Jump to content

Покупка на нова кола купе


покупка на нов автомобил  

455 гласа

  1. 1. ??? ????? ? ????? ????? ??????? 30-50 ???.??

    • Audi ?3
      251
    • Opel Astra GTC/OPC
      95
    • Peugeot 308 Feline
      19
    • VW Golf GT Sport
      51
    • ????
      56


Recommended Posts

Колеги вие не разбрахте ли че колегата Verter просто иска да се отърве от 1.8Т ?

Шегувам се са да не земете да ме нападате за легендата 1.8Т само добро или нищо :flehan:

Те доста неща се написаха и верни и неверни

Аз лично двуврата кола чисто нова не бих си купил никога, набиваш сериозни пари не са нито по-бързи нито по здрави почти непродаваеми са, губят стойност значително по-бързо но за всеки влак си има пътници.

АЗ мисля че едно ТТ дори и на 7-8 г е много по-кола от новите пласмасови герой в магазините ако иска да си земе едно такова да се наиграе и ще загуби 2 пъти по-малко пари, да не говорим че АУДИ си а ауди и сравнението с орель, пежо и сие е неуместно откъм качество ,визия присъствие ако щете НА ПЪТЯ а и от финансова гледна точка

:hilezh::huh::huh::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

двуместна кола?

да се метна направо на мотоциклет....с кош.

Ако ще сменям аудито, то ще е само за нов автомобил. Не искам втора употреба. Не ме притеснява това, че ще изгубя повече пари.

ако трябва ще изчакам и ще взема нещо по-добро.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A3 ;A3;A3 Е КОЛАТА ЗА ТЕБ :hilezh::taunt:

Покарах го, не е това колата за мен! поне не е, за парите с които я оборудвам.

А6-цата е доста по-добра, макар и стара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покарах го, не е това колата за мен! поне не е, за парите с които я оборудвам.

А6-цата е доста по-добра, макар и стара

Би ли споделил какво не ти допадна в А3-ката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил какво не ти допадна в А3-ката?

Веднага :hilezh:

първото и най-важно, е че изхождам от А6 като база и гледна точка.

второ от гледна точка на цената. Без пари тази А3 не е добър избор, нито откъм двигател, нито откъм оборудване.Почти всичко се доплаща, даже смешни неща като касетофон, задни стелки, авариен триъгълник, аптечка, делима задна седалка, пълноразмерно резервно колело....?

Единственото нещо, което ме впечатли е Сервотроника.

Други плюсове:

добри седалки

добра возия

голямо вътрешно пространство (може да е странно, но е почти като в А6 в доста отношения)

приличен багажник

двузонов климатроник е стандарт

добра видимост от купето

актуалност (предвид, че е модел от 2003, все още е конкурентен на доста по-нови модели в неговия клас)

Голям сервиз (поне ми обещаха, че няма да има проблеми с бързото обслужване)

Наличност на склад (нещо което за други фирми е голям проблем, че и за мен като клиент)

Държи доста добра цена на вторичния пазар (засега, защото като излезе новото А3, според мен ще се срине)

Основния минус е цената!

-допълнителното оборудване - почти всичко се заплаща солено!

-не ми хареса и това, къде са му забили бутона за управление на огледалата.Много неудобно място!

-подлакътника (някаква базова версия, която не е домислена и създава в момент на настройване дискомфорт)

Това е като цяло.

Честно казано, не виждам с какво са конкурентни на пазара!

въпреки, че съм фен на Audi, за 40-45 хиляди, не бих избрал А3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кеф чета като си правил тест-драйв на некоя кошница. B)

Ето ти още идеи, да тестваш пък после и да ни напишеш .... :hilezh:

Като си се влюбил в туй Пижо иди да видиш и новата Лагуна. Гледам 2.0Т 170 кс - 50 300 лв с най-високото ниво на оборудване Privilege (автомат., кожи и квот се сетиш).

Поне ше дойде по-висок клас от Пижото.

4790_norm.jpg

4789_norm.jpg

Можеш да тестваш и VW EOS, като ходиш да пробваш Голфа ... 47 746 лв 1.4ТСИ, 122 кс.

298b62ffd27e983990d7580b585c934a_1.jpg

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кеф чета като си правил тест-драйв на некоя кошница. :hilezh:

Ето ти още идеи, да тестваш пък после и да ни напишеш .... :)

Като си се влюбил в туй Пижо иди да видиш и новата Лагуна. Гледам 2.0Т 170 кс - 50 300 лв с най-високото ниво на оборудване Privilege (автомат., кожи и квот се сетиш).

