Jump to content

Audi A6 или Mercedes E класа


Recommended Posts

Хората които ме познават могат най-добре да го потвърдят. Не бъркай хумора със сарказъм.

Осрахме темата , не без твоя заслуга но съм се задъхал, че ходих да снимам колата без стелки :flipoff:

Не лъжи, не си я снимал сега :hilezh:

През деня е, а и само за снимка едва ли ти се е наложило да сложиш ключовете :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 243
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не лъжи, не си я снимал сега :hilezh:

През деня е, а и само за снимка едва ли ти се е наложило да сложиш ключовете :flipoff:

Браво Уотсън :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flipoff:

Още един глас за А6 с габровски килимчета/стелки! :hilezh:

Може да помолим някой колега от Габрово да закупи за всички фенове на АКБ :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората които ме познават могат най-добре да го потвърдят. Не бъркай хумора със сарказъм.

Осрахме темата , не без твоя заслуга но съм се задъхал, че ходих да снимам колата без стелки :flipoff:

Така де, обясни какво имаш предвид в такъв случай?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mersi za otgovorite.

Super mnogo me kefi interiora na A6. Prosto kato go sravnia s Mercedesa i...niama miasto za sravnenie...

Az oshte ot predi tova si biah ubeden che tova e kolata ama sega kato vidiah i snimkite na Fory suvsem se ubedih. Mnogo krasiv vunshen vid mnogo stilen interior. Sega ostavia da ubedia jena mi che B4 e malka i che speshno se nujdaem ot A6.

P.S.: A puk kato vzema shte se ogledam za stelki kato tvoite :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габровски са...от пазара :):):hilezh:

Бат Фори и двамата с Цецо (shavo) сте ми приятели и моля без заяждания. :hilezh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Фори и двамата с Цецо (shavo) сте ми приятели и моля без заяждания. :D:hilezh:

Коко нема заяждане, само дружески шаржове :):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

Още един глас за А6 с габровски килимчета/стелки! :D

не са габровски ве ... Чипровски са :)

Sega ostavia da ubedia jena mi che B4 e malka i che speshno se nujdaem ot A6.

хахаххаха :):hilezh: горката женица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може бая народ да плюят Е-класата, но за мен този автомобил е страхотен!!!

От около 1 месец мъжът ми кара такъв (2.5 чист дизел), а А6 2.5 ТДИ (6 скорости) му кара съдружника от 4 години... та съпоставка може да се направи във всяко едно отношение.

Аз лично, като луда фенка на ауди, която е карала В3, В4, ауди 100 2.8 и въпросната А6 (за проба и не много км съм карала доста аудита)... след като покарах около 1000 км и мерцедеса, мога смело да заявя, че това е уникално мислен автомобил, в който е удоволствие да се возиш, пребиваваш, шофираш... Външният вид дали е грозен :hilezh: е въпрос на вкус (същия оня вкус, дето кучето е усетило, когато си е ближело опашката и под нея...).

За юзър-френдли таблото, удобство на седалките, усещане за пътя и за това че се "тътрузиш" даже и на висока скорост, стабилност...та като стигнем до шукарийките, че задната чистачка се включва да работи ако ти работят предните, но включваш на заден ход...жабката/подлакътник ти е и хладилна по опция, двузоновият климатроник е уникално удобен, отваряйки си предните врати - ти се огравя всичко в краката, разни нивомати, многото въздушни възглавници и т.н....Измери и широчината на купетата и виж колко удобно и добре се возят хората на задната седалка в една Е класа и виж теснотията в А6цата.

Още ли? Скоростта на чистачките ти се определя от това колко бързо караш, хилядите датчици ти показват какви ли не подробности от състоянието на колата.

А6 какво предлага от този набор? Определено е по-тясна и съответно - по-неудобна, ако се возят повече от 2ма човека вътре.

