Jump to content

GUMBALL BG е факт! Започва записването!!


Recommended Posts

Колеги,

дойде време за записване!

Ето и официалните правила,които трябва да знаете! Записването започва от утре,но утре ми е много натоварено и няма да мога да влезна във форума.

GUMBALLBG

Записване : 18 Март

Краен срок за записване : 30 април

Брой коли участници : 101

Дати: 5-7 Юни

Събиране - 9h на площад "Ал. Невски"

Тръгване - 10h

Ден 1

Дестинации: София; Пловдив; Стара Загора,Нова Загора; Бургас - официална вечеря и купон по случая!

Ден 2

Бургас; Варна; Шумен; Велико Търново - официална вечеря и купон (предполага се ,че ще се пристигне по-рано,така че всеки ще е свободен да разгледа)

Ден 3

Велико Търново; Ловеч; Плевен; Враца; Монтана; София - събиране на площад " Ал. Невски "

Всеки ,който изяви желание може да получи карта за намаление на горивата от Лукойл. Достатъчно е при записване да отбележите ,че искате. Хубаво е и да отбележите приблизително с колко пасажери ще пътувате. (пример: Анатоли Пенчев от София кола : алфа ромео 145;ауди а3 + 1 пасажер(2-3) - карта за намаление))

Забележка :

1.ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА GUMBALLBG НЕ ПОЕМАТ РАЗХОДИТЕ ПО ХОТЕЛИ ,ПЪТ И ЗАБАВЛЕНИЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ!!!

2.Всички участници използват услугата на един и същи ходел,за да може да се проведе мероприятието и замислената вечеря!

3.Всички участници в Gumballbg са задължени да внесат от 20 до 30 лв такса(предстои да се обсъди,но няма да е повече от тeзи суми!),според която ще получите фланелка + стикер за колата Ви!

4. ТОВА НЕ Е РАЛИ!ПОРАДИ УСЛОВИЯТА ,С КОИТО РАЗПОЛАГАМЕ НЕ МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМ ТАКОВА! Поне за сега Не сте задължени да се движим в пакет,така че по-бързите няма да са спирани

5. ХОРАТА ОТ ПО-ДАЛЕЧНИТЕ ГРАДОВЕ ДА НИ СИГНАЛИЗИРАТ ЗА ТЯХ ЩЕ ИМА РАЗЛИЧНИ ВАРИАНТИ!

За записване,контакти,въпроси и организатори:

Стефан Любенов - тел. 0888437124 e-mail : breaker__@abv.bg Може и на лично тук във форума!

Георги Полежанов - тел. 0889590447

Скоро ще има и сайт,на който ще може да се записвате!

Гарантираме ,че информацията предоставена от Вас няма да се използва за нищо друго освен по предназначение!

http://video.data.bg/41/Спорт/71834/gumball_bg

post-7029-1237475132_thumb.jpg

Редактирано от Veselin Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

ето и сайт ,на който ще можете да се запишете и да коментирате във форума!

http://sitekreator.bg/gumball/index.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли колеги от форума на GUMBALLBG. Аз лично бих се включил но за съжаление няма как да прогнозирам от сега служебните си ангажименти за 5-7 Юни. Иначе инициативата ми допада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на GUMBALL не е ли да се събират само екзотични, много бързи и много скъпи автомобили? И то много често на известни личности който биват поканени за това събитие... Може и да греша, но такива спомени са ми останали от това което съм гледал по телевизията преди години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на GUMBALL не е ли да се събират само екзотични, много бързи и много скъпи автомобили? И то много често на известни личности който биват поканени за това събитие... Може и да греша, но такива спомени са ми останали от това което съм гледал по телевизията преди години...

И аз такова нещо си спомням

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да сте го обмислили добре, защото организиране на мероприятие с подобен мащаб изисква зверска организация и покрай него винаги има неприятности от рода на катастрофи, аварии и т.н. 100 коли в колонка с динамично настроение не е за подценяване, по който и да било път. Преди години имаше идея истинското Gumball Rally да минава през България и дори да се преспива тук, но поради инфраструктурни пречки организаторите се отказаха в доста ранен стадии. Това, което се опитвам да вметна е, че оригиналните Gumball имат контакти в България, които едва ли ще пропуснат изява от подобен характер, а съм сигурен, че организаторите на оригиналното са добре запознати с правата над подобно събитие с тяхното име.

