Jump to content

А6 АБЦ 2.6 срещу БМВ 320и


Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм на мнение че ще го биеш със малко. Оборотът на А6цата е "по-плътен", имаш по-голям въртящ момент използвай го. Бъди безупречен в гонката и ще го биеш според мен. ПП А6ца не съм карал ама 320i е36 97' съм карал и си я бива, ама е мудна в ниските обороти на редовия шестак му трябва да се развърти хубаво за да пробега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бензина то е ясно, кажете къде е най-хубав, само? :-)

Тъкмо се чудих какво друго мога да сваля освен резервната гума.. :hilezh:

@TURBO_maniak, говоря за 320ка все пак и аз съм карал 320ка и имам 520ка това скоростите на предавките.

За точковането и аз имам кураж, па да видим. Ако се сещате за някой друг жокер подсказвайте :-)

Че и покрай теа празници съм станал близо 100 кила..

Спадни гумите на BMW-то на твоя приятел ,но малко да не си личи и му позапуши ауспуха с нещо

Така гаранция ще го биеш :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силата принципно на сух път е в предимството на задното задвижване тоест Мерцедес и БМВ имат голям + но ако ти е куатро А6-цата ще го отнесеш като бръмбар сламка :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спадни гумите на BMW-то на твоя приятел ,но малко да не си личи и му позапуши ауспуха с нещо

Така гаранция ще го биеш :)

Може също да помогнат и следните неща

пясък в маслото

рециново масло

английска сол

:bussi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ-то ще те бие. Пускал съм се в това упражнение докато карах Ауди 100 2.6.

Бимата върви с малко повече, но достатъчно.

Все пак това е вид спорт и всичко е възможно. Някой да изцеди техниката на 110%, друг на 70% :)

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БМВ-то ще те бие. Пускал съм се в това упражнение докато карах Ауди 100 2.6.

Бимата върви с малко повече, но достатъчно.

Все пак това е вид спорт и всичко е възможно. Някой да изцеди техниката на 110%, друг на 70% :hilezh:

Ще го бие 0-60, ама от 0-100 май няма да може ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, че BMW-то ще го бие е 99% сигурно, 1% е ако ония е некадърник....

Ама аз за сефте чувам. че 6-тиците ги правели за драг :lol:

Ако говорим за 100+ вече ще се променят нещата ....

Пак казвам!!! А6 е с друга цел направена!!!

П.С. Както е модьерно - Таргер групата е друга на 6-така :hilezh:

Редактирано от cyberhill
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо смятате, че след 100км/ч ще се променят нещата?

заради въртящия момент ли?

нищо няма да се промени до максималната скорост, която би трябвало да е еднаква.

пробвайте и ще се разбере, няма какво да се гадае на хартия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за гонка извънграда съм се пробвал срещу 320ка купе и не беше много интересно, направихме 2-3 изпреварвания заедно, но тъй като бях зад него направо можеше да мина през него, след изпреварванията на права отсечка тръгнахме здраво напред и на 130 някъде се изравнихме, след което с лекота го задминах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм се пускал поне с три-четри 320ванос купе и ги бия с малко

мойта е 1.8Т

ама това след чипа ли??? на мен са ми се опъвали 318ис, но 320....поне на мен не ми се случвало след 2-ра предавка да е до мен.

имам и загуби от такива мероприярия, но това си е от моята некъдърност...превъртам предните гуми...и така изпускам старта...до следващият светофар не мога да компенсирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама това след чипа ли??? на мен са ми се опъвали 318ис, но 320....поне на мен не ми се случвало след 2-ра предавка да е до мен.

имам и загуби от такива мероприярия, но това си е от моята некъдърност...превъртам предните гуми...и така изпускам старта...до следващият светофар не мога да компенсирам.

Преди чипа

Значи пускал съм се на Военна рампа и при старта ме дърпа с една кола обаче до края аз го минавам с една кола

Бих и едно Е46 купе 2003 320d 150к.с. пак с една кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама това след чипа ли??? на мен са ми се опъвали 318ис, но 320....поне на мен не ми се случвало след 2-ра предавка да е до мен.

имам и загуби от такива мероприярия, но това си е от моята некъдърност...превъртам предните гуми...и така изпускам старта...до следващият светофар не мога да компенсирам.

С на един приятел пасата 1.8т едно бмв 1.8 ис го разкатах,доста очевадна разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С на един приятел пасата 1.8т едно бмв 1.8 ис го разкатах,доста очевадна разлика.

турбото си е турбо....не сме самолети, но върви доста прилично 1.8Т...повече от колкото им се иска на някои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо общо няма вървенето на 1.8Т с това на 318is и 320i АНУС. Последните две като за атмосферки са голяма сила, но пред турбото всичко свежда глава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета аз с АДР 2 пъти съм се пускал с 2 318 ис-ки.Едната я цапнах с половин кола,а с другата бехме наравно.Къде слагате 1.8 т до таа кола нз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо смятате, че след 100км/ч ще се променят нещата?

заради въртящия момент ли?

нищо няма да се промени до максималната скорост, която би трябвало да е еднаква.

пробвайте и ще се разбере, няма какво да се гадае на хартия

При БМВ-то е по-голяма максималната скорост, по каталог :flipoff:

Ама нали се сещате че тия мотори са никасилови? Така че отдавна не е 150 коня тва нещо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

турбото си е турбо....не сме самолети, но върви доста прилично 1.8Т...повече от колкото им се иска на някои

При нас 'Nm' са малко повече и до колкото знам BMW-то е малко по тежко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че 2,6 не е за гонки. Това че има мощ, не трябва да подлъгва. Като цяло двигателя си е тромав.

кефа е в равномерната тяга. Винаги съм му се кефел на това :flipoff:

Имам добри впечатления от 318is на БМВ - пъргав мотор и мисля по-върви от 320.

имам познат с 318is купе, но твърди че двигателя му бил 1,9 а не 1.8. Един ден си направихме една дръпка с бившето ми А6 1.8Т Quattro и колите вървяха абсолютно наравно до към 130км/ч, по нагоре нямаше накъде :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аудито ще го отнесе, парвил съм го това упражнение вече със зет ми (320, е36, 150 кс), първите 100 м. дръпва с 1 кола, след това прогресивно изостава. На 160 се спряхме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...