За кауатрото не говорим :D , щото много е вероятно зимата мерцедесът да векува в някой гараж :hilezh: ( все пак си обичам МАРКАТА)

Аз лично, преглъщам горчиво и си признавам - съветът ми е да се огледаш в хубава Е-класа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hm, chudia se ako biah publikuval tova pitane vuv foruma na mercedes dali shteshe da ima niakoi koito da zashtiti audi-to. Tuka vsicki sme pristrastni :hilezh:

Качи се на едната и на другата, покарай ги и сам ще се убедиш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най много ме дразни в тези по старите мерцали че седалките са им все едно седиш на леко извита дъска с дунапрен отгоре ... тва винаги ме е отблъсквало!! няма такъв гроб като тая е класа за мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може бая народ да плюят Е-класата, но за мен този автомобил е страхотен!!!

От около 1 месец мъжът ми кара такъв (2.5 чист дизел), а А6 2.5 ТДИ (6 скорости) му кара съдружника от 4 години... та съпоставка може да се направи във всяко едно отношение.

Аз лично, като луда фенка на ауди, която е карала В3, В4, ауди 100 2.8 и въпросната А6 (за проба и не много км съм карала доста аудита)... след като покарах около 1000 км и мерцедеса, мога смело да заявя, че това е уникално мислен автомобил, в който е удоволствие да се возиш, пребиваваш, шофираш... Външният вид дали е грозен :hilezh: е въпрос на вкус (същия оня вкус, дето кучето е усетило, когато си е ближело опашката и под нея...).

За юзър-френдли таблото, удобство на седалките, усещане за пътя и за това че се "тътрузиш" даже и на висока скорост, стабилност...та като стигнем до шукарийките, че задната чистачка се включва да работи ако ти работят предните, но включваш на заден ход...жабката/подлакътник ти е и хладилна по опция, двузоновият климатроник е уникално удобен, отваряйки си предните врати - ти се огравя всичко в краката, разни нивомати, многото въздушни възглавници и т.н....Измери и широчината на купетата и виж колко удобно и добре се возят хората на задната седалка в една Е класа и виж теснотията в А6цата.

Още ли? Скоростта на чистачките ти се определя от това колко бързо караш, хилядите датчици ти показват какви ли не подробности от състоянието на колата.

А6 какво предлага от този набор? Определено е по-тясна и съответно - по-неудобна, ако се возят повече от 2ма човека вътре.

За кауатрото не говорим :D , щото много е вероятно зимата мерцедесът да векува в някой гараж :hilezh: ( все пак си обичам МАРКАТА)

Аз лично, преглъщам горчиво и си признавам - съветът ми е да се огледаш в хубава Е-класа :)

Струва ми се, че не говориш за същата Е-класа, за която става въпрос в темата...

най много ме дразни в тези по старите мерцали че седалките са им все едно седиш на леко извита дъска с дунапрен отгоре ... тва винаги ме е отблъсквало!! няма такъв гроб като тая е класа за мен!

В седалките верно се чувстваш удобно, точно колкото седнал в чакалня пред зъболекарски кабинет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на такава Е-класа като на снимката бая съм се повозил и смея да твърдя че като удобство и удоволствие от шофирането е сравнима с А6, но...С4!! От зад е по-широко ,но за сметка на това интериора е отвратителен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво търси човек,удоволствие от шофирането или кабинет.Аз съм на възраст в която ми харесва да карам,за това бих избрал Аудито.Като чукна 60-така бих се качил на Мерца да ми разтрива кротко артрита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и карам и двата автомобила (служебни са ми) само дето мерцедеса е 200 бензин - та и двете коли са в фирмата от 5 години сигурно. По мерцедеса са сменени един шарнир и тампона на скоростите за тия 5 години ... о да и лостчето на чистачките нещо се прееба.

Аудито имаше сумати проблеми - 2 пъти електроники на нафтовата помпа, турбина, прегряваници, ремонт на рейката и АБС-а и всички носачи даже някои по няколко пъти, изобщо супер проблемен автомобил. Като визия наистина на аудито е от по революционния дизайн ама пък мерцедеса си има класа винаги - просто като видиш емблемата на капака и ти става кеф. Като возия и двата автомобила поемат неравностите добре но на завой мерцедеса е много по стегнат (лимузина с предно е леко малоумна работа но както и да е...) Това което ми хареса на аудито е че върви повече щото има чип (.. ма върти до трета с тва предно) За комфорта определо ми е по удобно в е-класата щото съм доста висок и няма как - в аудито просто сичко ми опира, отзад също има страшно много място в мерца с дръпнати макс назад седалки. Тия където плюят по мерцедеса първо да покарат такъв и да не ми говорят за удоволствие от шофирането на вагон с предно защото няма такова нещо при спортното каране, уверявам ви че мерцедеса на пръв поглед е доста спънат но в правилните ръце е способен на много - кой иска да гледа дрифтове с 130 коня автоматик?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да не дам мнение .