Поне ше дойде по-висок клас от Пижото.

Лагуната е супер, и гаранцията й е увеличена - отличен избор за нова кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагуната е супер, и гаранцията й е увеличена - отличен избор за нова кола :hilezh:

как се изказа пак неподготвен

тази френска тоалетна има невероятно сервизно посещение

това което вертер иска да избегне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

golf 5 !!! ич не е красив, ма ГТИ-то вървииии

и така съвсем м/у другото що не земеш едно а4 или спортбек дизел/бенз с чипче даже...

мое на късмет да е, ма аз не мога да се оплача от б6, за щастие и повечето колеги

па 1.8Т ти е добре познат вече :hilezh: а върви

за 1.9пд ... приятна усмивка

за 2.0ТДИ ... и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как се изказа пак неподготвен

тази френска тоалетна има невероятно сервизно посещение

това което вертер иска да избегне

Абсолютно! Онзи Станислав направо ме изумява... От това, което знам от "пострадали", Рено е по-лош избор ДОРИ от Пежо, които сами по себе си са колоси в създаването на проблемни коли през последните години... Смятай...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че и двамата говорите на база на Лагуна 2.. която доказано е едно от най-проблемните рена правени някога!

а Дали мислите 4е разумните хора правят една и съща грешка 2 пъти? ами дори фейслифта на Лагуна 2,, е доста по-добре откъм надеждност. За 3-тата версия невярвам че в момента може да се дават коментари, тъй като няма още и 1 година на пазара. И именно това е причината и аз да я смятам за неподходяща! Но все пак.. ако искаш нещо по-висок клас, последно поколение на раузмна цена - не е лош избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

98786819_4.jpg98786819_5.jpg

Ето и един Exclusive салон (дават го за под 25К еуро)

124721174_5.jpg

Кисело е гроздето май...

А за третия човек verter сам ще си прецени...

Мухахахахаха и кво да е гледам тая снимка ве, ебаси грозната кола! Тва ако теб те кефи, мен не ме кефи, като лагерна коли4ка е! ЦЛК то от подписа дет е 2 пъти по малко пари е 30 000 000 пъти по красиво взтре! Карай си Б3 ката и не давай мнение за гроздето, особенно когато не познава6 4овека на който обяснява6 колко е маня6ко ТТ-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахахаха и кво да е гледам тая снимка ве, ебаси грозната кола! Тва ако теб те кефи, мен не ме кефи, като лагерна коли4ка е! ЦЛК то от подписа дет е 2 пъти по малко пари е 30 000 000 пъти по красиво взтре! Карай си Б3 ката и не давай мнение за гроздето, особенно когато не познава6 4овека на който обяснява6 колко е маня6ко ТТ-то

не е толкоз грозно ТТ

малко е тесничко и не е за вертер

но не е грозно

в никъв случай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е толкоз грозно ТТ

малко е тесничко и не е за вертер

но не е грозно

в никъв случай

Слав нали нае6, раъзнае6, разли4ни хора, разли4ни вкусове!Мен грам не ми харесва взтре, направо е потресава6о грозно, ина4е отвзн е убиец!

П.П Де...а и немската клавиатура, 6те извинявате 4е някой букви ги замествам с цифри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахахаха и кво да е гледам тая снимка ве, ебаси грозната кола! Тва ако теб те кефи, мен не ме кефи, като лагерна коли4ка е! ЦЛК то от подписа дет е 2 пъти по малко пари е 30 000 000 пъти по красиво взтре! Карай си Б3 ката и не давай мнение за гроздето, особенно когато не познава6 4овека на който обяснява6 колко е маня6ко ТТ-то

Аз па си мислех, че е само 2-3 милиона пъти по-красиво.. Ти иначе познаваш ли го човека? А ТТ-то е маняшко и оправдано по-скъпо от "ЦЛК то от подписа".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че кво против мултипла имаш колега???? :rotcol: ...аз щях да купувам такова за служебна кола ...мислех си че, като е толкова грозна ще е без пари ама ядец :bia::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па си мислех, че е само 2-3 милиона пъти по-красиво.. Ти иначе познаваш ли го човека? А ТТ-то е маняшко и оправдано по-скъпо от "ЦЛК то от подписа".

Не не го познавам и затова не съм писал за никакви гроздета! Като ти харесва тая лагерна коли4ка си купи, ама не си налагай така генерално мнението! Мен не ме кефи, ама грам, оба4е това си е само мое мнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...