Jump to content

лампа за гориво


heizung

Recommended Posts

При мен има аз съм с ААТ А6 когато светне за гориво зумера пищи един път стрелката е на първата червена чертичка когато светка тази лампа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята влиза в червеното и няма зумер, вече като преполови червеното тогава писва зумера и светва лампата.

Работи със сигурност, след като ми източиха нафтата пред нас, свирна, светна ... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам,че 100-ците нямат.Специално си взех 10 литра бензин и карах докато не свърши този в резервоара.Нито лампа светна нито някой ме потупа по рамото да ми каже,че ми свършва бензина :hilezh: сигурно докато са сглобявали 100-ците е имало някоя мацка механик и са се заплесвали хората :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам,че 100-ците нямат.Специално си взех 10 литра бензин и карах докато не свърши този в резервоара.Нито лампа светна нито някой ме потупа по рамото да ми каже,че ми свършва бензина ;) сигурно докато са сглобявали 100-ците е имало някоя мацка механик и са се заплесвали хората :flipoff:

Колега, повече недей да си правиш такива експерименти с свършване на горивото, ако не ти се сменя помпа. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята няма лампа за резервата за съжаление ;) , а си е хубаво да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на 100-така какви лампи му светват при подаване на контакт?

При мен светват лампите за: маслото, спирачките, акумолатора, температурата( нивото на антифриза) абс-са, аербеците и май толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...