Jump to content

Ключодържатели с логото на АКБ


duvi

Recommended Posts

Днес ще има ли сбирка пред НИМ или си остава за другата неделя ?

Редактирано от AUDISON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 561
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Днес ще има ли сбирка пред НИМ или си остава за другата неделя ?

Има среща от 3 часа днес пред НИМ извънредна,виж "Клубни Събития" :hilezh:

Редактирано от A4 1.9TDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До всички, на които ще пращам по куриер:

Да знаете, че ще има малко забавяне - 2-3 дни. Излязоха ми по-спешни неща и няма да мога да ги пусна днес и утре, най-малкото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До всички, на които ще пращам по куриер:

Да знаете, че ще има малко забавяне - 2-3 дни. Излязоха ми по-спешни неща и няма да мога да ги пусна днес и утре, най-малкото :hilezh:

Васко, за Бургас искам да ги комбинираме с още едни неща. Аз поемам ангажимент да се видим с теб и ги пратя. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васко, за Бургас искам да ги комбинираме с още едни неща. Аз поемам ангажимент да се видим с теб и ги пратя. :hilezh:

За Бургас, Вальо каза, че сте се разбрали там за няква бройка. Направо чрез него ще ги разпределим :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не ми се четат 12 страници коментари ( извинявайте за което ), някой може ли да ми каже цена, и съответно как става поръчването. Аз искам 3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло, към момента бройките са изчерпани!!!

Интересът беше по-голям от очакванията. Тези дни ще пусна нова поръчка - ще има за всеки, който пожелае.

Между другото чакам куриерите да дойдат да вземат бройките за Варна, Бургас и Велико Търново. За съжаление другите ще се наложи да изчакат още малко. Надявам се, че това няма да е фатално :hilezh:

P. S. Нови 50 бр. вече са поръчани и ще са в мен до 2-3 дни.

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите за Варна, Бургас, Търново и Благоевград вече пътуват! За останалите ще изпратя до няколко дни, за което се извинявам и се надявам на разбиране от ваша страна :flipoff:

Ако има още желаещи, нека пишат тук.

Между другото, нкой не е поискал пратка за Пловдив и Русе :hilezh: За Видин има само един колега, други желаещи? С Троян какво стана последно?

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам от новите бройки 2,може и от старите ако има:flipoff:,някой ще ги получава ли пак за Бургас?

За Бургас ще ги получи Вальо (kinjal) и ще ги раздаде на сбирките в Неделя от 19:00 часа. За повече информация виж ТАЗИ ТЕМА в Клубни събития.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите за Варненци са вече в мен ...

Нека хората, които са заявили желание да си вземат , да ми пишат на ЛС.

Редактирано от tita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата партида вече е готова. Ще видя кога ще мога да я взема и веднага я разпращам на тези, за които не стигна предишната :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата партида вече е готова. Ще видя кога ще мога да я взема и веднага я разпращам на тези, за които не стигна предишната :flipoff:

Е те това е приказка :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите за Варна, Бургас, Търново и Благоевград вече пътуват! За останалите ще изпратя до няколко дни, за което се извинявам и се надявам на разбиране от ваша страна :flipoff:

Вече са при нас :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата партида вече е в мен.

Освен за Габрово, по-големи пратки за друг град ще има ли?

Желаещите от София ще могат да получат на редовната среща идната неделя на НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за Русе още никой не е поискал понеже май само аз искам. Не сме се виждали с колегите от две седмици и не мога да го твърдя на 100 %.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...