Jump to content

Recommended Posts

според вас ше тупнем ли такова или то мене ше ме тупне :hilezh:

Аудито е 1.8 не 1.0 :hilezh:

Редактирано от Vorsprung durch Technik 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

очаквам темата да стане весела :) Аз се пускал с такъв варел и с 318 и с ИС-ки ама де да видиме кво ше драсне народа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опааа... привидя ми се че бмв-то е 318 и почнах да пиша че ще те наклеца... ама то било 316... ако аудито ти е в добро състояние и ще ти гледа задния номер :) аз ония ден се гоних с една 318 ( не от старт ми ей така го застигнах по пътя.. ) и не може да ми избяга но не можах и да го мина... 160-170 и няма място къде повече да го натискам... общо взето ми харесва как върви тоя мотор макар че моя е бая издухан ;) на 3-та малко трудно влиза в червеното а на 4-та му е направо зор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обоснови се поне

Не можеш да караш... е, по-добър си от Любе...

Темата няма да стане интересна, понеже ще минат и ще я заключат. :flipoff:

Ачко, брат, лягай си по - отрано, че на сутринта е трудно ставането. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според вас ше тупнем ли такова или то мене ше ме тупне :)

Аудито е 1.8 не 1.0 :lol:

Ей само тия БМв-та са Ти в главата що не помелиш някой марцедес"конска" глава да видиш къв си бърз :zustimm::D

Не споменаваш коя година е тоя звяр 316 :lol: но ако е е30-36 на ускорение ще го биеш на макс може и да паднеш ако се постараеш ако е46 падаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей само тия БМв-та са Ти в главата що не помелиш някой марцедес"конска" глава да видиш къв си бърз :blink::blink:

Не споменаваш коя година е тоя звяр 316 :lol: но ако е е30-36 на ускорение ще го биеш на макс може и да паднеш ако се постараеш ако е46 падаш

е30 е36 е34 до 318 немат шанс срещу каруцата ми :blink: Драйварите им са много разочаровани след като се пуснем с такова :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачко като се метне на един аФтомобил и аФтоматично мощността му се повишава с 20 коня,ако е с АГУ и с 30 коня ако е сток вееее :blink:

Аз мислим ,че ше отупа пепеляка и на некое М3 :bia:

Имайки предвид ,че е четвъртък,очаквам силна роля от страна на Ангел,а утре и вероятно Vorsprung durch technik 4 или може би 5,зависи до колко продължи този дебат B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце не разбирам за кво мериш пи**и с тия БМВ-та.Земи си седни на гъ*а и си карай колата с кеф.После пуши от таблото,спукан ми е носача,тропа ми отлево,отдесно.Мирни малко стига рецерства,не остай волни птички и за нас.... B)

П.П.То е ясно,че тоя туч 1.6 ше го тучковаш с 2 икаруса,неска покарах едно такова,то е като 1.0 12V 3 цилиндрова корсичка ;) А на сичкото отгоре беше компакт,което се води най-лекото Е36 от моделната гама....

Редактирано от aleksander
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам как от беНве форума получават импулси и сигнали вече ,че някой говори лошо за техните коли и в най-скоро време ше има ответна реакция :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешни са ти настройките.

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=157888

Ибахти ПМ и 2.5 ТДС предизвика......

Тия мое му праат харакира,както са се настървили вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам как от беНве форума получават импулси и сигнали вече ,че някой говори лошо за техните коли и в най-скоро време ше има ответна реакция :)

Я съм луд сега ли го разбрахте бе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баща ми кара 80 1.8S и дори на гас тия нямат шанс само 318is и 320 моггат горе долу да драпнат, ь 318tds умират на светофара най-безславно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баща ми кара 80 1.8S и дори на гас тия нямат шанс само 318is и 320 моггат горе долу да драпнат, ь 318tds умират на светофара най-безславно

с ТДС ако се пускам требва да извадим свеща ма 4-ти цилиндър.Един ме плаши с чипнат такъв и кат ме повози сметнах,че нема нужда да си трошим колата и той после да си връща чипа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм знаел, че там ситуацията вери сириъз, но тоя ме окопа до глезените.

.Таа вечер един от вашите ми вика и той с такова 90 кс яйце вдигал на равно 210.Викам му чакай ве-ей сега ще взема една 318 ка бабангела 93 набор-а той еееее недей ми слага такива силни коли ...... ба си майтапа...... явно как върви 210-на крик само

Душичка караща Е39 TDS......... :);):) Немам по-любима секта от тия. Факт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм знаел, че там ситуацията вери сириъз, но тоя ме окопа до глезените.

Душичка караща Е39 TDS......... ;);):) Немам по-любима секта от тия. Факт!

Баце момците са у голема заблуда и ше им покажем,че е така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце момците са у голема заблуда и ше им покажем,че е така :bia:

Недей се занимава ве.... остави на големите да ти свършат мръсната работа.... недей да мъчиш и без тва измъчения мотор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ако е компакт шшнайска земе ти сипе може би. Не са чак такава трагедия като другите. Но с другите ще е интересно да присъствам на тази параолимпияда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ако е компакт шшнайска земе ти сипе може би. Не са чак такава трагедия като другите. Но с другите ще е интересно да присъствам на тази параолимпияда.

Компакта съм съгласен,че ще е интересно ма с другите нема да е никак интересно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...