Jump to content

Снимки на нашите А4-ки.


rumen1989

Recommended Posts

И аз да се покажа :)

Колега, салона е прекрасен, само смени топката на лоста за скоростите с оригиналната, моля те! :)

Така се съсипва оригиналността и стила на фабричния махагон.

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега :f_ck_you: колата я купих с тази топка! Ако си намеря оригиналната за 1.8Т ще си я сложа нея ;)

ПП: и на мен не ми допада, но в момента нямам друга подходяща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я строшил колега просто съм свалил стойкато под седалката, че ми пречи ;)

Иначе ако имам възможност с удоволствие ще си я върна там - фабричния тел е някакъв Ericsson,който не работи

При мен мизерните българи са оставили всичко ... кутии,батерии,антени,усилватели,микрофон,СИМ карта,Високоговорител,кабели,а са отрязали само стойката или телефона който по надписи на кутиите е бил Sonyericsson уви дега всичко стой ама стойка и телефон няма а и не смея да разкачам понеже са много жици кабели бушончета да не стане беля ... .. .

п.п Ще ти бъда благодарен ако направиш няколко снимки на телефона или инсталацията за да видя просто за какво иде реч :f_ck_you:

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да покажа и на брат ми красавицата:

Този AJL се продаваше на скоро в Мобиле.Бг ... някъде в Плевен от там ли я е взел :flipoff:

п.п Само да смени стоповете и топката на скоростния лост ... всичко друго е просто :rotcol: а салона най-вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата е колега :flipoff: стоповете и мен не ми харесват ама колата си е на брат ми :)

Топката си е на метална на ABT и не мисли да я сменява щото се връзва с частите от интериора по вратите и т.н.,които също са метални

Всичко е въпрос на компромис :rotcol:

Редактирано от ceci145
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ся като постне Performance и пак ще залезем.

Виде ли са ... що ти требваше ми кажи да го подираш да ни засенчва тука :lol::flipoff: :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...