Jump to content

Ксенон или БиКсенон на Б5


limona

Recommended Posts

Здравейте! Моята и тя е с H7 Искам да сложа на късите и на Халогените,ясно ми е ,че ще се плаща за два ксенона.Интересуваме,дали някой е слагал в Пловдив във Ксенон центъра,до ХЕИ и ако има някой останал ли е доволен? Благодаря предварително!!! :huh:

post-37578-1263048755.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте! Моята и тя е с H7 Искам да сложа на късите и на Халогените,ясно ми е ,че ще се плаща за два ксенона.Интересуваме,дали някой е слагал в Пловдив във Ксенон центъра,до ХЕИ и ако има някой останал ли е доволен? Благодаря предварително!!! :respekt:

Слагай, няма да съжаляваш. На мойта C5та съм така, оригинален ксенон на късите и слагани на халогените. Ефекта е поразителен, в тоя случей сложи си 6000К ще светят мн добре и в един нюанс и горните и долните. Ето как седи на моята :

dsc04222o.jpg

Редактирано от van4o_recer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз също предлагам ксенонови системи. Имам всички разновидности. Н1 и Н7 са по 120лв, а Н4 - 150лв, като имат една година пълна гаранция, независимо къде ги монтирате. Всякакви цветове и цокли. Имам и по-евтини, но на тях не давам гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересното в случея с монтажа на ксенона в халогените е, че падне ли гъста мъгла всичката гъзария може да се озове в някоя канавка...карайте си колите с халогенни крушки в халогените...или ако толкова държите да имате ксенон в халогена слагайте възможно нааай ниския келвин...4300 или надолу....

Лично мое мнение без никой да се засяга...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А далаверата с пресветването на дълги как е или ако с изключени фарове искам да премигна? Той ксенона не загрява ли десетина секунди?
Братле няма пълно щастие B)

Аз съм с фар с лупа и ксенон на късите (Н7) и на дългите(Н7) и няма никакъв проблем с присветването,даже е доста бляскаво B) !

Редактирано от mumak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересното в случея с монтажа на ксенона в халогените е, че падне ли гъста мъгла всичката гъзария може да се озове в някоя канавка...карайте си колите с халогенни крушки в халогените...или ако толкова държите да имате ксенон в халогена слагайте възможно нааай ниския келвин...4300 или надолу....

Лично мое мнение без никой да се засяга...

Колега аз бих поспорил с теб, по този въпрос. Вече близо 2г ще стане откакто съм с ксенон на халогените и е 6000к, и бих казал че е в пъти по добре на мъгла от колкото обикновената кружка, казвам го от личен опит а не за гъзарията или нещо друго, аз и по тази причина си го сложих иначе нямаше да го слагам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта колица е с такива фарове като на снимката, чудя се какъв ксенон да слагам и дали с тези фарове резултата от слагането на ксенон ще е добър, или е по - добре да сменя фаровете и тогава да слагам ксенон.

post-44146-1263427845.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересното в случея с монтажа на ксенона в халогените е, че падне ли гъста мъгла всичката гъзария може да се озове в някоя канавка...карайте си колите с халогенни крушки в халогените...или ако толкова държите да имате ксенон в халогена слагайте възможно нааай ниския келвин...4300 или надолу....

Лично мое мнение без никой да се засяга...

Напълно си прав :).Ксенона на фаровете за мъгла си е чисто и само за гъзария :)

Колегата от шЕкеР маала да не се обижда,но поне от снимките ксенона ти на фаровете за мъгла свети ужасно,на късите малко като че ли по се ядва ама..За мене на Б5 с кристални фарове се слагат 4300 или 5000 калвина максимум!

Как и да е,всичко се пак е въпрос на вкус де.

Мойта колица е с такива фарове като на снимката, чудя се какъв ксенон да слагам и дали с тези фарове резултата от слагането на ксенон ще е добър, или е по - добре да сменя фаровете и тогава да слагам ксенон.

Ще е по-добре ако си вземеш фар с лупа и тогава си сложиш ксенон.4300 или 5000.

Редактирано от owwyxw
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно си прав :).Ксенона на фаровете за мъгла си е чисто и само за гъзария :)

Колегата от шЕкеР маала да не се обижда,но поне от снимките ксенона ти на фаровете за мъгла свети ужасно,на късите малко като че ли по се ядва ама..За мене на Б5 с кристални фарове се слагат 4300 или 5000 калвина максимум!

Как и да е,всичко се пак е въпрос на вкус де.

Ще е по-добре ако си вземеш фар с лупа и тогава си сложиш ксенон.4300 или 5000.

Гледам, че колегата се оплаква точно от тези фарове с лупа, че не светили добре и съм на 2 акъла, направо незнам, angel eyes фаровете много яки изглеждат, но незнам колко са ефективни.

Редактирано от viktor89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 5000к на късите,8000к на дългите и светкавицата е доста ефектна.Обаче докато загрее на дългите и откачам.Хубавото после е , че не "истива" толкова бързо и няма проблеми.

Автърмаркет ксенон на рефлекторен фар е най-голямата глупуст.Направо ти избожда очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За а4 95-01

1 едносекционен : крушки Н4 (къси+дълги)

2 трисекционен : крушки Н7 (къси) /Н7 (дълги)/ Н1 (халогени)

3 фейслифт фарове : крушки Н7 (къси) / Н7 (дълги)

1 Н4 един бласт къси+дълги

2 Н7 един бласт, ако искате късите и дългите да светят трябват 2 ксенона

3 Н1 един бласт

имал съм трисекционен н7/н7/н1 с ксенон на късите, в момента съм с фейс фарове н7/н7 само на късите ксенон, който по добре светят от трисекционите, с 4300к съм в момента (най бялото).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам малък проблем днес получих фораве от файслифта но нямам букси към тях също така забелязах че на лупата пише ксенон и отдолу на фара има място за баласт и крушките на лупата ги няма въпроса ми е възможно ли е да е била със оригинален ксенон и мога ли по някакъв начин да не копувам букса а направо да си сложа ксенон

post-43307-1263460045.jpg

post-43307-1263460065.jpg

post-43307-1263460085.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако искате мога да Ви намеря Ксенон китайски на цена 65 лева независимо от вида на крушката ако се съберете повече хора може и да мога да го взема за 57

Извинявам се за спама ама мисля че ще е във ваш интерес аз лично съм със такъв и съм доволен

Ако има желаещи пишете ми на лички или на телефон 0883339225 Светлин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги според вас на A4 B5 facelift какъв ксенон да сложа 5000к или 6000к искам леко да синее ?

6000к твърде синьо ли е или е студено бяло ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще можеш ли да ми пратиш снимка ЛС или да я постнеш тук да видя как е..

Че аз много много не ги разпознавам келвините..не мога да преценя,като видя една кола колко кевилвина е.

Редактирано от RhythmiX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автърмаркет ксенон на рефлекторен фар е най-голямата глупуст.Направо ти избожда очите.

Винаги съм се чудил - Защо на някой коли така страшно много те заслепяват тези ксенони ??

На практика не осветяват добре пътя, а за разлика другите, който не заслепяват се получва ден пред тях !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще кача няколко снимки! 4300,5000 и 6000К се различават много трудно ,ако колите не са една до друга, според мен.

И аз ще чакам за тези снимки с нетърпение,защото и аз съм пред дилемата,колко "К" да си сложа!

post-37578-1263548401.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях един пичазин с фейслифтова А4-ка и много готин ксенон,но не успях да го попитам колко келвина му е ксенона.

Приятел ми каза,че е 5000 келвина..леко синееше светлината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...