Jump to content

Nokia E66 - black or white ?


Recommended Posts

Все пак искаш мнение?

В прав текст и на мен бялото ми педалее, но както казва Дакс и аз няма да реша че някой е кривнал само от цвета на телефона.

В крайна сметка въпрос на личен вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офтопика, ама това за батерията не са ли митове? - След час като се зареди и ток повече телефона не подава към батерията - пък вие го дръжте и 48 часа на кабела. Това май се правеше само на старите никел-метал-хидридни батерии.

Или греша?

Абе и аз така мисля... ама май даже и в ръководството на Нокията пише че трябва да се държи 12 часа или нещо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Е66...

...твърдо бях решен да е бял...

...да ама сега съм в дилема дали да не е черен...

:unsure:

Ей, капиталист разглезен, знаеш ли, че точно в този момент, някъде пред някой стои дилемата, дали да яде той или детето му. Уф, тук вече не е до усмивки. Не бе, пич си и много се кефя на сдържаността в мненията ти, ама днес нещо ти е станало. Бил съм свидетел, как един от най-влиятелните мъже в България удари шамар на момченцето си, когато онова заяви, че нямало да яде това яйце, защото когато го счупило, жълтъкът не останал цял...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

Ей, капиталист разглезен, знаеш ли, че точно в този момент, някъде пред някой стои дилемата, дали да яде той или детето му. Уф, тук вече не е до усмивки. Не бе, пич си и много се кефя на сдържаността в мненията ти, ама днес нещо ти е станало. Бил съм свидетел, как един от най-влиятелните мъже в България удари шамар на момченцето си, когато онова заяви, че нямало да яде това яйце, защото когато го счупило, жълтъкът не останал цял...

И аз се кефя на мнията ти ама на теб нещо ти е станало днес.....! Защо реши точно в случая да правиш забележка като във форума и навсякъде постоянно се иска мнение за избор между определени неща. Б6 или Б7, А8 или 7мица, Michelin или Goodyear .......!

Kaто си такъв самарянин защо си купи 100ца и не си караше Б4ката,а парите да раздадеш на бедните ?

На никой не дължа обяснение,даже не бих го казал по друг повод,но съм от хората и живея в семейство,в което изключително често се дават пари за благотворителност под една или друга форма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че Васко искаше обяснение някому, просто използва малко по-тънък хумор с лека ирония и привкус на сарказъм. :unsure:

Той си е писател (и то талантлив) и за него е нормално да се изказва по-сложно и многослойно.

Иначе и аз имах тема Б8 седан или авант. Тогава трябваше да ме заклеймите като долен и самозабравил се буржоа заслужаващ линч на мегдана. :unsure::shocked:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, кажи на какъв цвят се спря? Или още се колебаеш?
Аре бе Райно, още ли не купи белия, кво се чудиш не знам :shocked:

бял ще е :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бял ще е :shocked:

Именно, другият е банален, всеки има, а притежанието на белия показва индивидуалност...

Както ти каза някой по-горе, черното и бялото вървят с всичко, така че не е никакъв проблем да си облечен в черно и да извадиш бял телефон :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, давам ти мнението си на търговец на мобилни технологии.е71 е по-добрия избор, но ако си твърдо решил да е е66, избери графитения.белият, освен по-евтиния външен вид, който определено изглежда всякак, но не и екстравагантно, а за мъж бих казал и несериозно/нищо лично към теб, все пак не те познавам/, а по-скоро несериозно за бизнес среща. в наши дни освен по обувките и часовника, хората се преценяват и по телефона. практиката ми показва, че белия панел се захабява доста по-бързо, освен това отстрани бутоните за регулиране на звука и запис, както и капачетата за усб и мемори карта са от гумирана материя, която за 1-2 седмици се зацапват сериозно и тела придобива нелицеприятен вид.все пак ти сам си решаваш, а аз излагам, смея да твърдя компетено мнение. ако решиш да купуваш нещо мога да ти дам добра цена за бял, който не се намира лесно на лични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай квот' ти е кеф. Трябва обаче да се съобразиш с начина ти наживот. Ако ходиш по срещи(бизнес) с високопоставени мениджъри и собственици бих ти препоръчал тъмния! Белия е за дилъри, киселяци и всякакви кежуъли. По принцип и на мен белия, като че ли повече ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ходиш по срещи(бизнес) с високопоставени мениджъри и собственици бих ти препоръчал тъмния!

За такъв случай има само един възможен избор и то е 8800....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...