Jump to content

Коя от двете А6-ци да взема?


Коя от двете А6-ци да взема?  

233 гласа

  1. 1. ????? 2004 ????? ????? 2005

    • ?6 3.0TDI Quattro 2004
      77
    • A6 3.0TDI Quattro Avant 2005
      156


Recommended Posts

Точно се навих за седана, щото има ел. седалки, махагон и нормални джанти....

аванта седалките са му плат и кожа, а и с тези 19" ски, как ще се кара незнам, трябва да ги продавам, ама никой няма да ги купи :)

Ако ще е Ауди, то нека да е авант и quattro :o ...

Няма друг такъв дизайн :hilezh: ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 483
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз както повечето колеги отгоре гласувам за Авант-а ,защото предпочитам конби-то и от др страна това изглежда хиляди пъти по добре от сивото седанче. Но както всички в този форум знаят Влади не си човек лишен от вкус , взимай това което е на твоето сърце все пак на теб ще ти доставя удоволствие. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз както повечето колеги отгоре гласувам за Авант-а ,защото предпочитам конби-то и от др страна това изглежда хиляди пъти по добре от сивото седанче. Но както всички в този форум знаят Влади не си човек лишен от вкус , взимай това което е на твоето сърце все пак на теб ще ти доставя удоволствие. :)

абе щях да взема един седан, ама го продадоха :o

то всяка кола изглежда различно при ауди, то не са цветове не е чудо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отказвам се от нея

То как няма да се откажеш братче.... :hilezh:

По темата:

Гласувах за седана, макар и да съм почти сигурен, че ще вземеш аванта... Наистина на аванта визията му е по яка! Но понеже не става въпрос за мен и чисто практически мога да се изходя: километрите и липсата на печка са в полза на седана. Освен това ще висиш доста по малко по автомивките със светлия цвят. И плюс това на аванта левия фар е изпотен :hilezh:

НО!

Ако го зимах за мен, щях да взема аванта. :stupid:

Ей човече супер ти завиждам :flehan:

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Джантите на седана са смешни пред тези на Авант-а, но от друга страна аз не бих ги оставил(да не се наложи принудително да ги сменяш)

2.Махагона ми седи некси натруфено, алумина е по стилен :hilezh:

3.стъклен шибедах - не съм виждал такъв - поголям ли е от стандартния или не(демек панорамен)?

4.S-line - тука няма какво да си говорим...

5.Авант-а е наистина мнооого готин за мен, някой обаче ще кажат точно обратното

6.Кожа +плат е по-практично, щото както каза един колега по-горе едва ли не трябва и ти да си с кожен панталон да не се плъзнеш при рязко спирачка...

Седан:

1.Смяна на скоростите от волана - това е много готина екстра - но не е болка за умиране

2. 40 000 км. са си 40к, демек много са дори и за такъв клас автомобил

Авант или седан - за мен резултата е 6:2

Успех, и да дадеш по едно кръгче после :hilezh:

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владе, така нема да стане. Опитай се сам да решиш!

Виж как мина при мен чуденката! Половината форум ме съветваше да се метна на аванта, но аз най-добре си знаех от кое имам нужда и въпреки, че уважавам мненията им, поръчах седана. Също ме съветваха и за кола карана, а не нова, НО аз си знам, че винаги съм искал напълно нова и такава избрах. Вслушай се в себе си и ни зае.и нас! Всеки си има вкус и предпочитания, но все пак ти ще си плащаш вноските и трябва да го правиш с кеф и желание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...но комент относно отказа от мазда, но при положение, че пак си се върнал в правилното русло,

на правилното място, не мога да не те поздравя за избора

...това съм сигурен кара много хора от клуба да са истински горди с преданни пичове като теб на

идеята АУДИ..при положение, че си извоювал добър статут и мнението ти е капацитет в този форум !

..ще се радвам да се запознаем понеже знам си виждал моята кола при предишния собственик,

..сигурен съм, че бих научил нови неща за любимата марка автомобили .

Успех при избора....Ауди фуреа !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Avant-а. Уникален е. И по-бързичко да идва ти пожелавам, че то не беше умуване, не бе чудо, а предполагам ти е писнало вече. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Avant-a определено повече хваща окото,но пък седана има доста добри глезотийки...труден избор.Но аз ще дам още един глас за Аvant.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седан - седан-а си е седан - който кара знае :hilezh:

Скорости на волана - също кефи. Аз не бих зе замислил. Пък и само на 118к километра ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей таз хубавица ми ляга на сърцето

009416351.jpg

009416343.jpg

009416356.jpg

009416349.jpg

Има сите екстри дет искам, 20 900 Евро, на 142хил.км, 2005

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...