Jump to content

mp3, i-pod, gsm...... към AUDI concert, gama,chorus...........


maximoff

Recommended Posts

Здравейте, аз имам някакво сиди VDO, та дали ще стане работата с него? Ако трябва ще кача снимки.Не съм на ясно точно къде трябва да се вържат кабелите от слушалките.

Само с тази снимка разполагам сега, тъй като колата не е при мен, ако трябват и други на платката вътре ще направя.

post-80867-0-38688000-1365623243_thumb.j

Редактирано от basko3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже как са успели да премахнат целия модул за касетката и да излъжат машинката да работи ето от този линк ТУК

При мен се появява проблем, че както си върви музиката от телефона, по някое време се чува някакво три или четирикратно пиукане и касетофона спира да възпроизвежда музиката. Трябва да го изключа и включа за да тръгне наново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капитане, не става, брат. Играхме доста колеги по този филм, но не се получава. От снимките на твоя линк виждам две неща.

1то е ,че на механиката е друго управлението и не е като при нашите на който съм правил до момента (за първи път виждам такова).

2то е , че те са правили някакво тяхно си управление за да подлъжат,че касетофона има касета.

Най-лесно е да има работеща механика :zustimm:/>

Здравейте, аз имам някакво сиди VDO, та дали ще стане работата с него? Ако трябва ще кача снимки.Не съм на ясно точно къде трябва да се вържат кабелите от слушалките.

Само с тази снимка разполагам сега, тъй като колата не е при мен, ако трябват и други на платката вътре ще направя.

мързел ли те е да прочетеш темата :steinigung:/>

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, не съм прочел цялата тема. До 10 страница съм прочел, но не вярвам да има информация точно за моя модел cd, все пак се извинявам, ако греша.И ако някой ми каже дали ще стане и как, ще съм много благодарен.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, още на 2ра страница се казва, че на ЦД не става магарията.Както вас ви е мързи да четете и мен ме е мързи да пиша едно и също. :bia:

Става на почти всички касетофони, но на ЦДта НЕ СТАВА и съм го описвал в темата на много колеги.

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, мерси за информацията. :bia:/>/>

Значи, не може да се постави диск със записан празен аудио файл и така да се сложи 3,5 милиметров жак както при касетофоните?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристигна тази джаджа на 12v подобна на коментираната от Елимекс.

Като цяло звука не ми харесва сравнен с радиото,доста по зле е.Ако усиля малко повече, едно че криви и натисна ли пауза чувам онзи характерен звук/шум ...все едно съм пуснал касетка,но няма записана музика.Песните са 320kbps.Ako се слуша леко без да се усилва,може да се изтърпи с изключения.Не може да се превъртат песните.За сега го сложиш под волана където има място за документи,удължих диодчето за дистанционно приемане че там долу нищо не хващаше.Предполагам дисплея може да се удължи и да се изкара на по-удобно място без да се вижда целия модул.

Искам да попитам,тези устройства като AnyCar и др. като качество на възпроизвеждане по-добри ли са!!!

Един познат продава PIONEER USB ,те буксите на Ауди chorus стандартни евро букси ли се водят понеже май PIONEER e със стандартна евро-букса.Идеята е да пробвам как звучи а не да взема и да търся сервиз.

Редактирано от djbran
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качеството е много по-добро в сравнение с това от ФМ трансмитер. Но все пак говорим за МП3 формат, при който думата качество не се връзва съвсем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Вече съм с Концерт на комбито..разликата в звука е..... майко ! Какво видях обаче на един авер.Гледам с Ауди Чорус и има един кабел стърчи от касетника.Викам му как го ползваш бе...и за мое изумление са го вързали към FM трансмитера.В момента в който пусне радиото в режим AM и се чува звука от телефона.Ако искам такова връзване...как се осъществява?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ясно. А дали концерт свири по-добре от чорус?

Sent from my Nexus S using Tapatalk 4 Beta

 

Аз смених Chorus 2 с Concert 2, и не знам дали си въобразявам или е истина, но сякаш при Chorus-а басът беше по-мек и по-приятен и като цяло ми харесваше повече звука. Но дори и да не си въобразявам, разликата е незабележима. Не изключвам вероятността и да е до настройки.

Иначе по темата, снощи ми монтираха модул и съм повече от доволен! Препоръчвам горещо на всички, които искат да си запазят таблото в оригинален вид. Модулът стои скрит зад таблото, излиза кабел за usb флашка в едно ъгълче на колата. А най-якото е, че освен че има bluetooth, освен че през него плеърът се свързва с телефона и плейва музиката от телефона ви, ами и командва песните през бутоните на таблото. Това удоволствие ми струва 190лв с монтажа. Не е най-евтиното нещо на света, но звукът е добър, има гъделчета и не си играете да отваряте нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде го взе модула колега?

Sent from my Nexus S using Tapatalk 4 Beta

 В Хладилника, на края на Черни връх, точно зад Speedy. Ето и линк - http://gromaudio-bg.com/index.php?option=com_content&view=article&id=53&Itemid=59 . Имаше два модела, със и без блутуут, но разликата в цената беше малка, така че твърдо препоръчвам този СЪС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поръчах този модул.

Още не съм го слагал и не мога да кажа нищо.

Незнам как става самото превключване на  от Radio/CD към AUX?!

Предполагам като се подаде звук към входа му автоматично се включва,но незнам.

Става въпрос за Audi Symphony ll.

Преди време колегата maximoff ми беше правил един Chorus ll,но ме дразнеше постоянното  въртене на касетата и затова реших да пробвам с модул симулиращ чейнджър.

Просто търсих възможно най-евтиния вариант и попаднах на този сайт.,

Като го сложа ще пиша отзиви за модула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте колеги.

Дойде време и аз да се похваля с нова придобивка на моето ауди :)

Днес бях за първи път в сервиза на колегата Buzzi,за поставяне на AUX на моето Chorus-е,стана перфектно с едно mp3 2Gb включено към aux-а.

Ако на някой му предстой подобна манипулация това е човека който ще свърши работа.

П.с Още веднъж благодарности към Buzzi,както ти казах днес,ще го запомня този сервиз.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам Ауди А6 2003г с голямата навигацея Navigation plus-D има и CD ченджер отзад в багажника.ще ми вьрши ли работа този модул,да гедам видео чрез Gsm ,да провеждам разговори шофирайки?Благодаря предварително....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги , вчера си купих това нещо от , ЕЛИМЕКС , някой може ли да ми каже как да го вържа към ЧОРУСА ???

post-82508-0-78728300-1379495219_thumb.j

post-82508-0-00460400-1379495224_thumb.j

post-82508-0-23692800-1379495228_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото не става само с писане.

Трябва да го захраниш със съответните волтове които предполагам са 5в., но ние по снимки незнаем колко са . Да му изведеш ляв и десен канал и тогаз да го свържеш за касетофона.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...