Редактирано от Sir T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е доколкото прочетох това няма да е състезание апросто нещо като почитна обиколка с цел веселба и забава. То и името е различно "gumballbg" а не "gumball". Така че едва ли ще се стигне до съд за авторски права.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се публикува списък с колите, заявили участие? Изисквания към колите ще има ли? Според мен трябва да има ограничение и да не се допускат коли под определена мощност или работен обем. Не може 5-6 литрови машини да се състезават с 1.1 - 1.2. Мислено ли е по този въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам колеги!!! Не бях в България тези дни.Идеята наистина не е рали и по този случай решихме да го преименуваме на "ROADTRIP BG/ПЪТУВАНЕТО " За колите също решихме ,че не трябва да ограничаваме,за да може да се съберем повече хора. Предполагам ,че едва ли ще се запишат хора с 1.3, 1.4.. мотор ,но ако има мераклии да заповядат :hilezh: Идеята е ,колкото повече коли и хора се запишат до последния срок,толкова по-евтино ще ни излезе цялата веселба. Хотелите искат народ да има и са склонни да ни направят отстъпки. За да видите колко хора са се записали до момента ,а и ако имате желание да се запишете и Вие :http://sitekreator.bg/gumball/index.html - това е сайтътАко някой има въпроси да ми пише или тук ,или лично. Вече всеки ден се следят всички форуми,защото навсякъде е пуснато.Моля всички,рекламирайте събитието,за да се съберем повече хора :blink:

Надявам се да сте го обмислили добре, защото организиране на мероприятие с подобен мащаб изисква зверска организация и покрай него винаги има неприятности от рода на катастрофи, аварии и т.н. 100 коли в колонка с динамично настроение не е за подценяване, по който и да било път. Преди години имаше идея истинското Gumball Rally да минава през България и дори да се преспива тук, но поради инфраструктурни пречки организаторите се отказаха в доста ранен стадии. Това, което се опитвам да вметна е, че оригиналните Gumball имат контакти в България, които едва ли ще пропуснат изява от подобен характер, а съм сигурен, че организаторите на оригиналното са добре запознати с правата над подобно събитие с тяхното име.
Така е наистина колега,точно затова не си позволяваме да пуснем рали по пътищата ,за да се предотвратят евентуални инциденти.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе казано: Анус пътна артерия да визуализира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,така е.

Тук става въпрос за разнообразяване на ежедневието,да се попътува (макар и без причина), да се позабавляваме, да се разменят контакти и накрая на всичко това да починеш един ден и да си пуснеш касетата със запис и да кажеш "Готино беше"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте, в това ви начинание има идея само ако има зверски изисквания за колите. С две думи - supercars only! Иначе ще е тъжна гледка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vyper,

и ние искаме да е със супер коли,но не става :hilezh: Ако се разчуе,догодина може и с такива коли да го направим,но сега идеята е просто да сме повече народ,за да може да се разчуе. Засега обаче идеята е да направим мероприятието съвместимо с възможностите на повечето хора. Независимо какви коли има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И аз се изсилих кат бос циганин на сватба...

То предния пост бил преди 20 дни. На форума на събитието 11 записани и 5 коментара. С тая организация няма да съберете фераритата и лаборджинитата в БГ.

А колкото до Gumball, там може да участва всеки, който плати входната такса. Тая година е 44 000 $. Ако ще и Голф 2 да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Темата е стара, но преди малко гледах това:

http://www.youtube.com/watch?v=pnWyj3n6Nkg

и това:

http://www.youtube.com/watch?v=VvIwT9i4umc

и съм на мнение, че тази простотия, която за мен е възможност за богатите да правят каквото си искат необезпокоявани, да застрашават животи и да убиват трябва да се забрани! На единия клип се вижда как Хамър се разминава по много опасен начин с кола на обикновен човек - бихте ли искали вие да сте срещу Хамър-а или на мястото на Голф-а от втория клип.

Чудя се кой болен мозък е разрешил нещо подобно да съществува :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...