За мен мерцедеса е отвратителен .

Нека човека сам да направи своя избор ,което е много просто .

Покараи въпросната тъпа очиларка и след това А6 и няма да коментираме повече .

п.с. Относно колежката дето твърди че е карала много км мерцедеса (жена на мерс - представете си колко и е била дръпната седалката напред до волана ,така че нищо да не вижда и да гризе волана :hilezh: ), та като се кара тази кола отпреде този ТЪП капак с 4 те извивки толкова дразни ,ама толкова че просто ми се повръща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и карам и двата автомобила ...

Има ли кола дето да нямаш???? :hilezh:

Айде сега да те питам кое е по-Убаво - ГОЛФ 3 или МЕРЦЕДЕС Е????

Щото в другата тема изкара голфа по-хубав, а в тази мерцедеса :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и карам и двата автомобила (служебни са ми) само дето мерцедеса е 200 бензин - та и двете коли са в фирмата от 5 години сигурно. По мерцедеса са сменени един шарнир и тампона на скоростите за тия 5 години ... о да и лостчето на чистачките нещо се прееба.

Аудито имаше сумати проблеми - 2 пъти електроники на нафтовата помпа, турбина, прегряваници, ремонт на рейката и АБС-а и всички носачи даже някои по няколко пъти, изобщо супер проблемен автомобил. Като визия наистина на аудито е от по революционния дизайн ама пък мерцедеса си има класа винаги - просто като видиш емблемата на капака и ти става кеф. Като возия и двата автомобила поемат неравностите добре но на завой мерцедеса е много по стегнат (лимузина с предно е леко малоумна работа но както и да е...) Това което ми хареса на аудито е че върви повече щото има чип (.. ма върти до трета с тва предно) За комфорта определо ми е по удобно в е-класата щото съм доста висок и няма как - в аудито просто сичко ми опира, отзад също има страшно много място в мерца с дръпнати макс назад седалки. Тия където плюят по мерцедеса първо да покарат такъв и да не ми говорят за удоволствие от шофирането на вагон с предно защото няма такова нещо при спортното каране, уверявам ви че мерцедеса на пръв поглед е доста спънат но в правилните ръце е способен на много - кой иска да гледа дрифтове с 130 коня автоматик?

Абсолютно подкрепям! Въпреки, че си обичам четирите кръгчета, с ръка на сърцето и сълзи в очите, признавам, че мерото е страхотен автомобил, и лично мое мнение - с една идея по-хубаво от А6цата. Но пък и това е лично мнение, на човек, лишен от светофарно-състезателен характер.

mitsubishi galant, нашият мерцедес е Е 250 Авантгард, 113 к.с., 97 г., комби.

audi a6 2.5 dizel, с теб няма какво да споря :bia: ! Нито съм ти на парите, нито на акъла, нито на възможностите в едрия бизнес и крупните финансови обороти, нито на фантастичните полиглотски умения, нямам толкова уникално Юбаво алди като твойто и на всичкото отгоре съм ЖЕНА (Въх, майко милаааа, кво па праи тааа тука!) :steinigung: ... направо съм за умиргане и за кофата :) . Или с други думи - сигурна съм, че не приличам нито на майка ти, нито на жена ти ( в чийто събирателен образ ти живее представата за всички жени на този свят), та ще те замоля DON`T SPEAK (не знам на какъв език е тва, ма знам, че е песен на една група).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Решил съм да сменя старото Б4 с някаква по голяма кола. Имам много малко изисквания. Искам да е дизел и да е с автоматични скорости.

Колебая се между Ауди А6 2,5 TDI и мерцедес Е класа (очиларката).

Примерно нещо ето такова:

Ауди А6

Мерцедес Е класа

Кое според вас е по добрият избор?

при тези обстоятелства, да е дизел , автоматик и т.нт. спора е предрешен - взимаш мерцедеса! Това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...