Jump to content

Коя от двете А6-ци да взема?


Коя от двете А6-ци да взема?  

233 гласа

  1. 1. ????? 2004 ????? ????? 2005

    • ?6 3.0TDI Quattro 2004
      77
    • A6 3.0TDI Quattro Avant 2005
      156


Recommended Posts

На deliveryman,Stany76, Spunky, viessman,donceff,Cherepaha, didoya,johnny, Toledo,tsvet40,Chiburashka,Gecata,Speedyman,trespasser и др.(дано не съм изпуснал някой)

и на всички колеги включили се с коментари по темите, със съвети, задоволства и критики.

Един от коментарите в твоя тема ми докара Warning от 33% от колегата tsvet4o и решението да "скоча" на Lancer.... :flipoff:

Много як аФтомобил си избрал и ти пожелавам 1млн. безавариини (поне)...

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 483
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Един от коментарите в твоя тема ми докара Warning от 33% от колегата tsvet4o и решението да "скоча" на Lancer.... :hilezh:

Много як аФтомобил си избрал и ти пожелавам 1млн. безавариини (поне)...

:)

нали имаш още 66 свободни точки + 1 за безсмъртен :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на:

martinich (Марто) - за дето ме плю наяве и на лични, но ме върна в правата вяра :P

А мене кой ще ме върне в правата вяра :hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Еми честита придобивка. :) Колата изглежда УНИКАЛНО. :bia::hilezh: Почти като Мазда 6, но малко не и достига. :blink:

П.П. Казах ти и преди. Радвам се, че направи най-правилния избор за автомобил при наличните средства. Маздата не е лоша кола, но само като се замислиш за вървежа, който ти предлага 3.0ТДИ в комбинация с комфорта, който ти предлага автоматика и сигурността от quattro-то, просто няма какво повече да говорим.

Колата е един път! :P Още веднъж честито! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Ееех браво на теб.

КАто тръгнеш да я продаваш, ако може да се наредя пръв на опашката! :(

Сериозно! :bia:

Много безаварийни и честито!!!!!!!!

И да я поддържаш и глезиш ПОНЕ като предната ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колата, супер е, няма да и гледам вече снимките да не взема да я урочасам!!!

КАто тръгнеш да я продаваш, ако може да се наредя пръв на опашката!

Изпревари ме колега ... :f_ck_you: 2-ри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотна,добре,че направи правилния избор.

Когато аз взех моята имах чувството,че е жива.

В общи линии така е автоматизирано всичко,че твоята отговорност се ограничава в шофирането.

А и S-line е. ............. :f_ck_you:

П.С. Не е adaptive key a advanced key :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.

Това е колата която бих си купил и аз.Тъмносиня със светлокафяв салон и светлокафяви апликации от дърво.

И най вече правилният мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много е готска. ;)

Ще ми липсват твоите теми - Мазда или Ауди ; Синьо - зелената или Тюркоазената ; Седана или Аванта... :hilezh:

:hilezh:

и на мен ... честно ... :(

Специални благодарности на:

martinich (Марто) - за дето ме плю наяве и на лични, но ме върна в правата вяра ;)

:f_ck_you::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Мисля, че направи правилния избор! :f_ck_you: Макар и по мнооооого труден начин... Като знам как аз си купих колата и направо ме хваща срам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една честитка и от мен Влади много безпроблемни км ти пожелавам ,много радост и адреналин и по малко срещи с Люлинските дупки. :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една хубава кола за заглеждане всяка сутрин на път за работа :hilezh:

Чудесна е! Със здраве да я караш и да те радва до последно! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Ще ми липсват твоите теми - Мазда или Ауди ; Синьо - зелената или Тюркоазената ; Седана или Аванта... :)

:bussi:

На мен пък няма да ми липсват :blink:

първо катоя видях и прочетох ,че е тъмно синя, а вътре "лайняна" и си викам баси късмета. Замотах се пак половин ден и се чудих дали ми харесва или не. Момчето се обади от Германия и вика, взимаме ли я. Предвид това че щели да я гледат на другия ден и това че изпуснах вече три си казах "взимам я, е... съм му м....."

После се замислих, че всъщност цвета си е черен, но с нюанси на тъмно синьо, а салона е "лайнян" основно заради светкавицата на апарата.

Цвета е по тъмен. Махагона светлия - винаги ми е бил странен и неприемлив, докато не го видях наживо ( в А6-цата от Софавто). Особено на директна слънчева светлина става като металик. Впечатляващ е и различен от стандартните сребристо и тъмен махагон.

Надявам се наживо да изглежда добре цялата комбинация. Изобщо ауди правят невероятни маниящини, които те грабват.

Евала на човека, който я е конфигурирал. Явно е бил ауди маниак и ценител, като нашия Тони. :hilezh:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен автомобил.

Сърдечни пожелания за да ти носи много радости.

Въпреки че гласувах за аванта,мисля че невиждам какво повече може да иска човек от една кола.

Това само ауди го умеят.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито отново :blink:

Пак си №1 във форума с най добрия автомобил :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито отново :bussi:

Пак си №1 във форума с най добрия автомобил :hilezh:

да бе да, кога пък съм бил с най-хубавия автомобил?

има доста яки колици, ама май не идват по срещите :blink:

най яката кола, която поне аз съм виждал е на sashoturboA6,

имам снимки за доказателства. А8 дълга база 4.2, черна с бежов салон, всички екстри и никелирани 20 цолови джанти. Мен ми падна шапката

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ги тези снимки на А6-цата на адаша в компа. Прав си че става невероятно, но няма да я пипам. Това е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владииииииииии! Оправи настроението за целия ден! Уникално! Немам право на толкова човечета да сложа тука 1000х :bussi:

Страшно се радвам, че все пак намери кола на която да се кефиш и ти, не само ние! Искрено се надявам скоро пак де не чета такава тема поне от теб! Това е колата! :blink: Да си жив и здрав да си караш и тя да е здрава и да ти доставя само удоволствия без странични ефекти! :D:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...