Jump to content

Интересува ме


lampard

Recommended Posts

значи ако може да ми дадете някаква информация технически данни интересува ме как върви ако някой се е е возил Колата е Ауди Б4 Купе 2.8 Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз имах такова навремето....върви добре доста добре,ма ако не е quattro си е чист отпадък - не става за каране...аз с мойто за 1 месец се въртях 4 пъти и я продадох на един приятел който след 1 седмица също се завъртя и я направи тоталка...абе незнам според мен има нещо сбъркано с таз кола,по магистралата върви екстра,но като види път със завои хич я няма...да кажеш че е била удряна ма не,на 1г. и на 10 000км беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси... верно има 2.8 само с предно :flehan::blink::blink:

Според АутоБилд това е възможно най-най-здравия атмосферен двигател на Ауди някога призвеждан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм чел че точно този двигател имал грижи за разлика от 2.6.

А за най здрав... мисля че никой още не може да бие 2.2 - 5 цилиндровите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх 2.2T ехххх мечта моя...отплеснах се...това го разисквахме кой е по-здрав от 2.6 и 2.8 победител излезе 2.8 май? Иначе 2.8Е-174кс-245нм по каталог 8сек до 100 почти липсва багажник, кола за мегистрала, градско е змей...натам да кажат по компетентните...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен са ми казвали, че от такива по мошни двигатели с предно, не става вобще да се карат. То може, но трябва да си много луд на тема метли. Щом наближава завой и си дал газ колата почва да изправя завоя :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен са ми казвали, че от такива по мошни двигатели с предно, не става вобще да се карат. То може, но трябва да си много луд на тема метли. Щом наближава завой и си дал газ колата почва да изправя завоя  :blink:

не бе тя не го изправя просто си продължава направо... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе който си го може си го може и с предно.... а който не и с куатро ще фърчи като листо :blink: не е случайно че в рали шампионата сега печелят и коли с предно... а де са тия със задно питам :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко у лево ама да си кажа..

Това за по мощните двигатели с предно.... можеш да потърсиш в мрежата за

'Oldsmobile Tornado' 405коня над 2 тона над 4.5 метра , 2 врати и само предно.... Просто много яко... а дали може да се кара.. че то на американец какво може да му дреме за карането, там завои нема :blink:))

А по принцип съм съгласен че не е много разумно да имаш над 150 коня само на предно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе който си го може си го може и с предно.... а който не и с куатро ще фърчи като листо  :blink:  не е случайно че в рали шампионата сега печелят и коли с предно... а де са тия със задно питам  :blink:

бре,бре аз с предно не можем,ама с quattro ако искаш да те пробвам,а????и я ми кажи една кола от WRC която е с предно че нещо ме е хванала амнезията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... не е случайно че в рали шампионата сега печелят и коли с предно...

В някое селско шамионатче за коли до 1000сс и 3 цилиндъра може и така да е, ама това е щото няма сила да си носят диференциалите... :blink:

За WRC ще почакаш да видиш FWD, ама няма да е скоро...

P.S.:

nasko_podpis.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бре,бре аз с предно не можем,ама с quattro ако искаш да те пробвам,а????и я ми кажи една кола от WRC която е с предно че нещо ме е хванала амнезията.

поразрови се, виж за Ситроените по специално колко разновидности участват... :blink:

да не говорим за колите от останалите групи там които масово са с предно...

а за пробване-ми заповярай винги съм готов за дръпка :blink: аз карам и 4х4 (ауди 200 2.1 Т) така и кола с предно друга марка и мога да кажа спокойно че на сухо предното бие куатрото както си иска... просто трябва да знаеш как да го караш :blink: а това че в завой предницата дърпа си е предимство

А по темата... мисля че 2.8 двигателя си е много добър, само че е малко слаб за кубиците си... истината смятам е в 2.8 ицата от А4 193 коня :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ме не виждам смисъл да се ровим - в WRC няма кола с предно....за дръпката примерно до боровец съм винаги готов...

за осталите групи знам че има с предно имам приятели дето карат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе незнам аз за тоя 2.8 с предно как е. Но на сухо като скорост определено предното е по-добро..виж за завойчетата, да влизаш с предно така както би влязал с 4х4 се иска доста майсторлък. Отделно аз винаги бих предпочел кватрото пред предно/задно, просто щото не съм майстор, а и майсторите грешат така, че 4х4 както и да го погледнеш в една нормална кола си е предимство.

За WRC мисля 2 от Ситроените са си с предно и наистина в някои ралита мачкат, но на макадам, сняг и мокро са трагедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе QUATTRO-to си екстра отвсякаде... съвсем не е нормално да дърпа по-бавно от FWD... замислете се малко за сцеплението и т.н. освен това QATTRO-to е с процентно предаване спрямо осите, така че си е опечена работата...

А за 2.8 само с предно :flehan: за първи път чувам, знам че има 2.6, ..... също така ми се струва съвсем нормално 2.2 да е по-добър от 2.8 на това купе, защото според мен му е малко големичък.....

:blink: обаче мисля, че 2.8Quattro няма да отстъпи на 2.2 предно..... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе незнам аз за тоя 2.8 с предно как е. Но на сухо като скорост определено предното е по-добро..виж за завойчетата, да влизаш с предно така както би влязал с 4х4 се иска доста майсторлък. Отделно аз винаги бих предпочел кватрото пред предно/задно, просто щото не съм майстор, а и майсторите грешат така, че 4х4 както и да го погледнеш в една нормална кола си е предимство.

За WRC мисля 2 от Ситроените са си с предно и наистина в някои ралита мачкат, но на макадам, сняг и мокро са трагедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дойдете в неделя ще видите 2.8 с предно, не куатро. На сух асфалт може да хване пътя

непременно ще дойда па й да повозиш да видим как е:flehan::blink::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дойдете в неделя ще видите 2.8 с предно, не куатро. На сух асфалт може да хване пътя :respekt:

Audi V6 виждам че си направил големия ъпгреид, ще ни събираш погледните утре на срещата :flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt: само не знам как да копирам в подписа си надписа "The Black Cloud gang", защото спешно се нуждае от нови гумички на клапаните...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...