Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тя тази тема не е за главен форум. Тук се пишат по-важни неща, има си раздел за консумативи.

Иначе ATE и PAGID мисля че сe монтират оригинално по колите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TEXTAR

Незнам за други,но на Б6 първоначалното вграждане са такива,а и като си купувам оригинални накладки от Ауди са TEXTAR.

Много съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TEXTAR

Незнам за други,но на Б6 първоначалното вграждане са такива,а и като си купувам оригинални накладки от Ауди са TEXTAR.

Много съм доволен.

Съжелявам ако съм сбъркал раздела.Благодаря за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато взех колата/Б4/,смених накладките с АТЕ.Предните бяха сменявани,задните обаче бяха оригиналните-АТЕ.Нещо обаче не ми хареса как спира и още веднъж ги смених-с Текстар.Сега съм по-доволен.Е,доволен е и човекът,на когото продадох малко ползваните АТЕ.

Иначе,за Текстар във форума съм чел оплаквания,че скърцат/свирят/.Аз обаче бих препоръчал именно тях.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TEXTAR били всъщност PAGID..... А с ПАГИД карам Аз... и са страхотни :D

Е щом караш ТИ....

Ясна е ралтата!

Следващите ще са Textar ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Паджид...

Последния път турих некво менте(макар че после ми викат АТЕ били) и заедно с дискове АцДелко и сега поскръцват..., мисля скоро да ги сменя(накладките)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TEXTAR били всъщност PAGID..... А с ПАГИД карам Аз... и са страхотни :flehan:
Иванчо, напълно си прав! :bia:

Преди 2 години мой приятел ме пита за накладки Текстар. Аз му викам Паджид е 1:1. Той вика - "не искам си своето".

Добре! :D

Взимаме Текстара, отпечатваме кутията с холограмния стикер и на накладките пише Паджид. :hilezh::rolleyes::hilezh:;)

Аз му казах: Сега разбра ли че пропуснахме по 2 бирички. :P

Pagid, Textar и Mintex са търговски марки на TMD Friction. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ползвал съм сигурно 6 вида накладки включително и тези за които пишете но ми е направило впечатление че износят ли се на половина тогава почват да просвирват.в момента съм с JURID на половина износени и пак като позагреят просвирват но спират перфектно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам досега защо нямаме тема в златния фонд /или поне аз съм я изпуснал/ за накладки

аз в момента съм пред дилема какво да поръчам за кочината и след доста изчитане все още немога да се спра на нещо конкретно

в момента на пазара съм намерил следните фрикционни матриали / модела за мойта става за В6 и за В5, повечето модели/

ТЕКСТАР предни /ТЕХ23018/ с цена 105,60лв и задни //ТЕХ23554/152// с цена 63,60лв Текстара са накладки за ОЕМ заместване, със средно до добро качество за автомобили, които не се карат спортно

textar_pads_t4069.jpg

EBC GREENSTUF / Предни Greenstuff sport upgrade pads (DP21483) 217.67 лв. Задни Greenstuff sport upgrade pads (DP2680) 109.40 лв/ ЕBC ЗЕЛЕН са накладки за спортни ентусиасти с не много бързи до средно бързи коли, характеризират се със добро спиране при много добре загрята спирачна система, но по отзиви на ползващи ги и при студени спирачки имат много добро спиране.

EBC-DP2291_m.jpg

FERODO RACING /наблягам на РЕЙСИНГ/ Супер спортни накладки с перфектно качество, подходящи за стрийт слипър /street sleeper/ при подходяща спирачна система и доброто им загряване тези накладки спират нечовешки, цената им също е доста привлекателна ПРЕДНИ FDS 1323 = 352 лв

ferodo_myyki.jpg

следващите по качество накладки не са обект на нашия разговор, защото става въпрос за замяна на цялата спирачна система и тн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Паджид...

Последния път турих некво менте(макар че после ми викат АТЕ били) и заедно с дискове АцДелко и сега поскръцват..., мисля скоро да ги сменя(накладките)!

Смени АВТ то. :hilezh:

И не бяха АТЕ, а МАФ. :gut: Тези, които аз ти слагах.

А тези, с които си в момента не скърцат, ми направо стържат, да ги е*е кон.

Мисля, че сегашните са менте, приятелю.

За мен текстар са много добри накладки, имаше и нещо от рода на WМT, което също заслужава уважение.

П.с. оффтопик

Любе, кога ще смениш онзи маркуч, да те вземат мътните? Ще си го взема обратно, да знаеш... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pagid не стържат, разпрашават се и при маневри направо тритракват от доброто триене :hilezh:

Все едно когато си движиш пръста по идеално обезмаслена повърхност

Не знам дали има по-добри, оня ден карах едно ново Пежо 308, имаше по-чувствителни спирачки, което не значи че при натоварване спират добре... ама знам ли, може да са по-добри спирачките, може и да е само от по-мощно серво

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... може и да е само от по-мощно серво ...

Дисковете колко милиметра бяха - работната им повърхност, имам предвид :hilezh: ? Нали се сещаш ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, може да ги позагледам, ама пежото е из София някъде :hilezh:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че дали ще избереш АТЕ или ТЕКСТАР ще си еднакво доволен. Каръл съм с АТЕ в момента карам с ТЕКСТАР. Спирането е еднакво добро. Ралика между двете марки не мога да доловя. Много са важни и дисковете разбира се. Моите са ЦИМЕРМАН.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...