Jump to content

Nokia E66 - black or white ?


Recommended Posts

Използвах една друга тема да поразпитам за Е66 и отзивите бяха добри. Реших да се сдобивам с такъв и твърдо бях решен да е бял. Седи по екстравагантно,различно,повече изпъква метала,абе има някаква своя си красота.

Да ама след като чух няколко мнения от хора,чието мнение ценя доста,съм в дилема дали да не е черен .

Там не ми харесва,че всичко се слива,а и черен телефон е твърде тревиално.

Има ли според вас някаква такава тенденция при този телефон,че белия е дамски,черния мъжки ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изпoлзвам само NOKIA и от 4-5 години насам само BLACK-варианти.

Според мен са с по-изчистена и елегантна нека да я наречем мъжка визия.

Сега съм с NOKIA N82 BLACK - NOKIA E51 BLACK - и бих казал че съм привърженик на Черния вариант и бих взел него.

+1 глас и за черната Е66 ... но избора остава в изцяло в твой ръце успех ...

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата изглеждат отлично.

Белия в никакъв случай не изглежда дамски.

Отиваш хващаш ги в ръце и двата и ще разбереш кой е твоя. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се учудвам,че някои ги водят дамски,но пък наистина не е розов,няма някви цветя по него . Не мога да реша и това си е ! Белия ме кефи,но не ми отива на нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип специално за тоя модел незнам как е но е факт че примерно е71-то всичките бели варианти които съм виждал са притежаваи от жени. Макар че според мене няма никво значение , на мене също белият вариант ми харесва повече и бих взел него. Все пак от кога бялото е женски цвят ? Айфоните и те са бели ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изключиме варианта,че може да се тълкува като женски , то тогава идва проблема дали няма да изглежда глупаво ако съм се облякъл в някакъв тип бизнес стил и извадя бял телефон,които не се връзва цветово на нищо по мене ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип специално за тоя модел незнам как е но е факт че примерно е71-то всичките бели варианти които съм виждал са притежаваи от жени. Макар че според мене няма никво значение , на мене също белият вариант ми харесва повече и бих взел него. Все пак от кога бялото е женски цвят ? Айфоните и те са бели ......

Не е вярно, kolio kioravoto prase има Е71 и то точно бял :)

П.П Остави майтапа, ама и мен ме кефят белите адски, даже искам да си взема едни бели капаци за 8800 та, стои адски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с Е71 бял и да ти каже изглежда много по-добре от черния.Преди да си го взема исках точно Е66 бял,но Мтел не го предлагаха бял тогава и за това си поръчах Е71

Взимай белия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус е. Не бих казал, че белия е женски, но за мен тъмния (щото не е точно черен) е по-стилен. В крайна сметка погледни и двата и вземи който ти харесва. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за СИВИЯ. Това не е черно. Имал съм удоволствитето да си играя с такъв телефон (E66). Много ми хареса. :hilezh:

Редактирано от penmark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за белия. Черните нокии имат склонност към зацапване и омазване с отпечатъци. Не че белите не се омазват де ама не им личи толкова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Е66 бялото се води "арабско бяло"-цвета на петролните шейхове.Специално създадена модна линия да не им се нагряват от жежкото слънце.Кво женско видя не мога да разбера. :jump:

Взимай белия и не се връзвай на глупости нали той ти харесва.............аз дилема не виждам-взимаш това което на теб ти харесва.

ПП Има два цвята които са напълно неутрални и се връзват с всичко...........и това са черното и бялото.Питай художник или стилист ако не вярваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен един глас за черния. Някак ми изглежда по-стилен и бизнес-ориентиран. А все пак си е бизнес телефон. Белия направо ми изглежда несериозно. :jump: Мое мнение де, все пак всеки има право на свой вкус.

А на арабските шейхове може и да им отива белия, най-вече заради вида на традиционното им облекло.

Редактирано от danish
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен един глас за черния. Някак ми изглежда по-стилен и бизнес-ориентиран. А все пак си е бизнес телефон. Белия направо ми изглежда несериозно. :hilezh: Мое мнение де, все пак всеки има право на свой вкус.

А на арабските шейхове може и да им отива белия, най-вече заради вида на традиционното им облекло.

E добре де,ако си купя черен и след една седмица си взема бяло Q7,няма да си отиват ще трябва пак телефон да си купувам. :jump:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E добре де,ако си купя черен и след една седмица си взема бяло Q7,няма да си отиват ще трябва пак телефон да си купувам. :hilezh:

Ще го пръснем Q-то в черно, да ти отива на телефона. :jump:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тая тема нещо.... :):hilezh:

не искам да те засегна ама ми звучи малко като "ако си взема бял телефон, дали ще е много педалско"

а с пускането на тая тема подозренията само могат да се засилят :)

земи си квото ти харесва ...аз избрах черната е71 пред бялата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах сивата, като я купуваш независимо коя разцветка гледай да е неотваряна кутията и си го зареди подобаващо 17-18 часа в зарядното. Пиши после в темата как е на батерия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офтопика, ама това за батерията не са ли митове? - След час като се зареди и ток повече телефона не подава към батерията - пък вие го дръжте и 48 часа на кабела. Това май се правеше само на старите никел-метал-хидридни батерии.

Или греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тая тема нещо.... B):hilezh:

не искам да те засегна ама ми звучи малко като "ако си взема бял телефон, дали ще е много педалско"

а с пускането на тая тема подозренията само могат да се засилят :hilezh:

земи си квото ти харесва ...аз избрах черната е71 пред бялата.

Колега просто събирам мнения,а темата за педалите въобще няма да я коментирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак казвам, че по никакъв начин не съм искал да кажа нещо лошо никого :hilezh:

ако на теб ти харесва бялата нокия и 25 човека ти кажат, че биха взели черната, ти черния телефон ли ще вземеш или белия? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз се включа с едно скромно и никому не ангажиращо мнение. Да, че белите телефони се водят бутикови си е така, макар и аз да не го разбирам. За мен обаче това си е по-подходящо за жена и малко ми е несериозно в мъжки ръце. И аз тия дни избирах между тези цветове, но на N97 и почти нямаше дилема пред мен. Всичко си е въпрос на личен вкус обаче. Ако колегата си вземе белия, определено няма да му се смея или допусна, че е "обърнал палачинката" :hilezh:

Скачай на квото те радва баце и не се съобразявай с никой! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...