Jump to content

Ксенона ми заглушава радиото.


Recommended Posts

Наскоро си сложих ксенон и забелязах, че когато светна фаровете, радиото започва да шуми или ако е по-слаб сигнала, направо изчезва.

Възможно ли е да му влияе по някакъв начин?

Някой имал ли е подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купил си си "хубави" китайки... с йофтин кабел за високото.

ако отвориш предния капак на колата и пуснеш фаровете даже може да ги чуеш баластите как "пеят" във високите честоти като стар телевизор - опера :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баластите ги чувам да пеят и свирят дори без да съм отворил капака. :box:

Ама пуста немотия, нали гледаме все да минем метър. :hilezh: Иначе светят без грешка "китайките".

Все пак имат ли някаква оправия гадовете? Нещо релета, заглушители, смяна на кабели или друго? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то си е "екстра" това. Разбираш кога бачкат и кога спират.

Някакви филтри може да пробваш за радиото. Продават "противосмутителен филтър" тук таме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е хубаво радиото, не трябва да се смущава!!! Ако е някое старо, или пък ново ама менте- вземи си сложи едно хубаво и ще стане работата. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей какви хора сте - изхвърляй та изхвърляй. Няма пък :stupid:

А може ли антената да ми е прекалено чувствителна и да не понася подобни дразнители? Вътрешна е, залепена за предното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей какви хора сте - изхвърляй та изхвърляй. Няма пък :hilezh:

А може ли антената да ми е прекалено чувствителна и да не понася подобни дразнители? Вътрешна е, залепена за предното стъкло.

Aми може ами! Земи сложи една външна и пробвай! Експеримент му е майката!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак имат ли някаква оправия гадовете? Нещо релета, заглушители, смяна на кабели или друго? :hilezh:

Ходи където са ги слагали да се понаучат още.

А ако си ги слагал сам махни всички кабели и почни от начало. Като си поиграеш ден-два ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сам си ги сложих, не е голяма майстория, а и мразя някой да ми човърка по колата. Сигурен съм, че съм вързал всичко, както беше по схемата. То и не може да се сбърка, куплунгите си стават само на местата. Все пак ще направя още един обстоен преглед.

А и също така, днес забелязах и друго нещо - когато са включени само габаритите,зелената лампичка на таблото мига. Дали има връзка с горния проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно-да го купуваме ли тоя ксенон по 100-200лв или да слушаме радио? До сега не съм чул някой да се оплакал или не слушат радио?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя ксенон смущава, но само една радио станция, на една определена улица. Шах и мат.

Изследвал съм го внимателно, в момента в който спра фаровете, радиото се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на една определена улица. Шах и мат.
:nixweiss:

Ако улицата е алея Яворов до старата ТВ кула или близо до ОСО в студентски град има обяснение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен като ми звънне телефона и ми блокира диференциала! Дали да ги сменя тия от м-тел или да си взема нова брава за хижата в Лясково? :)

Колега, ако не успееш и след повторната инспекция да решиш проблема, мога да ти препоръчам да минеш през Мишо. Мисля,че ще успее да ти помогне. А той същото може да ти намери и да ти сложи "китайки", но само след като подробно ти е посочил предимставата (цена) и недостатъците им (трайност,гаранция) . Убеден съм, че за същите пари ще ти монтира система, която няма да те превръща в подвижна пиратска радио станция. Е вярно е, че чужд човек ще ти бръкне в колата, ама от както той е бръкнал в моята, ми е спечелил така доверието, че бих завел жена си на гинекологичен преглед при него... :steinigung:

Редактирано от ma4x
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...