консумативи, хем беше със 17ки

аз лично след наблюденията си съм приятно изненадан!

Ромка, такива автомобили определено насраха имиджа и то непоправимо на любимата марка. Дори гумите му са нестандартни. :hilezh:

Не може разни търгаши да определят кое е хубаво и лошо на конструкторите. :hilezh:

За момента въобще не виждам какво друго Ауди след 2001 г. да си купя. :hilezh:

По-добре да си карам кочинката и да се кефя на други неща и удоволствия. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ромка, такива автомобили определено насраха имиджа и то непоправимо на любимата марка. Дори гумите му са нестандартни. :hilezh:

Не може разни търгаши да определят кое е хубаво и лошо на конструкторите. :rolleyes:

За момента въобще не виждам какво друго Ауди след 2001 г. да си купя. :bia:

По-добре да си карам кочинката и да се кефя на други неща и удоволствия. :)

Може 1,8 Т

Добра е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Ромка, такива автомобили определено насраха имиджа и то непоправимо на любимата марка. Дори гумите му са нестандартни. :bia:

Не може разни търгаши да определят кое е хубаво и лошо на конструкторите. :D

За момента въобще не виждам какво друго Ауди след 2001 г. да си купя. :lol:

По-добре да си карам кочинката и да се кефя на други неща и удоволствия. :lol:

А бе да ти кажа карам сега на майка ми А2-ката и съм много доволен от нея.Харчи малко,когато трябва да върви виърви.С нея се дърпах с Пежо 106 1.6 115к.с си и го дърпам бая. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

грешна посока пичове това е наи големия боклук създаван от ауди.много са трошливи.не си вземаите голяма грешка ще е

Колега! Не си на ясно с автомобилите! Слез от коня и си допий ракията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе....прав си колега!  Отговор за мнение от преди пет години е много закъснял.особенно към болен фен на GOLF-3 или OPEL ASTRA :wall:  

Не е срамно да не знаеш! Срамно е да се изказваш за това от което не разбираш!

Редактирано от VANNINA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...