Jump to content

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
Къде в София продават Falken?

Колега Фалкен продават в Хеед-91 и Маргел. В Маргел гледах за мен 205/55/16 по 201,00лв, нещо невероятно.

Редактирано от autovitani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-качествените гуми от летните модели са Dunlop Sport Fastresponse, Continental Premium Contact 2 i Bridgestone Touranza ER300, Pirelli P7. Цените им не са ниски, но за тези пари получавате най-доброто на пазара. Лично аз тази година заложих на 4 бр. Continental Premium Contact 2 с размер 205/60/15.Държа да отбележа, че след задълбочено проучване на цените на гореизброените модели гуми колегата от форума KOKO 100 C4 даде най-ниската цена за Dunlop Sport Fastresponse. В крайна сметка взех Continental, зашото Коко очакваше доставка, а аз бързах точно тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не знам ама не трябва да се робува на марки вече

конкуренцията е толкова силна към момента,че според мен сите се стараят да изкарат възможно най-доброто на пазара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-качествените гуми от летните модели са Dunlop Sport Fastresponse, Continental Premium Contact 2 i Bridgestone Touranza ER300, Pirelli P7. Цените им не са ниски, но за тези пари получавате най-доброто на пазара. Лично аз тази година заложих на 4 бр. Continental Premium Contact 2 с размер 205/60/15.Държа да отбележа, че след задълбочено проучване на цените на гореизброените модели гуми колегата от форума KOKO 100 C4 даде най-ниската цена за Dunlop Sport Fastresponse. В крайна сметка взех Continental, зашото Коко очакваше доставка, а аз бързах точно тогава.

Аз па миналото лято си взех 4 нови Уни Роял Rali Rain type, и требе да ти кажа,че тва е уникална гума,да не говорим,че цяла зима си джитках с тях,без да имам никви грижи(бех решил да изчакам,понеже съм кватро и си требе 4 нови парцала).Карал съм и с Пирели и с Мишленки и Гуди и Фулда,от тия Роялки съм най-доволен,може и квадрото да оказва влияние(тва е естественно),ама и приятели гумаджии ме съветваха за Рояла.Взимай 4 без да се замисляш и ше коментираме :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па миналото лято си взех 4 нови Уни Роял Rali Rain type, и требе да ти кажа,че тва е уникална гума,да не говорим,че цяла зима си джитках с тях,без да имам никви грижи(бех решил да изчакам,понеже съм кватро и си требе 4 нови парцала).Карал съм и с Пирели и с Мишленки и Гуди и Фулда,от тия Роялки съм най-доволен,може и квадрото да оказва влияние(тва е естественно),ама и приятели гумаджии ме съветваха за Рояла.Взимай 4 без да се замисляш и ше коментираме :steinigung:

И аз на Б4-та карах две години с такива и бях много доволен особено на мокро, пък и цената им е добра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па миналото лято си взех 4 нови Уни Роял Rali Rain type, и требе да ти кажа,че тва е уникална гума,да не говорим,че цяла зима си джитках с тях,без да имам никви грижи(бех решил да изчакам,понеже съм кватро и си требе 4 нови парцала).Карал съм и с Пирели и с Мишленки и Гуди и Фулда,от тия Роялки съм най-доволен,може и квадрото да оказва влияние(тва е естественно),ама и приятели гумаджии ме съветваха за Рояла.Взимай 4 без да се замисляш и ше коментираме :steinigung:

колеги да ме опътите къде продават такива гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги спрях се на FULDA EXELERO шарката е много яка, а и чувам коментари че се държи много добре на сухо и мокро и цената е добра 175лв/бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...FULDA EXELERO ...

Нелош избор. Дано да си доволен. Аз съм чувал и доволни, и недоволни от тази гума. С чисто нови обаче съм сигурен, че проблеми няма да имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Диана

Диана мисля не продават Фулда.

Колега, ако можеш да заделиш съвсем малко отгоре парици ми пиши на л.с. да те оборудвам с Dunlop Sportmaxx W 205/55/16. Немат нищо общо с Фулдата. Фулдата е циганче в сравнение с тях. :closedeyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диана мисля не продават Фулда.

Колега, ако можеш да заделиш съвсем малко отгоре парици ми пиши на л.с. да те оборудвам с Dunlop Sportmaxx W 205/55/16. Немат нищо общо с Фулдата. Фулдата е циганче в сравнение с тях. :)

колега колко малко парици

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега въпросче ВРЕДЕНЩАЙН СПОРТРАК имаш ли имам една нова и ми трябва да я окомплектовам.

Помолил съм те да пуснеш лично съобщение. Утре ще се занимавам с твоя въпрос, а по-точно вече днес. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помолил съм те да пуснеш лично съобщение. Утре ще се занимавам с твоя въпрос, а по-точно вече днес. :)

колегата ако не бъркам ми каза като съм заделил още някоя пара да ти пиша на ЛС нали не бъркам. а щом не ти пиша значи ги нямам, като ги имам ще пиша на ЛС. въпросчето ми беше дали го имаш този модел или не. не съм искал нищо повече :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове да не отварям нова тема и аз ще питам тук...имам 2 летни BridgeStone Turanza ER 30 205/55 R16 94V XL PZ...обаче ми идват малко скъпи да си взема още 2 същите...има ли някакъв проблем да си взема 2 нови пак BridgeStone Turanza ER 30, но 91V UZ ? 10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...