Jump to content

Проблем при бъдещо Ауди А4


Recommended Posts

Добре де,питам се вие мазохости ли сте ? Интересна ми е психологията,как можете да комуникирате и дори да давате пари на хора,които не прикриват дори че ви лъжат...

Всъщност доста рядко питам хората, които продават колата за нещо повече от цената. За останалото си има майстори.

Интересен феномен е, че последните ми 4 коли са купувани от Горубляне. По ред на номерата:

Ауди 80 1.8 S (не нов внос) - 4 години вярна служба, с минимални проблеми

Ауди А4 1.9 TDI (нов внос) - 1 година вярна служба, с минимални проблеми

Range Rover 2.5 TD (не нов внос) -1 година само проблеми, но ме кефеше максимално

Ауди А4 Avant 1.9 TDI (нов внос) - 3 месеца вярна служба, с минимални проблеми

Със скоростта, с която сменям колите си единственото което искам да знам е дали са сериозно удряни и дали двигателя ще изкара 60-ина хиляди бе проблем. Останалото смятам за консумативи - носачи, наклдки, дискове, съединител и т.н.

Това си е моето виждане. Това искам от колата и моя майстор много добре го знае, поради което най-вероятно ми беше казал да не се захващам с Рейнджа. Е, не съжалявам. Когато вървеше ме кефеше на макс. Който иска перфектна кола - да ходи в автосалона и да си избира. Аз си избирам това, което искам.

Поздрави

Редактирано от nikidd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

100% не е слаб акумолатор, точно преди 2-3 часа на тъмно си настройвах фаровете на контакт при което след 30-тина минути почна някакво писукане влезнах в купето и на фиса ми показа акумолатор с Х, явно за слаб акумолатор това показва и бях приятно изненадан при което веднага я палнах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E тука донякъде съм съгласен с теб,но донякъде не.Аз лично мойта кола я взех оттам,но човека който продава коли е наш много добър семеен приятел.А6-та ми дори не беше лъсната и измита,а оставена от негов приятел да я продава ей така.Еми да ти кажа ако пак ми падне при него кола,каквато искам пак ще я взема само с поглед и мойте познания,а не да я водим по сервизи и т.н.

Ти все едно си я купил от човек, а в случая твоя познат е бил само посредник. Има голяма разлика от това , за което говорим и колите от Горубляне. Повечето проблеми са били отстранени при обслужването и е била в реално състояние, а не пригоден за продажба нов внос.

@nikidd благодаря ти за споделената информация.Не искам да споря с вас колеги но просто колата много ми харесва това е.Искам да съм сигурен че като кажа не на тази поне е основателно,защото от 2 месеца ровя по cars,mobile и тн.. и немога да намеря такава кола каквато е тази (запазена и нова с хубав мотор) е мога де но за повече пари който няма да дам.Приготвил съм си иначе пари за обслужване и съм почти сигурен че ще изскочи още нещо..ако е нещо до 500 лева ще ги прежаля но да не са 3000 че тогава колата е до тук.В понеделник или вторник ще отида до борсата ще взема колата и ще я закарам в Дунев и ще обясня за проблема(ако още го има де,защото както колегата ivoair каза че има и възможност от акумулатора да е) и ако от там ми кажат че колата не струва ще я върна и ще прежаля капарото което дадох.Не съм казал че ще я купя но искам да се уверя че не си струва защото наистина колата е уникална(като изключим повредата де).

Колега , не се сърди, но ти си уникаленм кон с капаци. Колко души трябва да ти повторят, не се завирай при ония безхаберници при Дунев...? А и колко хора трябва да ти обяснят, че това е котка в чувал, което ще купуш. Ако си търсиш оправдание и успокоение за глупоста , която мислиш да направиш , бъди сигурен , че тук няма да го намериш. Поне като се купува такава кола, се ходи с някой , който е карал и имал такава, за да ти реален съвет и да види наистина дали си струва. Ти нямаш никаква представа какви са специфичните проблеми по тези коли и нв си гледал за тях е ясно. Но поне като те съветват прояви малко разум и се замисли. ПОздрави и Късмет, защото ще имаш нужда така като гледам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но поне като те съветват прояви малко разум и се замисли. ПОздрави и Късмет, защото ще имаш нужда така като гледам ...

