Jump to content

Recommended Posts

Препоръчаха ми това масло и искам да ви попитам,който го е пробвал да каже какви са му впечатленията, че утре трябва да сипвам от него :hilezh:

Редактирано от bobka7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм с такова, колега, нямам оплаквания, още 1000 км и ше го сменям.

Преди това бях с Unil 10W40, с него май моторчето изобщо не се чуваше :hilezh:

Май пак такова ще сложа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 000 км на Мерцедес-190 + 3х 10 000км на В4( АСЕ) - никакви оплаквания и проблеми с маслото! При В4-ката съм доливал около 0,5л за цикъл(до самяна) . Последната смяна , преди около 2 000км сложихме пак "Титан", ама синтетика( Titan-syn mc - 10w-40) , като преди това бях с полусинтетично

( Titan -carat mc -10w-40) .

Редактирано от hhris08
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам наблюдения,карам с КАСТРОЛ МАГНЕТИК,но имам приятел от форума на БМВ само такова си налива и бил доволен ............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам с такова масло АСЕ 2000/16 и трябва да знаеш че това масло е на доста високо качество

Същото се слага на бързо оборотни двигатели и веднага се подобрява работата на мотора

Маслото е немско и твоето АУДИ ще му се зарадва доста

Цената му е към 65 лв./5 л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам с такова масло АСЕ 2000/16 и трябва да знаеш че това масло е на доста високо качество

Същото се слага на бързо оборотни двигатели и веднага се подобрява работата на мотора

Маслото е немско и твоето АУДИ ще му се зарадва доста

Цената му е към 65 лв./5 л.

Толкова го платих с филтъра,вече 1000 км. съм минал с него.И шума от хидр.повдигачи който го имаше преди смяната,изчезна окончателно.Двигателя жужи просто кеф ми прави
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втори път вече слагам такова масло и съм адски доволен. На 10 000 км не съм долял нищо, а и двигателя си работи перфектно. Препоръчвам го на всички. Стига да е истинско разбира се, че тук ментета много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам с такова масло АСЕ 2000/16 и трябва да знаеш че това масло е на доста високо качество

Същото се слага на бързо оборотни двигатели и веднага се подобрява работата на мотора

Маслото е немско и твоето АУДИ ще му се зарадва доста

Цената му е към 65 лв./5 л.

:hilezh: Ако производителя разбере за теб направо ще ти изпрати едно варелче с вълшебното масълце . Може пък и да бива маслото , но такива глупости от сорта "подобрява работата на мотора" и т.н. е смешна работа колега . Castrol , Motul ,Mobil и тем подобни боклуци се тресат от страх - Titan-а ги разпиля направо ;) Между другото сега на мода е другото немско чудо LIQUI MOLY с вълшебната добавка . Харесала му на българина цената и се самонавиват един друг , че по-хубаво Масло просто нема .

На тази цена / 65 лв./5 л./ примерно е TOTAL Quartz 7000 ,но то пък не е немско и АУДИто , може да не се зарадва доста ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естесвено че само немско масло бих сложил на немската си кола dnd :hilezh:

и най-вече на тънкана ко идва,че това май е основния критерий.Ей това не мога да го разбера,има си няколко марки на производители на масла,които са си най-добрите в бранша и току цъфне някоя тема ама примерно масло лемфьордер хубаво ли е или там някаква подобна простотия и всичко за едни спестени 30-40 лв. на 15 хил.км.,ами не си струва според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно немските масла не са много добри, понеже немците нямат нефт. Правят ги от стари отработени масла. За тва и цената им е ниска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от Мотул и старшно разочарован от Кастрол.... Репсола по го биваше от Кастрола... а знаете на Кастрол раЦинг каква е цената за Литър... :)

Редактирано от Coupe 2.3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност,какво значение има от какво го правят маслото,след като си върши добре работата? А, и как може нормалния БГ потребител да знае от какво са направени другите , "истински" масла?

Предполагам,че 60-70% караме "таралясници" , "кочини" и .....т.н. с приблизително известен пробег. При такава ситуация е нормално да сме доволни,

когато на поносима цена получаваме добро качество ! А това ,че швабите нямат нефт и затова може би маслата им не са ......както трябва-ще го помня дълго,поне 40 години , докато свърши всичкия нефт! А, дотогава ще продължавам да се чудя , защо след като японците нямат доста от нещата, от които се правят автомобили все пак ги правят , при това добри?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:
Аз съм много доволен от Мотул и старшно разочарован от Кастрол.... Репсола по го биваше от Кастрола... а знаете на Кастрол раЦинг каква е цената за Литър... :)
АЗ от КАСТРОЛА МАГНЕТИК съм доволен ,но ТИ как усети разликата с МОТУЛ?Кажи и аз да сипвам от него....... :rolleyes:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че и аз бях ужасно недоволен от Кастрола /Castrol TXT/, докато не взех от АЦЕ-то /АСЕ/...сега карам с пълна синтетика автомобил на 12 години...немислимо досега, в предвид разхода на масло. До сега аудю не ми го е пипнало, а след 1500км правя 8000км и го сменям пак.

п.п. излиза малко реклама, ма си е факт...предното масло беше мотул, а преди това кастрол /не от колегата/...пълен шит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до вчера бях с титан 10w40.не е мръднало на пръчката за 10 хил.км. ,но ми прави впечатление ,че почна да пуши,към края.сега сложих Statoil LazerWay TDI 5W-40 .май е шведско,ама ще си проличи.тубата от 4 литра е около 60лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че и аз бях ужасно недоволен от Кастрола /Castrol TXT/, докато не взех от АЦЕ-то /АСЕ/...сега карам с пълна синтетика автомобил на 12 години...немислимо досега, в предвид разхода на масло. До сега аудю не ми го е пипнало, а след 1500км правя 8000км и го сменям пак.

п.п. излиза малко реклама, ма си е факт...предното масло беше мотул, а преди това кастрол /не от колегата/...пълен шит

Дедо му го бърка мноо благо, за 9К км 1 мм на щеката спад. :flehan: Тва никога не ми се беше случвало. :bia: А знаеш как я карам колата. Ся пак си зех. Тоя път дедо му бил забъркал още по-strong рецепта. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз скоро ше сменям масло и без съмнение ше е Castrol

без съмнение ше е от ACE

още един път му прая евалато за цените и качеството на маслата

жив и здрав да си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ш-ш-ш болен мозък как ще сменяш 5W/40 на 8000 км. ве, ти да не си луд! Аз на CLK-то карах 17 000 с него......

Ти ако искаш не го сменяй изобщо ве. Особено ако е Магнатека :littleangel:

Жокер 1: Магнатек 5W-40 НЕ Е СИНТЕТИКА :bussi:

Относно Лики-Молито - хммм... нека и други споделят :hilezh:

Жокер 2: Изобщо не се казвам Йовчо :bia:

А и няма основание да ми викаш така :stupid:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...