Jump to content

Оправяне на декоративни лайсни.


blacky

Recommended Posts

Извинявам се за тъпия въпрос, но долните лайсни на вратите до прага от задната си страна са ми отлепени грозно. Предполагам някой се е опитвал да си ги вземе. Моля за мнения за начин за оправяне или координати на читави майстори които знаят как да решат проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за тъпия въпрос, но долните лайсни на вратите до прага от задната си страна са ми отлепени грозно. Предполагам някой се е опитвал да си ги вземе. Моля за мнения за начин за оправяне или координати на читави майстори които знаят как да решат проблема.

колега и при мен този проблем наболя доста ,много им се дразня.преди 2 седмици намерих в една морга запазени за задните врати но момъка там маи искаше да забогатее от мен поиска ми по 30лв на парче а на мен ми се стори бая като се има в предвид че са втора употреба.обадих се в порше а там цифрата е следната:предни 85 лв броиката,задни 62лв за брои или 294лв за това удоволствие та и аз не знам какво да правя.иначе сам виждал оправяни ама какво да ти кажа ,не съм очарован.ако доидат по добри дни ми се иска да си взема 4 нови но за сега съм със старите.ако ги оправиш пиши.успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление решението е само едно- 50 лв на лайстна, нова...

Аз намерих с триста зора 3 запазени и една, която имаше нужда от реставрация, но със здрава метална шина отвътре. Ще ме изкарат година- две. След това- ще си купя нови, от магазина :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление решението е само едно- 50 лв на лайстна, нова...

Аз намерих с триста зора 3 запазени и една, която имаше нужда от реставрация, но със здрава метална шина отвътре. Ще ме изкарат година- две. След това- ще си купя нови, от магазина :bia:

колега от къде по 50 лева и нови ли са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега от къде по 50 лева и нови ли са

От Германия :hilezh:

Предните са около 27 евро, задните- 17. За надценката тук няма какво да коментираме- имало "шипинг разходи" :bia: , иначе си прав, около 280 излизат от ПоршеБГ лайстните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги вчера четох темата за професиите ,кои с какво се занимава.видях че има един двама колеги които пътуват до германия,та си помислих ако се организираме за лаисните ,сигурен сам че сме доста тези които са за смяна да ги поръчаме направо в Германия и да ни ги доставят пък ние ще се отчетем на колегите ,разбира се ако на тях им се занимава с подобно нещо?аз така преди 2 години си взех някои неща от Германия имах приятел там ,тои ми ги купи и ми ги изпрати с "euro shped"-една фирма за спедиция.какво ще кажете? :) защото доколкото разбрах от колегата ИВО ДИНКОВ разликата не е малка поне за мен ,а тея лаисни ми бъркат в здравето,много ми грозят колата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам, но имам едно питане: някой знае ли как се сменят?

Издърпват се назад . Аз ги сменях предните около 60 лева на бройка ми излезнаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой извади номерата на тези лайсни (от ETKA примерно) аз мога да ви ги купя..

Пътувам сравнително често :bia:

П.С. Това чудо е на вратата отдолу нали? Все ми се струва че е гумено, не пластмасово....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко става въпрос за лайсните дето са на праговете пишете ме и мен с двете ръце, само кажете кога почваме да събираме парите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ мен .... много е кофти с тия лайсни...но мисля,че са гумени ..ама няма значение де ... моите от едната страна гледам ,че са хванати с рапидки и не се забелязва много,но мен ме дразни...и все пак и аз се включвам в пазаруването..само да се уточни точната цена,защото аз преди време ги бях видял някъде за около 20 лв :bia:

Редактирано от ibonev85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да се разбере цена няква приблизителна пък вече за хората ще е друго просто на самите лайстни цената иначе и аз съм в кириза.Много неприятно стърчат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги здравейте.каталожните номера на лайсните ги намерих днес.така че ще ги пусна на колегата които ги искаше и деистваме нататък.малко се забавих но имах много работа .не съм забравил ще се уредиме да се надяваме с нови лайстнички ;)вие да не се отказахте вече :flipoff: хубавите неща стават бавно.ще ви държа в течение .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ма...а му,и моите лайсни "зяпнаха" тази зима!До есента си бяха наред,а сега изведнъж започнаха да се отделят всичките.След по-внимателелен преглед се оказа ,че са изгнили металните ленти,които са вкарани в гумата и вече не могат да се държат на щипките.Явно ще се купуват нови,които ще слагам след боядисването.Та и аз съм в списъка за комплект за Б4 94 година. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нещо каталожните номера които намерих не излизат в германия не знам защо.ше се пробваме пак много са зле лайстните дано сколасаме да ги оправим .тука има доста колеги които се занимават с внос на части ,никои ли не може да ги внесе на по нормална цена която да отговаря на стойността на колите ни все пак са доста старички но още си ги бива :bia: не съм спрял да търся .поздрави Антонио

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никъде освен в Порше ги няма тези лайстни, надявам се да греша, ако е така, поправете ме :hilezh:

Колега more, ти от къде ги взе по 60лв?

Като тръгна да боядисвам, ще видя бояджиите какво ще кажат, дали могат да ги оправят по някакъв начин или е загубена кауза......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрави ! Вътре са с метална шина която ръждясва и започва да издува гумата и в еден момент тя се напуква, ръждата рязко се увеличава от влагата и гумата цъфва грозно. Спасението е - само нова !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никъде освен в Порше ги няма тези лайстни, надявам се да греша, ако е така, поправете ме :hilezh:

Колега more, ти от къде ги взе по 60лв?

Като тръгна да боядисвам, ще видя бояджиите какво ще кажат, дали могат да ги оправят по някакъв начин или е загубена кауза......

От Автохит един магазин на Ботев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От Автохит един магазин на Ботев.

колега къде е този магазин да проверя ако се навият да им поръчаме ,че сме доста тези закъсалите .60лв горе долу бива не е 85 като в порше.мерси .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...