Ако един човек ти каже, нещо може и да го подминеш, ако са двама замисли се, ако са трима на противното мнение, вече определено има нещо.

За всичко друго има Mastercard. :blink:

На колегата всички му повтарят едни работи, но той си има мнение колата-Дунев. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола се купува със сърце, виждаш я, харесваш я, знаеш че е твойта и я плащаш, после каквото и да излезе по нея, да не те е яд защото като си я видиш си ти харесва...

Аз съм търговец на коли, продал съм 100-ци коли и колите си за мен ги купувам все още по този начин, никога не съм съжалявал, независимо колко ми е струвала тази покупка!

Пари се изкарват, важно е ние да сме живи и здрави, а болестите да са по колите да не са по нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола се купува със сърце, виждаш я, харесваш я, знаеш че е твойта и я плащаш, после каквото и да излезе по нея, да не те е яд защото като си я видиш си ти харесва...

Ето това е приказката. С уточнението, че всеки според джоба си и неразбиращите задължително в сервиз преди това. Не друго, ами ще е тъпо да седи като паметник пред вас, ако се изстискаш при покупката и после изскочи някой ремонт.

Поздрави и успех щом си я харесал.

Редактирано от nikidd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола се купува със сърце, виждаш я, харесваш я, знаеш че е твойта и я плащаш, после каквото и да излезе по нея, да не те е яд защото като си я видиш си ти харесва...

Бе тук не съм много съгласен,ма айде да не влизаме в спорове.

Харесваш я,виждаш я,твойта кола е.......ма ако отидеш на сервиз и излезнат наложителни неща за 2-3к лева + задължителните ремъци,ролки и подобни,нема нужда да е моята.Тогава със сигурност моята кола е друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз лично от Горубляне взех кола 2006 без да я гледам на сервиз без нищо и на 3-та седмица след това сменях гарнитура на глава, тъй че прави си сметката за каква долна измет и измекяри става на въпрос сред джамбазите там! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След днешния тест-драйв вече не светеха лампите по таблото и оня от борсата каза че е сменил акумулатора..Още има проблема с това че се разминава манометърчето което показва горивото и компютъра който казва че е на резерва което било някакво моторче за 20 лева зад манометърчето за гориво..Това каза този от борсата.Мисля да не взимам колата защото ми се струва доста лъжливо това как изведнъж се оправи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ходи ли на диагностика ? И през Юнитрейд можеш да я оставиш да я разгледат отдолу, отгоре, отвътре. Май 40 лева беше услугата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

било някакво моторче за 20 лева зад манометърчето за гориво..

Ем да го оправи кат е за 20 лева.

Знаеш ли как може се наденеш на ново табло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е отказах се от колата е сега им званнах че няма да го бъде.И пак си оставам на същото дередже без кола в процес на търсене..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търпение и ще намериш това, което търсиш.

Кой го съветва да е търпелив :hilezh: бъзикам се с Търпение всичко се постига ... стига да не се е изчерпало на -0 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола се купува със сърце, виждаш я, харесваш я, знаеш че е твойта и я плащаш, после каквото и да излезе по нея, да не те е яд защото като си я видиш си ти харесва...

Аз съм търговец на коли, продал съм 100-ци коли и колите си за мен ги купувам все още по този начин, никога не съм съжалявал, независимо колко ми е струвала тази покупка!

Пари се изкарват, важно е ние да сме живи и здрави, а болестите да са по колите да не са по нас!

:gut: Това е философията, на която всички търговци на коли искат да се осланят клиентите им.

Но има и една друга... на клиентите...-Първата си я избрах по любов, но след толкова изневери, вече любов за друга не остана

:gut:

кола от горубляне

или италянка

никога

НАСТИ може да ме опровергае, но аз съм стигнал до тия два прости извода

Ееее, ти пък какъв си стереоТИП :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това и аз щах да напиша, по сърце-по сърце, ама ако си на 18 и ти е първата кола и нищо не разбираш или имаш толкова пари, че не те бърка изобщо каква е ситуацията. Особенно на днешно време, всеки нормален човек си прави много добре сметката и мисли за бъдещето и не купува на "сляпо".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно защото сте големи капацитети, ремонти и сервизи е най-посещавания форум, защото така и така и така... дрън дрън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...